Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahojte kocky. Tak dnes mi zimo poslal na ukazku fotku siat. myslim, ze sa mu celkom podarili. este som si ich neobjednala. Ako dlho trva kym zimo saty usije a posle? pridu do zaciatku jula? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zubrienkapolna: tkaže zimo komunikuje! Noto mu dám sežrat!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zubrienkapolna: kedy si mu posielala peniaze? mne sa neozyva... :-(
Odpovědět
lousiana: Tak snad te brzy nekdo vyfoti! :-) Hlavne at jsi spokojena se satama! ;-)
Odpovědět
Este som mu neposielala. ja som chcela naprv vediet ako tie saty vyzeraju realne. no a ozval sa mi az po 3 dnoch.
Odpovědět
socina: zimo mi psal v17:15 ale na otázky co mu dávám odpovídá asi jen na ty co se mu líbí :-) takže pořád nevím jestli peníze dostal :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Včera j sem Zimovi psala, aby mi řekl c enu ušití šatů, které chci a odpověděl po 17h. Kdo už máte od něj ušité šatičky a jakou zkušenost s ním máte?
Odpovědět
Profilova fotka
jen ty nejlepší ;-) viz diskuse pár stránek zpět, přece to sem všichni nebudou vypisovat znova
Odpovědět
bride: spokojna som a fotky urcite budu!!! som zvedava ci sa vam budu pacit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Na kolik Vás vyšli celkem šaty´včetně nákladů?
Odpovědět
Profilova fotka
Předpokládám, že ZIMO počítá americké dolary ???!!!
Odpovědět
Profilova fotka
už mi zimo napsal. Platí na něj URGENT
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
socina: já ti to psala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: já sem také spokojená zákaznice zima :-)
Odpovědět
moje saty (tiez od zima) prisli vcera. krajcirske remeslo na jednotku. na svojej prvej svadbe:) som mala saty z pozicovne, tie tak pekne usite urcite neboli
Odpovědět
gabi... tak fotečkuuuu do albíčka šup :)
Odpovědět
Profilova fotka
pellulinka: ty jsem chtěla taky, ale na mojí postavu nejdou.
Odpovědět
Profilova fotka
Je tu este niekto, kto platil okolo 24.4.?
Odpovědět
tak jsem včera zimovi napsala ze jestli peníze ještě nemá budu kontaktovat paypal a žádat peníze zpět a večer mi platbu potvrdil!!!!! Darebák je to :-p když mu teče do kalhot tak se ozve.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: stejné si nechala šít glumbi myslím, ale bílé a bez sníženého pasu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,prosím Vás šije zimu i svatební závoje?Moc se mi jeden líbí mám ho v albumu a neni nikdo kdo by mi ho takto ušil.Zimu mluví jen anglicky? Moc děkuji za odpověd
Odpovědět
hm stalo sa niekedy, ze saty, ktore ste si u zima vybrali zrazu z ponuky zrusil??? lebo dnes som si ich chcela objednat cez ebay, pomerala som sa a zrazu pozeram a tie saty tam uz nie su... ;-(
Odpovědět
a este mam jednu surnu otazku. ako dlho trva prosim usitie u zima? saty potrebujem na zaciatok jula... :-(
Odpovědět
zubrienka, s tym ze saty z ebay zrusil to by som ako problem nevidela. v cine ti uzsiju ktorekolvek saty aj podla obrazku a este si mozes napisat aj zmeny ake len chce. Ale ak potrebujes saty na zaciatok jula...tak to si myslim ze zimo to nestihne usit. on urcite napise ze stihne, ale o tom pochybujem...skus a uvidis :)
Odpovědět
hm no super... :( ozaj a ako ich vlastne objednavate? kedze ja s nim komunikujem len mailom. najprv sme komunikovali cez ebay "ask a question" a teraz mail. Tak neviem ci mam saty objednat prostrednictvom emailu a potom zaplatit cez ebay alebo objednat cez ebay a miery poslat cez "ask a question"... fakt neviem ako... tak saty potrebujem na cca polovicu jula ale najradsej by som bola keby prisli zaciatkom... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zubrienkapolna: ak mozem poradit, radsej si to objednaj cez e-bay, bude sa viac snazit, lebo potrebuje mat dobre hodnotenie... ja som si objednavala cez mail a uplne kasle na mna... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: přesně jak psala pellu, mrkni ke mě do alba. myslím, že by i tobě slušely ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hoj holky, tak saty jsou doma a jsou skvele!!!!! jsem nadsena, predcilo to me predstavy. Oboje (mam i pro dceru) jsou uzasne, ty male navic moc roztomile :-) zitra dojde mamca, tak doplnim fotky realnych satu.Jo holky-jsou fakt ruzove, tak jak jsem chtela :-) jsem tudiz velmi spokojena :-D Mam velkou prosbu, muzete mi, prosim, prosim, poradit, jakou si mam koupit spodnicku? Jsem na to uplne neschopna, mam trochu delsi tu vlecku, tak nevim, jestli si nemam koupit tu spodnicku s tim ´´dlouhym zadkem´´. Predpokladam, ze asi potrebuju 3 kruhy, ale nevim. Poradite prosim nektera, prip. poslete tipy? Dekuju moc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Možná to tu v diskuzi někde je, ale pročítat jí celou je nad moje síly ;-) Nemohla byste mi některá poslat odkakazy, kde je možné nechat si šaty ušít? Já vůbec nevím, kde "číňany", kteří šijou šaty, hledat :-| Předem díky
Odpovědět
Profilova fotka
terezab, tady najdeš prodejcy ktery jsou prověření ;-) http://shop.ebay.com/zimolau318/m.html http://shop.ebay.com/asapbay/m.html http://landybridal.com/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?