Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
holky...včera mi přítel odvezl někam foťák...takže fotky nejsou, ale na moje šaty se přišla podívat půlka vesnice :-D kamarádka přišla, že to četla na facebooku, přivedla maminku, ta přivedla další sousedku a ještě jednu....jak v Rumunsku skoro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já čekám na kamarádku aby mě vyfotila, takže dneska fotky určitě budou tady 8-)
Odpovědět
yanulla- opbjednavala si si od zima, ktoreho tu vsetky tak chvalite?
Odpovědět
lenixka, tak to muselo byt velmi zaujimave :) babyyy, cakam na fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
errilo: chvilku tam byl i soused, ale po chvíli odešel s tím, že by třeba mohl za měsíc dostat menstruaci a že jde radši za ženichem, dát si pivo, než se vykvokáme :-D zajímavý to bylo rozhodně :-)))
Odpovědět
dada-ano celym nickem je to Zimolau 318. A spokojena jsem moc. Jen me potkalo totez co Louisianu, taky jsou mi ty saty delsi, ale jak rikam, zatim jsem je nezkousela se spodnici. A dneska mi znama rikala, ze saty se pry vzdycky musi trochu "tahat po zemi", jinak by to nevypadalo dobre, kdyby se zvedaly pri chuzi a sly videt boty. Takze si objednam spodnicku, vyzkousim a pak je kdyztak zkratime tak, at se trochu teda te zeme dotykaji. Jinak vysivku mam na nich moc krasnou, opravdu jsem nadmiru spokojena. Material take prijemny, nic osuleneho. Co mi pripada, ze mohlo byt preciznejsi, jsou vnitrni stehy, ktere jakoby nabiraji ty saty, delaji te vrchni sukni tvar a zahybky, v salone tomu rikali "pufky". V tuto chvili mi to nevadi, protoze nevim, jestli ty saty nebudu potrebovat zkratit a stejne bych s tim hybala a nabirala je trochu vic, ale kdybych to nechavala tak, tak nevim, jestli by to vsechno to svatebni krepceni vydrzelo. Myslim, ze nektere ty stehy by mohly povolit a tim by se ty saty jeste vic prodlouzily. Ale jinak opravdu doporucuju. Koncem dubna (nevim jestli 27.?) jsem platila, 7. jsem je mela doma. Parada, bez stresu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám šatky v Praze, právě prošly celnicí :-) Zítra snad budou x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mam fotecky.. kdo chce videt? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bain: všichni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem poslala vam fotecky. Jestli nikoho jsem zapomnela tak piste - poslu. Jsou hezky a presne takovy jsem chtela ale bohuzel nevypada hezky na moji postavu, tak asi skusim prodat.. Jsem moc hubena a na nektery fotky vypadam fakt strasne.. nevim co budu delat asi hledat dal..
Odpovědět
Profilova fotka
bain ahojky chodila jsem na tuhle diskuzy pred rokem kdyz jsem si saty taky porizovala .-) tak ted obcas nakouknu a obdivuju jake krasne saty mate :-) posli me prosim fotky tech svych .-)
Odpovědět
bain-nechceš je hodit nafocený do alba? třeba ti to prodávání ještě holky odtud rozmluví :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bain: přidávám se ke kata267 opravdu jsou moc hezoučký.
Odpovědět
bain, to jsou ty saty v albu "to uz mame"? jestli ano, jsou moc hezke
Odpovědět
už mám foto a šaty od zima :-) :-) :-) ale nevím jak vložit :-(
Odpovědět
jaja - dáš si fotoalba založíš si svoje a normálně to tam nahraješ ;-)
Odpovědět
bain - díky... jsem unešená x-)
Odpovědět
jsou tam :-) :-) :-)
Odpovědět
jaja vypadají moc pěkně ;-) on je asi fakt šikovnej...
Odpovědět
jo to je zatím to je podle mích představ snad pošle foto i ze zadu. mám radost :-)
Odpovědět
lexinka, tak to musela byt fakt sranda :DD no idem popozerat foteckyyyy :-)
Odpovědět
bain, taktiez by som rada videla fotecky.. nahraj ich sem, alebo ak sa ti chce, posli mi ich prosim.. mmaxicka, ty si mala tiez saty od Zima? to su levante? vyzeraju prekrasne jaja, kraasne.. potom sa v nich aj ty ukaz ;)
Odpovědět
Tak se pridavam do party a dnes jsem si zaplatila saty u zima. Uvidime jak dopadnou :). puvodne jsem chtela jen podle fotky, ale nakonec jsem prosla nekolik pujcoven a vybrala si osvedceny strih, ktery me urcite sedne. V posledni dobe posilal zimo vazne nadherne kousky, tak doufam ze i ja budu mit to stesti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju moc. Šaty jsou opravdu hezké ale já v ních se necitim moc dobře a to je kvůli postavy.. Tak přidam fotečky i do albu, jen dejti mi čas :-N
Odpovědět
bain, a ty si si predtým také šaty neskúšala než si si ich dala ušiť??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ale nevypadaly tak jak ty..
Odpovědět
bain: nevypadaji spatne... podle meho to chce zkusit se spodnici a taky to hned bude vypadat jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bain: vždyt jsou skvělý, ale chybí jim spodnice s ní to bude o 100% lepší jinak já jsem se měřila sama a i délku mám bez chybky, jen na jedné straně je krajka trošku delší, ale úprava je o jednom stehu ;-) a rozhodně jsou lepší delší šaty. viděa jsem nevěstu, které koukaly nohy od kotníků a vypadalo to dost blbě :-|
Odpovědět
bain - nějak nechápu co ti vadí na tom že seš hubená :-D (co by za to některý holky daly) šaty sou moc pěkný je to taková klasika myslím že vypadají moc pěkně, být tebou tak je nedávám pryč...
Odpovědět
bain, vyzeraju pekne, este sa nam ty v nich ukaz, budeme ti vediet lepsie povedat. je dolezite, aby si s av nich citila fajn. naozaj ich vyskusaj este so spodnickou... alebo co si schudla od kedy si si ich davala sit a merala sa? prip. skus zuzit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?