Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
to stopro .... škoda, že jsem si neobjednala od něj taky .... babuum vyšivka je nádherná ... šatičky fakt krásnýýýý .... já jsem nadšená i za babuum
Odpovědět
Profilova fotka
nebo bysme mohly udělat přehlídku :-) tímto bysme měly poděkovat hlavně lucique - krůkopnici Zima :-) plamenka: hlavně, že se ve svých šatičkách cítíš dobře. třeba přístě :-D
Odpovědět
to jo, to jsem ani nevěděla, kdo ho objevil, pac dřív holky měly od asapa ... takže LUCIQUE dííííky za všechny spokojeny holky :) já sem se svýma šatičkama taky spokojená, čím dál víc se mi líbí :) jen ještě dořešit tu spodnici a mamka je bude muset trochu upravit, délku a tak a taky je oprat at sou pekne vonavoucky ... uz vidim, jak je budu sušit za barakem na šňůře :)
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: já si je nechám vyčistit v salonu. bojím se že bych je zkazila :-D
Odpovědět
tak holky honem sem s tou fotkou :o)
Odpovědět
a uz si glumbi někde domluvena ... doma v Hradci?
Odpovědět
ještě pořád nevím jak s tou spodnici :( ... jestli si ji pujcovat v salonu nebo si ji koupit na netu
Odpovědět
Profilova fotka
plamen: já jsem s jí koupila... těch 700 už není tolik... v budějovicích, sestřenka se vdává v pátek a domuvila to tam od kud má ona šaty...ale v praze prej v kleinodu čistí šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: šaty jsou božský!!!!!!!!! Taky děkuju Lucique, protože mi pomáhala v začátcích a šaty jsem si objednala jenom díky ní....
Odpovědět
Profilova fotka
babuuuuuum: juuuuuuuuuuuuu, krása, sluší x-)
Odpovědět
ty mas glumbi tu spodnici s tou gumou do pasu? kupovala si bez vyzkoušení, že :)
Odpovědět
Profilova fotka
diky holky, taky jsem nadsena :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
plamen: nene mám na zavazování. a kupovala jsem jí bez zkoušení a je super
Odpovědět
babuum, fakt sú prenádherné tie šatky!
Odpovědět
Profilova fotka
kacennnka: uz to tam je ;)
Odpovědět
bomba!!! naživo krásné na fotkách taky!!!
Odpovědět
babuum: moooc krásné :-) zdobení se povedlo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
babuum: velmi krasne, jedny s najkrajsich ake som od zima videla!!! tesim sa s tebou
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: krásné šatičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacennnka: je to kombinacia 2 siat, pronovias - roble a vrsok z w1model 3012... ale su krajsie nez som si ich prestavovala... urcite chod do toho a niektore baby si objednali organzove saty, skus prejst ich fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
louisiana: a kedy uvidime tvoje saty??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuum, máš fakt úúúžasný šaty :-) úplně dokonalá výšivka
Odpovědět
babuum: Moc krasne saty a skvele Ti sedi!
Odpovědět
Profilova fotka
babuum, super, moc povedené šatičky a krásně ti sedí x-) Zimo už z těch Roble musí šílet :-D Ale aspo%n už je dovedl k dokonalosti ;-) Všechny spokojené holky (Pellullinka, Plamenka a další) RÁDO SE STALO ;-) Plamenka, tvoje šaty jsem nějak prošvihla, nebo na fotky se ještě čeká? Sem s nimi! :-)
Odpovědět
babuum su krasne a svedcia ti! glumbi, ty mas aj po polnoci biele saty? tie tiez vyzeraju ako svadobne.. tiez nad niecim takym rozmyslam, lebo sa neviem rozhodnut medzi dvomi datami.. mam ich v albume.. tak ze by som si dala na obrad 1 a po polnoci 2 he :DD
Odpovědět
pridala sem svoje saty ... omlouvam se za kvalitu fotky, ale mam ten jiny pocitac a nemam tam stejne programy na upravu fotek
Odpovědět
lucique: divala sem se na tve album ... to predsvatebni jsem uz videla, jen jsem si to nespojila .... moc pěkny svatební fotky a saty nadhera!!! jinak mam stejny typ účesu - délku i barvu vlasů ... a porad nevim co s něma ... ale jsem rada, ze jsem nasla vzhledove podobny typ - tebe :) ... moc ti to slušelo .... neuvazovalas o čelence?
Odpovědět
babuum - opravdu nádherné šaty 100% kacennnka - mě se taky líbí šaty s tylovými sukněmi, ale upřímně zatím sem ještě bohužel od číňánků neviděla takový, který by se mi líbily. Přijde mi že ten tyl na té sukni dají málo husto a vypadá to blbě..ale třeba by to zimo zvládl...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?