Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
tak baby, odpisal zimo, ze TNT mu dali toto cislo a vraj ho este asi neupdateovali na moj balik. mam to vraj skust neskor. tak ja to teda neskor skusim :)
Odpovědět
louisi: je to takto- ten kod, aj s pismenkami je specifikacia zasielky, ale ciselna cast sa moze opakovat aj pre ine destinacie, vec nahody. tiez som o tomto prave hovorilo s pani z tnt. pre zasielky z ciny treba vraj pockat 1-2 prac. dni, kym to nascanuju, cely den je totiz balik u kuriera, a este nejaky ten casovy posun..
Odpovědět
ahaaaa, tak je to teda! dakujem gabaatko, velmi ma tato dobra spravicka ukludnila. ked ja som uz taka nedockava
Odpovědět
Profilova fotka
Tak drahý ZIMO mi už poslal požadavky na velikosti (90-60-90) :-D Tak mu to pošlu a nějak musím vyřešit poslání peněz. Všechny jste mu ty peníze posílali přez to "paypal" ??? Já jsem trotl takže tomu vůbec nerozumím!!! :-N nejraději bych mu to poslala holubí poštou :-D
Odpovědět
tak mně jediný neposlal nic... grrr
Odpovědět
socina: neboj, paypal ta bude navigovat :) je to uplne jednoduche yanicka: a kedy sa ozval naposledy? a na aku odpoved vlastne cakas?
Odpovědět
6.5. se ozval naposled.... psala jsem mu jestli obdržel platbu, pak jestli je mu vše jasné, pak jestli by skoromanžovi ušil kapesníček v barvě košile... a nic... :-(
Odpovědět
no aha. mne doslo na email od paypal-u, ze platbu akceptoval. Na kedy Ti slubil ze budu satky hotove? Ja by som mu vypisovala kazdy den, kym by sa neozval, neboj, on sa ozve... ja som mu potom vypisovala na obe adresy naraz: zimo318@hotmail.com a zimolau318@hotmail.com
Odpovědět
i já už mu píšu na obě... :-( já mám potvrzení o platbě - že proběhla úspěšně, ale o tom, že to příjemce akceptoval teda nic nemám..
Odpovědět
hmmm, to je teda moc divne. ja som platila na 2x (najskor som si objednala ine saty a zaplatila a o tyzden som si objednala tieto ktore budem mat) a vzdy to akceptoval okamzite. Hned mi to prislo. Ale neboj, urcite to bude v poriadku!!!
Odpovědět
mno nic... počkám :) Děkujiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka a kdy si to zaplatila? :-| já jsem mu poslala peníze 5. května a za 3 dny mi napsal že už začal pracovat..
Odpovědět
Článek se načítá
bain.. mno já o den déle 8-(
Odpovědět
Ahoj baby.Musela som sa prihlasiť pod iným menom lebo ma nechcelo prihlasiť pod gulinku.Takže napísal mi už aj asap čo sa týka tých šiat aby mi ušili podla fotky.Napísal mi zimo stáli by 149 USD. Ďalej asap 150 USD a u iných dvoch predajcov jeden ich ma v ponuke za 116 USD a pýtala som sa ešte na odporučenie sti_mulky toho predajcu čo ma od neho ona šaty tak mi napísali že 99 USD.Tak napísala som mu či to je aj z poštovným alebo nie ale rada by som ešte enjaké skúsenosti na predajcu cloudshow@msn.com .Napíšte mi ak máte ešte nejaká od neho šaty.Ohlasy na ebay ma dobre ale viac skúsenosti je viac.Ďakujem. Inak nechápem prečo sú až také cenové rozdiely.
Odpovědět
Gulocka: neviem preco su take cenove rozdiely :-S Ja som so satami max spokojna viac info mas v internej poste.
Odpovědět
juhuuuuu, konecne mozem sledovat svoju zasielku!!! na tnt.com mi ju uz ukazalo :) tesiiiiim sa!!!
Odpovědět
Profilova fotka
bain, yanicka: cekame spolu, ja jsem zaplatila 23.4., od te doby se mi ozval jenom jednou... doufam, ze uz maka :D
Odpovědět
Profilova fotka
on toho má asi hodně, víte co je zemí kde takhle drbou holky a řešej že jim nenapsal. Dneska jsme přeměřily Klárku (neteř 1,5 roků) zítra jsem na ředě já. A v pondělí mu to pošlu a pošlu peníze. A pak jen čekat. Nevíte jestli ušije i pompadurku
Odpovědět
babuum, tak juuuu čekáme a čekáme... eee jsem hrozně netrpělivá.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já takyyyy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dnes se mi snivalo, ze moje saty nedorazili ani 3 dny pred svatbou a ze zavoj jsem si zapomnela objednat... :(
Odpovědět
Nevestičky potrebujem poradiť ako vysvetliť predajcovi že chcem krajku zo štrasom alebo niečo v tom zmysle??? :-|
Odpovědět
Ahoj holky. Můžete mi prosím poslat email na Zima. Taky jsem si chtěla koupit šaty přes ebay, ale náhodou jsem našla toto diskusní forum a začetla se do něj. Můžete mi také nepsat od kolika se u nás platí clo za zboží ze zahraničí. Předem děkuji
Odpovědět
Baby, moje saty su uz v Blave: Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway neviete co mam rozumiet pod touto hlaskou? aky warehouse? boli uz na colnici?
Odpovědět
Zadržala Ti ich colnica...čakaj na list z colnice, ktorým Ťa vyzvú na predloženie dokladov k balíku a potom Ti na základe toho vyrúbia clo.
Odpovědět
Co? ale ja ziadne doklady nemam...
Odpovědět
ja by som na list z colnice necakala. Lebo niektore dievcata tu cakali, ze sa im colnica ozve ale neozvala sa a tak saty poslali spät do Ciny. Takze Luisiana volaj colnicu BA. A ako doklad im bude asi stacit e-mail, ktory si dostala od pay palu, ze si za saty zaplatila.
Odpovědět
Sti_nulka: ozvali sa mi z TNT, budem musiet platit clo...nechapem, ved saty stali menej ako 150euro :(
Odpovědět
Louisiana: z prepravnej spolocnosti sa ozyvaju, ale z colnice ani velmi nie. A s tym clom to nechapem ani ja. Moj balik bol v hodnote 173EUR a TNT mi ho doviezla az domov a clo ani DPH som neplatila. Ale niektore dievcata aj ked mali ovela mensiu hodnotu balika tak platili clo. Fakt tych nasich colnikov nechapem podla coho idu. Asi len nahodne... :-|
Odpovědět
sti_nulka, no to nechapem ani ja, moj balik som platila na 2x a spolu to robi 129 Euro. prave som si to spätne pozerala...nechapem, ale o to dlhsie budem musiet na balik cakat :(((
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?