Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
yanicka, daj hned fotoooo, ked dorazia ;o) glumbi, prosim ta, ak mozes, posli tu fotku v satach aj mne. dakujeeem.
Odpovědět
errilo :-D hih když mi nepadnou, tak to se mnou šlehne a bude po fotkách hhiiii
Odpovědět
yanicka, ja sa s tebou moc tesim! tie satky ti 100% sadnu, uvidis. Najtazsie bude cakat do vecera :)
Odpovědět
Profilova fotka
errilo: určitě můžu, pošli mi tvůj meil do IP ;-) yani: sakra proč jsem tak daleko :-| jsem napnutá jak struna...skoro víc než u mých :-D
Odpovědět
bain: šaty jsou hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, před týdnem jsem platila Zimovi šaty a dnes mi psal, že už je poslali a že mi pošle číslo zásilky...je pravda, že jsem je objednávala už dříve...cca by to tedy bylo 14 dní....je to vůbec možný?? takhle rychle aby byly hotový?? Aby to nebyly šaty někoho jinýho...mám trochu strach
Odpovědět
glumbíčkuuuu přijeď... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo já mám od 19:00 jednání, jinak bych sedla do autí a frčela k tobě... :-) ale o víkendu budu v hradci ;-) to bych mohla přijet
Odpovědět
nooo v sobotu ráno dělám zkoušku z angliny v Jihlavě ale večer jsem volná... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jeste jedna otazka - kdyz se bude posilat balik z Ciny bude tam jenom adresa nebo taky email napsany?
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: v albíčku mám šaty, které sis nechala šít a jsou ve velikosti 44. Tak, že šaty sedí i baculkám
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: já pořád tvrdím, že jsou nejlepší a sluší všem :-D já jen nemám tak moc sníženej pas... bain: většinou adresa a telefon, pokud jsi ho dávala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
opravdu nádhera.
Odpovědět
Profilova fotka
když mi dáš ten meil, tak ti pošlu jak v nich vypadám já a i jak vypadají ty co tam máš jen ve vel 34 ;-) ty jsem si ale zkoušela v saloně, kde mají šaty z číny a nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem ti ho poslala Glumbi.
Odpovědět
Profilova fotka
máš to v meilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo to je nádhera sluší neskutečně moc, máš na to fakt super postavu. A jsou hezčí, když není snížený pas. Na kolik tě vyšli?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo...přesně nevím...ale asi 140US? já jsem brala šaty dohromady za 855US...ale v přepočtu je to fakt za hubičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale, abyh ti řekla pravdu, tak se v nich fakt nedokážu přectavit i když mám fotky na slečně ó velikosti 44. to je bezva ena.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si je taky nedokázala představit, dokud jsem je neměla na sobě. ale jsem spokojená :-D tá třeba mám štíhlej pas, ale velkej zadek a ty moje to krásně schovají. jdi do toho, jsou nejlepší, jen váží 6 kilo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jak dlouho Zimovi trvá ušití šatů? Až si vyberu šaty, tak je chci od něj, ale spíš budu trable s platbou. Přes ten paypal nebo, jak on tomu říká.
Odpovědět
Profilova fotka
no ty sis je aspoň vyzkoušela, ale tady je nikde nemají. Tak, že jsi věděla, jak ti sedí. Ale fakt super.
Odpovědět
Profilova fotka
já si je nezkoušela...jsem to odhadla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takový risk tos opravdu musela mít k tomu odvahu do toho jít. Nebála ses, že ti nebudou slušet?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po delší odmlce jsem zpět a ráda bych napsala pár postřehů k šatům z Číny. Pro začátek musím říct, že bych do toho šla znovu a jsem 100% ráda, že jsem je měla (šil Zimo). Vzhledem k tomu, jaké bylo počasí (déšť, povodně, ...) bych asi omdlévala hrůzou pokaždé, když by se těch šatů dotkla špinavá voda nebo mokrá zem :-D (půjčovné originálů bylo 12000, v Ostravě). Tím, že byly moje, jsem byla klidná a nehysterčila kvůli každé kapce. Nicméně kdybych je objednávala znovu, hodně bych zvažovala, zda nedat šněrovačku. Měla jsem zip, protože se mi líbil víc, a ačkoliv jsem se pečlivě změřila, šaty mi byly velké (naštěstí, kdyby byly malé, nechci domýšlet), takže jsem je musela dát upravit (ale našla jsem skvělou švadlenku). Taky je třeba počítat s tím, že čínský satén je hrubší než ten, se kterým se setkáváte ve značkových salonech (i když to je možná různé pro různé prodejce). Já jsem z toho byla nejdřív trošku zklamaná, ale nakonec mi přišel i lepší, lépe držel tvar a taky víc vydrží (to mám od švadleny, takže odborný názor). Jinak dle švadleny šaty byly opravdu kvalitně ušité, všechno zdobení drží, bez problému přežilo dvoje praní. Do šatů byla všitá tylová spodnice, ale já jsem ji vypárala a použila jednokruhovou dvouvrstvou tylovou (hlavně proto, abych mohla dýchat, bez kruhu jsem měla šaty hodně na těle a bylo mi fakt teplo). Co se týče komunikace se Zimem, tak u mě probíhala téměř bez problémů, reagoval nejpozději do následujícího dne, obvykle dřív (pokaždé jsem mu psala na oba maily a pokaždé jsem zaklikávala potvrzení o přečtení). Foto poslal, jak slíbil, i provedl změny, které jsem chtěla na zdobení (i když to už mi nevyfotil a rovnou poslal šaty). Šaty jsem platila celé předem. Poslány byly načas. Jediný problém byl pak s balíčkem, který ležel přes týden na TNT skladě v Brně a dalo mi hodně práce ho vypátrat (ale to už je zas jiná věc a už jsem to řešila o pár stránek dál). Nicméně doporučuju objednávat s předstihem, resp. při objednávání šatů uvést dřívější termín, než je svatba. Ještě detail, šaty určitě nevypadají na 100% jako originály, ale jsou i tak krásné. Myslím, že čím složitější střih (řasení, nabírání apod.), tím větší bude rozdíl. Pokud je na to člověk připravený, může bát jen příjemně překvapen :-D Nějak jsem se rozepsala, ale snad to někomu pomůže v rozhodování. Fotky šatů jsem konečně přidala do alba, jsou už po úpravě u švadleny.
Odpovědět
tak ja som sa rozhodla, ze skocim este do salonu vyskusat tie moje 2je z ktorych sa neviem rozhodnut, a aj tie ambrosia a pisem Zimovi :) yanicka, akoooo? zijes? sme v ocakavaniii ako ti sedia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
holky... už stahuju foto... :)
Odpovědět
Profilova fotka
paneboze... ty jsou naaaadhenrý!!!!!! tak to je teda mazec..krasny saty
Odpovědět
yanicka: Super šaty! :-) Přesně jako originál!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?