Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka, díky za pochvalu ;-) čelenku jsem měla, jednořadový štras, šla vidět jen při určitém úhlu :-) šaty máš pěkné, originál už jsem tu taky někde viděla, každopádně se spodnicí to bude super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, čelenka mi jde trochu vidět na 4. fotce v albu ;-)
Odpovědět
díky za pochvalu, ve skutecnosti jsou hezci nez na fotce ... tu spodnici resim ... nevim jakou si mam sehnat a jestli kupovat nebo pucovat v salonu .... aha aha, uz čelenku vidim ... velmi nenapadna :) taky o ni uvazuji
Odpovědět
Profilova fotka
errilo: ano ty druhé jsou na převlečení a když už nevěsta tak v bílé ne? ;-) mám je spíš pro můj klid, co kdybych se polila atd...a mám dost těžké šaty, tak nevím jak dlouho v nich vydržím plamenka: já jsem taky nevěděla jakou spodnici, tak jsem to zkusila... u skoro všech se dá pracovat s velikostí kruhů. já přes ní mám ještě takovej tvrdej tyl aby nebyly vidět kostice ;-)
Odpovědět
babuum: uz sa tiez k tomu musim nejak dokopat a dat saticky na net :) vsak?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, poslal mi zimo fotku.. Nejsem z toho nadsena ale snad to bude tim ze jeste nemela saty na sebe.. Nevim nevim.. Pak dam fotku do albu "uz mame"
Odpovědět
Profilova fotka
BAIN: Šatičky jsou nádherné co se ti na nich nezdá. Uvidíš až je vezmeš na sebe. Tohle je první dojem. Mě se osobně líbí. A Zimo, jak slyším od holek tady, tak jsou spokojené. Já taky přemýšlím o tom, že si je od něho nechám ušít, ale zatím musím si pár šatů vyzkoušet, a bych věděla co mi sedí a co ne. Mám dvoje vybrané, jedny jsem už zkusila a jsou v albíčku, ale druhé mají bohužel jen ve velikosti 34.
Odpovědět
Profilova fotka
louisiana: uz to bude na case, vsetci na ne cakame 8-) bain: mne se libi, ale uvidis, kdyz ti je posle. a kdyz se ti nelibi, tak mas stale moznost to poslat zpatky... zuzicek: ja jsem za Pronoias - Levante, ty ti slusi vic ;)
Odpovědět
bain, ked das saticky vyzehlit, budu hned vyzerat inak uvidis. zuzicek, prave tie saty o kt pises, ze maju iba 34 som videla na ebay. tiez sa mi pacia. ;-)
Odpovědět
Bain ...waaaaw šatky sú krásne hoci len takto na figuríne, na Tebe budú jedinečne krásne ... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
errilo: chtěla jsem je totiž vyzkoušet, ale prostě větší velikost těchto šatů nemají nikde. A takové ty sněhové co tam mám se nedají nikde vyzkoušet. Tak se bojím je nechat ušít, když nevím, jak to bude na mě vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
Babuum: To mi říká většina lidí, že mi sedí více, ale jsem objednaná do dvou salónů, tak pak uvidím.
Odpovědět
Článek se načítá
zuzicek tak to ti verim.. ja som skusila asi 10 siat a sadli mi tie, do ktorych by som to vobec nepovedala :-) no a niektore znackove saty zo salonu boli tak tazke, ze mi stacilo mat ich na sebe len tych 10 minut. maggie sottero su ale lahulinke. dievcata, prosim vas, tie ktore uz mate usite saty, ako je to s nimii? su lahke?
Odpovědět
Profilova fotka
errilka: jsou to obavy si nechat ušít šaty, když nevíš, jak ti padnou na těle.
Odpovědět
Profilova fotka
errilo: záleží, jak je máš moc zdobené atd. já mám úplně obyč. hladké a váží 2 kila, takže pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc holky, doufam že budu mít lepší pocit když šaty budu mit na sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bain: určitě jo uvidíš. Takhle jsou na figurýně, ale fe skutečnosti budou nádherné a na tobě ještě hezčí. Pak dej fotečku.
Odpovědět
Babuum jsou parádní... nechtělo se ti v nich jít i spát? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
errilo: moje váží 6 kilo :-D zuzicek: ty od MS co máš v albu jsem si zkoušela, můžu kdyžtak poslat fotku, jak vypadají naživo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: Fakt? Tak to budu moc ráda, když mi je pošleš.
Odpovědět
bain... ty drndoooo vždyť vypadají kouzelně.... x-)
Odpovědět
Mnooo moje byly před jedenáctou naložený v Praze a už jedou ]-( brrr mám děs z toho, že nebudou sedět.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka: Uvidíš, že budou sedět perfektně.
Odpovědět
zuziček... mnooo večer snad budu klidnější.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
yaniiiiii: supeeeer musíš pak hned informovat zuzicek: tak mi do ip dej meil...ti je pošlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka, jsem Ti poslala obrazek kde byli šaty ktery jsem chtěli.. Pamatuješ? A mě se zda že nevypadaji podobně.. Ale snad to je jen na fotku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kacennnka: jak já vám holky závidím ti co máte velikost 34 aspoň si je můžete vyzkoušet. Já ne :-(
Odpovědět
bain... ba nee... kdyby to byla lepší fotka... z detailu, tak by vynikly ty ozdůbky, ale i takhle mi přijdou podobný dost... :-)
Odpovědět
glumbi.... sakra - zrovna musím být v práci dlouho.... pak snad seženu nějakou kámošku na zašněrování =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?