Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
viruska: to je krasny uces, s tym by nemal byt problem ked mas vlasy po ramena, a ked chces mat vzadu objem,tak ti to moze pekne povypynat o vypln a bude vyzerat ze mas dlllhe a huste vlasy :)) budes kocica:)
Odpovědět
viruska: tiez som chcela podobny uces, ale s kadernickou sme dosli k zaveru, zeby to cely den nevydrzalo. Ten uces je taky vzdusny a kedze by sa to muselo zalakovat asi by o tuto prednost prisiel. Zavisi na tvojich vlasoch, z mojich by urcite nevydrzal
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky, uvidím co mi kadeřnice řekne - ale tímto směrem ten účes určo bude. Pak dám fotečky ze zkoušky. Uzijte si čarodky a opatrně at vás neupálí :-D
Odpovědět
baby, mne dnes napisal cinan, ze mi v pondelok posle fotku siat.:) uz sa nemozem dockat!!! neviete ako dlho mu potom bude trvat, kym ich posle postou na sr?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dievcata.. chcela by som len prispiet jednou uzitocnou radou ohladom siat. Taktiez som mala saty z Asap bay a teraz su na predaj, ale ohlasil sa mi zvlastny e-mail, anglicky pisuca slecna, ze ma zaujem o kupu siat za 3x taku cenu ako som ich kupila ja. Takze sme zistili, ze ide o podvod typu "Nigerijske listy". Urcite viete niektore o co ide. Preto by som len chcela upozornit, aby ste si davali pozor komu saty predate, hlavne ak je to zahranicna adresa a nezmyselny text... aj ked cena je velmi lakava, nikdy peniazky nedostanete, len na to doplatite. Dakujem... Prajem vela stastia a radost zo siat :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata pozeram, ze mate noveho predajcu. Saty vyzeraju uzasne a ste spokojne. Ja som mala od Asapa, co bolo trosku s problemami, ale tie vase su uzasne. Viruska, glumbi, sti_nulka vyzerate uzasne... vela stastia :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky tak saticky mi dneska dorazily.nakonec to nebylo kvuli sopce,ale debilnimu kuryrovi ktery neumi delat svoji praci poradne.a jsou uzasny a musim rict ze jsem cekala ze budou vypadat hrozne nebo uchazejicne,ale jsou dokonaly i bolerko.Jen je musim nechat zkratit a vyzehlit ;-)
Odpovědět
nikuse krása, super, ďalšia spokojná nastávajúca nevestička. :-)
Odpovědět
holky, ty spodnicky, jak pisete, ze jste byly prekvapene, ze jsou v balicku, to jste byly prekvapene, ze se to vsechno veslo do jednoho balicku, nebo jste si je ani neobjednaly a oni vam to pribalili jako pozornost podniku? Jinak Zimolau mi psal (po me urgenci teda, protoze se 3. den neozyval - ono to sice na ceske pomery neni moc, ale na to, ze v dobe "lakani" odpovidal nejpozdeji druhy den rano, uz se mi to zdalo trochu podezrele), saty se zacnou sit za 3 pracovni dny, ted slavi svatek prace :-) vida, jak je to rozsirene
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata jedna, asi blba otazka, kto je Zimo? Ja uz mam sice po svadbe, ale rada sledujem ake krasne saty prichadzaju :-) Ja som mala od Asapa a teraz pozeram, ze je tu niekto novy, kto posiela krasne saty Dakujem
Odpovědět
kovka: Je to prodejce na ebay:) Tak jako asapbay...ale tenhle je zimolau318 :-) A holky tady mu rikaji "zimo" :-)
Odpovědět
Baby ... ževraj vie ušiť Asap šatky aj podľa obrázka ... je to pravda? ak áno tak žiada nejaký peniaz navyše ? ... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
yanulla máš naprostou pravdu, v době "lákání" odepisuje brzo a když už se na něčem s ním domluvíš tak nepíše vůbec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bride dakujem :-) gabika ja som mala od Asapa a mnoho dalsich bab tu, ale nejak sa trochu pokazil, tak potom baby zacali objednavat saty od inych. Moje 1. saty od Asapa neboli podla predstav a boli mi male, ale tie 2. boli super a vsetky boli site podla obrazka. Ja som ich mala presne za 1 mesiac, ale niektore dievcata cakali dlho a hlavne niekedy im prisli na poslednu chvilu, takze boli stresy. No ked si objednala dost vcas dopredu tak to bolo ok. No v poslednom case zacali byt trosku problemy s velkostami, ale inak to boli krasne saty (nie vsetky) Hlavne ako ja, trochu pribratejsia, to bolo trosku problem, ale stihle baby boli vacsinou ok :-) Objednavali sme "lepsiu kvalitu" za priplatok, ale urcite to nebolo treba. Moje 1. boli s priplatkom a 2. nie a tie 2. boli este krajsie, takze urcite nie priplatok. Na moje 1. sklamanie, nastastie 2. boli super a tie som aj mala na svadbe. Ked si pozries moje albumy, tam ich uvidis. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kde se ty šaty objednávají a jak od tomo Zima:)?? A dělají šaty podle fotky nebo když jim napíšu jaký model od jakého návrháře chci?? děkuji za rady:)
Odpovědět
Profilova fotka
gabika: ja mam saty usite podle obrazku co jsem jim poslala a nic navic nechtel,teda alespon doufam ;-) jen jsem si rekla co tam chci navic co zase nechci a na obrazku je a opravdu to dodrzeli :-)
Odpovědět
smudlinka10: jj, sama sobe jsem si slibila, ze nebudu stresovat, ze kdyz to tak paradne usil holkam tady, tak i me :-) a to ze se ted nebude ozyvat je proto, ze tak usilovne vysiva :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata. Tak chci dneska poslat objednávku zimo318. Na svatební šaty, šaty pro pidi družičku a pro maminu. Snad mi nepřijdou modré tepláky s gumou :-D
Odpovědět
No ja by som chcela akože svadobné ale v inej farbe a použiť ich ako spoločenské ... ja som mala ako svadobné od Cinderella al všimla som si, že sa tiež nejak zhoršili teda podľa feedbacku ... ale všimla som si, že nie všade sa dá zmeniť farba šiat ... pri svadobných myslím ... :-)
Odpovědět
Ahojte holky, nemá někdo z vás zkušenosti s webem landybridal.com? Mají tam taky spoustu krásných šatek za celkem dobrý ceny, ale zajímala by mě kvalita provedení, komunikace, termín dodání popř. jestli je ta cena finální nebo jak je to s proclením, to vůbec netuším, kde mám zjistit a nechci za šaty zaplati dvakrát víc, než počítám. Díky
Odpovědět
drahe skoronevesty, pls, ak niektora mate info, ako je to s dorucenim balika, resp. s colnicou na sk? moj neutesivy pribeh: objednala som saty od zima318, slubil usitie za 15 dni a 7 na prepravu, trvalo to trosku dlhsie, no neva. ked napisal, ze balik odoslal, cakala som nejake avizo z colnice. neozyvali sa a ked som po 4 tyzdnoch zacala patrat sama, colnica mi napisala, ze "zasielka zatial neprisla" a zimo na moju prosbu vypatral, ze sa balik sa vratil (po 15 dnoch), lebo colnica sa so mnou nevedela skontaktovat; tak teraz neviem, ci sa vobec mam odvazit to nechat este raz poslat..
Odpovědět
Profilova fotka
bolonka landybridal je asap.. kdyz si prectes diskuzi tak 50stran zpet tak se o nem doctes:-) nez se objevil zimo tak to byl hlavni dodavatel satek na siti:-) nekteré se povedly nekteré ne...bylo to tak 70 na 30
Odpovědět
gabaatko: já nechápu, v čem byl na celnici problém. Tak teď, když už to víš, tak by to snad mělo klapnout a můžeš si pány celníky ohlídat i sama, když víš, že bude balík na cestě. Sice starost navíc, já bych to riskla, když je máš už ušitý, byla by to škoda. alkapinka: aha, tak nevím, šatky se mi tam líbí, tu diskuzi jsem četla. A pod jakýma stránkama mám hledat toho zima? Díky, nejsu v tom moc kovaná a angličtinou zas tak dobře nevládnu. :-)
Odpovědět
gabaatko: ja som to riesila tak, ze ked mi Zimo poslal cislo zasielky, tak mi tam jedneho dna vyskocilo, ze dorucovanie prerusene pre prirodnu katastrofu, pracujeme na obnoveni. Skoro ma porazilo, lebo som bola ista, ze sa uz niekde stratili, tak som volala do slovenskeho TNT, ze co sa deje. Tam ma pani ukludnila, ze koli sopke, ktora vybuchla im neprejde zasielka do Europy, kedze maju prekladisko v Belgicku a ty mali zatvoreny cely vzdusny priestor, ale ze poznaci si moje cislo a ako nahle budu na Slovensku, tak mi zavola. Asi o dva dni mi volala ale ina pani z TNT, ze balik treba preclit a mozem splnomocnit ich alebo si to ist vybavit sama. Nabuduce to necham asi na nich lebo s tymi colnikmi nebola ziadna rozumna debata a zbytocne som tam zabila pol dna.:) Tak skus sledovat cislo alebo ak to aj tebe posle cez TNT tak tam zavolaj a dodiktuj svoj mobil.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabaatko, myslim, ze je to podobny problem, jako jsem mela ja. Z nejakeho zahadneho duvodu je jediny akceptovatelny zpusob, kterym te kontaktuji celnici/TNT, pres telefon. Takze pokud na baliku neni tvuj telefon, asi se neobtezuji poslat treba oznameni postou, nebo tak neco. Riskla bych to, rekla Zimovi, at na ten balik napise tvuj telefon, a po sve zkusenosti se drzela postupu, ktery jsem popsala na str. 383, prispevek z 26. duben 2010 v 18:31. Hodne stesti.
Odpovědět
Podla slovenskeho zakonu by sa mala od 22EUR platit DPH-čka a od 150EUR platit aj clo (za dovoz z Ciny). Moj balik mal hodnotu 170 EUR a neplatila som absolutne nic. Ani ten balik nebol na colnici. Proste mi ho kurier doviezol az domov. Oni na colnici robia asi nahodny vyber, lebo niektore baby mali baliky na colnici uz pri nižšej hodnote ako 150EUR a niektoré nie ani pri vyššej hodnote. Neviem podla coho baliky z ciny prechadzajú clom :-| Ale v kazdom pripade poziadajte svojho predajcu aby na balik napisal vase cislo telefonu, aby sa s Vami aj colnica aj kurier mohli spojit.
Odpovědět
gabaatko: ja by som urcite zima ziadala o to aby mi ich poslala, ved ich mas zaplatene! A hned ako ti ich posle nech ti napise aj cislo zasielky a budes si ich kontrolovat presne kde sa prave nachadzaju.
Odpovědět
dakujem vsetkym za odpoved sti_nulka: to cislo som sledovala, ale od prvej chvile ako mi ho poslal tam bol stale rovnaky status "Despatch from Sorting Center" v meste odoslania. a nejak som dopredu neriesila dorucenie postou/kurierom, treba to odosielatelovi zvlast specifikovat? dakujem, dakujem
Odpovědět
lena.k: ach ano, dakujem, oneskorene som si pozrela tvoj prispevok z 383 a mnohe som prave pochopila!
Odpovědět
ach, tak som sa pobavila. nahodou som zistila, ze moj balik bol predsa poslany cez TNT. teta v TNT mi precitala sprievodny list, a ani sa necudujem, ze to nedorucili. moje meno, a vlastne cela adresa bola nejaky nahodny zhluk pismeniek, iba podla PSC nasli destinaciu a cakali, ci sa niekto ozve.. tak aby som si ich trochu zastala:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?