Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
gabaatko : tak dzim palce nech to uz tentoraz dojde v poriadku :) hlavne aby tam bolo t.c.
Odpovědět
Ahojky holky tak saticky mi dneska dorazily a sedi naprosto presne ;-). Taky bych rada, kdyby Sabina napsala vice nazoru, protoze moje saty vypadaji krasne az me to prekvapilo. Ja jsem spokojena :-D a taky jsem dostala 500kc na dalsi nakup :-D, ale svatebni uz mam, tak uvidim zda si vyberu nejaky jiny saticky. Zatim se mejte mate vsechny krasne saticky hodne stesti ;-)
Odpovědět
Holky, mám vybrané dvoje šaty z číny, ještě si nejsme jistá. které si vezmu, ale chtěla bych se zeptat. Spodnička je součástí těch šatů, nebo ji musím objednat zvlášt? A jak poznat, kterou objednat?
Odpovědět
Profilova fotka
psal sjem tomu Zimo318 a stále se mi ještě neozval, psala jsem mu 2.5. Tak jsem to dneska poslala znova
Odpovědět
kotoki - spodnicka zial sucastou satou nie je, ale viem ze niektore holky si ju u predajcu doobjednali...
Odpovědět
kotoki: aj ja som si objednavala spodnicu priamo od predajcu ktory mi sil aj saty.Doplacala som za to myslim,ze 30 dolarov, ale niektore kocky dostali spodnicu gratis.To sa vsak dozvedeli,az ked priseil balik domov.Ja som sa nechcela na gratis spoliehat a nechcela som potom zhanat na svk,tak som si to rovno objednala za tych 600sk :)) co sa tyka velkosti,to zalazi na to aku velku suknu chce mat podla toho si zvolis aj spodnicu. Ja som chcela najuzsiu. Najskor som ale nasla na ebay predajcu,ktory sije iba spodnice, napisala som mu mail a poslal obrazok siat a opytala sa ho ktoru spodnicu by mi odporucil,ak nechcem velmi siroku suknu.On mi poslal obrazok a popis spodnice a podla toho obrazku som si potom spodnicu objednala.
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mi konečně odpověděl. Ale vůbec nevím co, (neumím anglicky ani píp.) přeposlala jsem to kamarodovi a ten mi to přeloží
Odpovědět
socina : ked nevies dobre anglicky, tak si skus ten jeho mail skopirovat do http://translate.google.com/# a tam ti to prelozi. Nieje to 100% ,ale na komunikaciu pri objednavani siat a prelozenie si co ti napisali uplne staci.Mozes si tam kludne aj napisat mail a ono ti to prelozi.Treba, ale pouzivat co najjednoduchsie vety. Mne to dost pomohlo,ked som niektore veci nevedela :)))
Odpovědět
baby, ak si neviete poradiť s prekladaním, tak ja som včera objavilaa bohovskú vec.. kamarát mi do počítača nainštaloval prehliadač google chrome a tam som omylim klikla a celú stránku (facebook aj mojasvadba) mi preložilo do angličtiny! čiže tam bolo, že preložiť zo slovenčina do angličtina.. čiže predpokladám, že to bude fungovať aj opačne ;-)
Odpovědět
prosím Vás ...pořad tady píšete o nějakém "ZIMOVI" pošlete mi někdo do pošty webovku??? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
dalizza: v IP
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak dlouho trvá převezt penize z paypalu na účet do Činy? Já jsem poslala zimovi 5 května peníze a on se mě ještě neozval.. Na paypalu mám napsaný "Completed" :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bain: to je skoro hned ;-)
Odpovědět
tak já už mám také zaplaceno u Zima a zbývá jen to šílený čekání....Trpělivost není zrovna mojí silnou stránkou chjooo 8-(
Odpovědět
Ahoj, baby. Ak potrebujete nieco prelozit, kludne mi napiste. Stastna majitelka satov od asapa.
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka, budeme čekat spolu 8-)
Odpovědět
Bain... tak ju...doufám, že se tu pochlubíš se šatinkama :)
Odpovědět
Bain, které máš vybrané?
Odpovědět
Ahojte, tiez si chcem objednat saty ale neviem ako na to :-(... poradí mi niekto?
Odpovědět
Profilova fotka
yanicka, já jsem vybrala jiný než mám v albu :-N Poslala jsem zimovi jedne nevěsty z bermese šaty a řikal že mi je ušije :-)
Odpovědět
Ahojky, taky jsem tu před pár dny urgovala o webovky na ZIMA a bez výsledku, tak prosím pavlikce nebo dalizza o kontakt do IP. Díky!!! Všichni tu básnite o krásnách šatech, já chci taky :-) .
Odpovědět
ahoj holky :-) já tedy o webovkách nevím.... viděla jsem šatky holek, kterým je udělal.... a pak na e-bay....(něco málo) Prostě jsem mu poslala fotky a on řekl, že je schopný udělat stejné šaty... tak jsem zvědavá... v půjčovně jsem zatím rezervaci nerušila ... prostě uvidím, které budou lepší... :-N
Odpovědět
bain: mi Zimo taky odpovedel az po me urgenci. V dobach "nammluv" hned, po zaslani penez az po urgenci. Celkem to chapu, musi shanet ksefty, zaplacene saty uz ma jist, jen je usit. Ale po mem mailu pak odpovedel do par hodin, takze dojem mam z neho stale dobry dalizza: zimo je Zimolau 318, prodejce satu na strankach ebay.com (takze kdyz si ho tam das do vyhledavace, tak ho najdes)
Odpovědět
Holky jak řešíte vlečku ...Já tedy vlečku nechci,jak to mám napsat při objednání,že to chci vzadu trochu delší ale aby to nebyla vlečka.Jak to máte na šatech Vy?
Odpovědět
dalizza: ja som si objdenavala saty uplne bez vlecky tak som pisala "no train" ako "bez vlecky" ale ak by som chcela vlecku kratku, a nie pol metrovu ale napriklad 25 cm tak by som asi napisala "short train 10 inch" "kratka vlecka 25 cm" asi tak sa to vysvetli najjednoduchsie. neviem ako by som im vysvetlovala,ze chcem satz vyadu len o trosku predlyene a nie dlhu vlecku abz to nepochopili blbo.Ked tam napises jednoynacnz pokzn,tak sa to da pochopit aj ked si to prekladaju ce google translator.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska mi napsal zimo že už pracuje s mými šaty. Jsem tak ráda 8-)
Odpovědět
já jsem napsala bez vlečky viz. gaerys a pro jistotu ještě poslala obrázek a na něm jsem vlečku škrtla... hih... přeci jen ... je to Čína :)
Odpovědět
Baby, mne Zimo sluboval ze fotku mojich hotovych siat mi posle 30.04. No a odvtedy sa mi neozval, a nic neposlal aj ked ja mu vypisujem denne. Neviem ci niektora mate taketo skusenosti. Moja smola je, ze som si ho sice nasla na Ebay, ale ponuku tych mojich siat tam nemal, tak som mu jednoducho zaslala fotky a on vravel ze ich usije. Teraz nemam ani peniaze ani saty. Mozno pre tie, ktore este len chcete objednavat: skuste s predavacom sa dohodnut, nech vase saty da na Ebay, budete mat vacsiu istotu!
Odpovědět
a sakra..... to nám ani neříkej Louisianko :-(
Odpovědět
nebojte sa mne tiez najprv napisal ze posle fotku do konca marca a ked som mu prveho aprila pisala, tak sa ospravedlnoval, ze ju posle az v polke aprila a tak aj bolo. Ono teraz mate urcite nervy, ale fakt to cakanie sa oplati. :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?