Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
louisiana: krááásný, gratuluji ti ... taky od zima?
Odpovědět
holky jen takový dotaz..ten zimo na kterýho je tady ten odkaz tak na těch svých nabídkových stránkám má hrozně málo modelů =-) takže se všechny šaty šily podle zaslaných obrázků? musím fakt říct, že jak sem u některých šatů z číny tady byla na pochybách tak od zima jsou zatím fakt všechny krásný a sednou... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
louisiana: krásné, ještě obléct ;-) kata267: moje jo :-)
Odpovědět
louisiana su krasna... este ty sa nam v nich ukaz! ;-)
Odpovědět
louisiankoooo ukaa na sobě :) ale vypadají super.... s ozdůbkama si vysloveně pohráli.... x-)
Odpovědět
fotila som sama...ale na buduci tyzden pojdem ich dat skracovat ku krajcirke, tak jej poviem aby ma v nich odfotila ;-) som rada ze sa vam pacia :-D
Odpovědět
plamenka: ano, moje su tiez od zima
Odpovědět
Profilova fotka
kata267: moje jsou taky podle obrázku
Odpovědět
Ahoj, chci se zeptat kdo uz saty pral, neponicil se korzet nebo nezdeformovaly se kostice? Na jaky program a teplotu jste saty praly? Bojim se, aby se latky (taft a tyl) nesrazily...
Odpovědět
Profilova fotka
baiser, ja som saty prala, normalne v pracke na 30°C nic sa im nestalo, neopadali kamienky ani sa nezbehli..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Zimovi jste platili celou částku hned nebo zálohově?
Odpovědět
zuzicek - já celou :)
Odpovědět
Článek se načítá
baby a prosim vas ak sa smiem spytat, kolko cca vas saty vysli? dakujeeem
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kacennnka: to je ze pár babek, když vemeš kolik by si dala za půjčovné.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kacennnka: poradim ti, chod si ich vyskusat do salonu...a uvidis ake su a ci ti sedia. Ja som bola zo salonov sklamana, bola som napr. v BA v Nicole...tie saty vyzerali otrasne, ako keby ich uz cele mesto malo oblecene aspon raz. hroza. preto som si objednala cez zima...no a ak sa ti zimove nebudu pacit, vzdy si mozes pozicat zo salona...je to len na tebe
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kuk, je tady nekdo???
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo je
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu taky, občas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měla bych dotaz pro ty, co už šatičky mají doma - jak dlouho jste čekaly, než šatky přišly? Myslím od odeslání v Číně. Mně putují od předminulého pátku (tj. od 28. května), podle EMS trackingu jsou už týden odeslané ze Šanghaje... Tak jestli mám být nervózní anebo zbytečně stresuju, že se ztratily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: já jsem si objednávala z číny spodnici a podle čísla byla taky odeslaná ze Šanghaje a pak se něco přes týden nic nedělo, stále stejný stav. zkoušela jsem teda zadávat číslo zásilky do systému i dalších přepravních společností a nic. a pak byl ve schránce lístek z české pošty o uložené zásilce. spodnice byla tam, ale na balíku bylo původní číslo přepsané na nové, takže proto jsem ho nemohla nikde dohledat. tak ještě vydrž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruska: mně to šlo taky tak dlouho, vydrž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zadej si do EMS trackingu číslo EE108698271CN a uvidíš, jak dlouho mi šly. Jakmile se dostanou do ČR, tak to bude hodně rychlé, to tě můžu uklidnit ;-)
Odpovědět
mně to šlo TNT - odesláno v pátek a ve středu byly šatičky doma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
beruška: zkus se podívat na TNT a napiš tam číslo bez písmenek. mě šli šaty rychle, necelý týden myslím
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte co má dělat v létě dolar? jsme se dívala, ze pořád posiluje ]-( chtěla jsem si k šatům ještě objednat bižu a teď nevim...
Odpovědět
mne sli DHL odoslane v stvrtok vecer v sobotu v prahe :) Ale zial cakali do pondelka na preclenie :( V pondelok o jednej u mna :)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem je měla taky strašně rychle doma. ve čtvrtek odesláno, v ponděi v praze a v úterý doma...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?