Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
louis - a platis vazne clo? lebo to sa plati az od 150 eur.. Ale dph sa plati uz od 20 eur na slovensku... TAk asi platis iba dph...
Odpovědět
No neviem liske...pani z tnt nieco mlela o cle...vraj dakych 25euro :( to by mohlo byt tak asi 19%...hmm
Odpovědět
čau holky, čínan mi uz číslo balíku ... jak dlouho to trva z číny a mate nejake vysvetlivky tech statusu u dopravni spolecnosti, diky
Odpovědět
plamenka: mne zaslal balik 13.05 a vcera dorazil do Blavy na colnicu. ide to velmi rychlo :) uz len preclit, ale este neviem ako to bude prebiehat. urcite dam vediet
Odpovědět
Profilova fotka
tak zimo pompadurky nešije :-(
Odpovědět
socina: tak ho popros aby ti poslal meter latky z ktorej budeš mat saty a sikovna krajcirka ti pompadurku usije aj tu :-) Ja napriklad idem dat krajcirke uplne odstrihnu vlecku, lebo je velka a nemotorna a z tej latky si tiez dam usit pompadurku.
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mi přišel od Zima vzorník barev. Mám si vybrat barvu výšivky! Chci zelenou. řeším jestli 78 nebo 4
Odpovědět
Profilova fotka
vzorník mám v albu
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
socina, ja som taktiež za 78 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
urcite 4, je to krasna vyrazna barva,, a me ta 78 neprijde jako zelena, ale spis do zluta...
Odpovědět
Profilova fotka
socina: me se libi taky ta 78, takova lehce zelenkava ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Já bych volila 78... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vám děkuji děvčata. :-)
Odpovědět
cau holky, tak mi uz prisly saty :) ... byl to fakt fofr ... v albu mam original i svoje saticky :) .... chtela sem bile a mam bile, jen ta krajka mohla byt taky bila, jsou vyzkouseny zatim bez spodnice a sou užasný .... jen to bude chtít malé dodělávky, ale s tím sem počítala a maminka si už i preventivne nakoupila nitě a jehly :) a taky hromadu kapesnicku, kdyby to z ciny dorazilo spatny :) ... kapesnicky nejsou potreba :)
Odpovědět
plamenka: Moc hezký šatičky ;-) A ta krajka se mi líbí tak jak je :-)
Odpovědět
plamenka: saty su nadherne!!! aj ti moc pristanu
Odpovědět
plamenka - fakt nadherne :)
Odpovědět
plamenka... i mně se ta krajka líbí takhle.... moc Ti sluší x-)
Odpovědět
yanicka, ako? uz sa zimo konecne ozval? ja mam saty este na colnici :(
Odpovědět
louisianko... mnooo ozval... po několika mejlech... ale jen že šije... :) chtěla jsem ještě doobjednat kapesníček do klopy manžovi.... na to nějak nereaguje...ale to už vem čert... hlavně aby šatky byly... x-)
Odpovědět
Super, no trvalo mu to, neboj, kapesnicek potom doladis s motylkom alebo kravatou...ved uvidis, to pojde! hlavne tie satky, to mas pravdu. drzim palce!!!
Odpovědět
i já Tobě... já právě sháním zelený kapesníček... asi nadlidskej úkol :)
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: krásne saticky a moc ti slusi :-) Holky, tak konecne se zimo ozval, vcera, po trochu drsnejsim mailu, konecne napsal. Docela stroze, hlavne poslal fotku, vypada to fajn, jsem zvedava, jake budou ve skutecnosti ;-) Dnes mi psal znovu a chtel po mne telefon, aby ho napsal na balik :-) Snazi se hosan :-) Jinak, jestli muzu radit novym zajemkynim o saty-urcite si je od nej kupte pres ebay, doted si vycitam, ze jsem to neudelala, protoze ta komunikace je fakt bidna. Kdyz ptacka lapaji, pekne mu zpivaji, ale pak uz proste jen kunkal :-D a neco z nej dostat, je vzkon :-) bohuzel.
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka: nic si z kapesnicku nedelej, ja jsem taky mela dodatecne nejake prosby a nic, nereagoval... jedine, na co odepsal bylo, kdyz jsem ho prosila o dve kravaty v barve satu, to mi napsal, ze kravaty nezvladaji usit, tak jsem ho poprosila o kousek latky, jako ze mu ji zaplatim a on, ze mi ji posle jako darek. To jsem zvedava, po te vcerejsi komunikaci 8-) zkus mu napsat aspon o kousek te latky navic, to ti posle :-) a kapesnicek udelas tady! drzim pesticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, satky jsou v albu, tak se mrknete :-) mam obavu, jestli nejsou oranzove :-| maji byt pochopitelne ruzove :-) doufam, ze to dela jen ta fotka :-) jo a kdybyste nevedely, co je ta zaclonka na vrsku :-) tak to jsou rukavky, tak jsem to chtela :-) tak piste, co si o tom myslite.
Odpovědět
Profilova fotka
páááni, tak ty vypadaji opravdu uplne stejne... jsou nadherný! takovy originalni!
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: fakt se ti libi? dekuju!!! mam fakt obavy z te barvicky, snad to bude dobre...
Odpovědět
karonkoo... :-N jéééé tak ty se vážně povedly.... o tu látku mu napíšu,dík... Taky jsem přemýšlela koupit přes e-bay... mno příště budem chytřejší... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
karon jsou uplne bombastický!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?