Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
petula, sak v pohode ;-) ja len ze sa to oplati objednat priamo od zima napriklad, dost sa na tom usetri a jemu sa tie saticky vazne daria :-) aj pellulinka ma take ako glumbi, tiez jej krasne sedia ;-) v poslednej dobe vsetky saticky od zima boli velmi vydarene a navyse za dobru cenu :-) tak drzim palce aby si aj ty sbola spokojna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nebrat nikdy,viděla jsem je osobně na zkoušce ve svateb.salonu,slečna si byla pod ně vypůjčit spodnici a ta kvalita i provedení na živo je velká tragédie,nekvalitní,laciné jak z trhu od vitnamců :-(
Odpovědět
glumbi - opravdu smekám...naprostá nádhera, ten fakt umí a za tu cenu by se tady nekoupila ani látka...co to je taft?
Odpovědět
claire767: diky taky se moc tesim :)
Odpovědět
petula001: hlavne at ti to dobre dopadne .... my vsechny co tu diskutujeme a objednavame jsme zacatecnice :-D , tak verim ze ja poprve to v obou pripadech vyjde
Odpovědět
ach jo, zase závist .... no, ale nebudeme diskutovat proc sme se rozhodly pro cinu .... mame radost s glumbi :-D
Odpovědět
plamenka: drzi palecky s satickama :) ja jsem sla najisto, protoze si u nich kamaradka nechala usit saticky ;-) ted mi psali, ze budou mit i saticky pro male druzicky, tak az je uvidim tak se rozhodku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: nene spodnici mám z čech, je tříkruhová s vrtvou tylu nahoře ;-) kata267: je to satén, ale ne moc lesklý ;-)
Odpovědět
glumbi: posles mi na IP kontakt odkud mas tu spodnici, diky
Odpovědět
holky ma arti web? muzete mi ho prosim hodit do IP? dekuji glumbi: saticky krasne, na kolik te vysly ty pro druzicky?
Odpovědět
glumbi: moc krásné šaty, povedly se :-) děkuji za skvělé rady.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: gratuluju, gratuluju!!!! sabina: o čem konkrétně mluvíš, že nebrat?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte, v prvom rada, tym co dosli saty, vsetky su super, Zimo je fakt sikovny. :) Moje stali 125 dolarov a u nas sa plati clo nad 150 eur ale DPH sa plati uz od 22 eur, co som ja mala nad cenu, ale neva. tia saty su toho hodne. Su fakt super, uzasne mi sedia a usil mi k nim aj kabelku presne vo farbe stuhy pod satami a aj stolu, ktora ma ale tri metre, co som chcela, no musim ju skratit, bo ju taham po zemi jak vlecku. :) A este dakujem, vsetkym, co ste mi tu pomahali cenymi radami, bez vas by som nemala svoje uzasne saty. :) A foto dodam, ale najskor si musim kupit novy fotak, bo ten predosly som rozbila pred mesiacom. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sabina: nechceš zalozit nove tema a nenarušovat naši příjemnou diskuzi! :-S
Odpovědět
je zajímavý, že když mají všichni radost, tak se vzdycky objeví někdo kdo je úplně mimo
Odpovědět
viruska3: už se tesim na tve saty ... na fotce vypadaji uzasne
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: snad zítra ;-) My si ale radost zkazit nenecháme!
Odpovědět
holky máte moc krásné šaty, taky jsem si chtěla původně objednat u zima, ale nakonec jsem nesebrala odvahu...a sabina závidí....řekla bych že šaty, které si vybprala nejsou zrovna něco extra ;-) ať vám šatky dělají ještě dlouho rados!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Slečně sabině bych vzkázala jen, že u svatebních šatů je snad důležité, jak vypadají, ne jak jsou ušité. A i když třeba blbě vypadají, tak je nejdůležitější, jestli se líbí majitelce a cítí se v nich dobře. Upřímně, stejně jsou to všechno stejné bílé kusy hadru :-D Já osobně si nechávám šít šaty v Číně; i tak stojí dost na to, že je budu mít na sobě jeden (a možná ještě ne celý) den - a za rozdíl, co bych zaplatila za originální, si radši koupím pořádný kabát na zimu, který budu nosit ještě 4 sezóny :-p (a tímto oficiálně se přidávám do zdejších "čekatelek" na šaty ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
beruska:vítej v klubu příznivců šatků z Číny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
virusko, dekuju :-) Jenom mám malinko nahnáno, šije mi je totiž na beremku neznámý a neprofláknutý Číňan; ani tak se nebojím o kvalitu (s nekvalitou úměrnou ceně počítám a na zahraničních serverech jsou o něm reference tak nějak podobné jako tady o asap a spol.), jako mi spíš dělá starosti doručení... Ale pán komunikuje prozatím pohotově a vstřícně, velmi dobrou angličtinou, tak snad jsem nevyhodila peníze... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no holky hlavně jak tu jedna slečna psala: koupila jsi originály a nečekaně bylo na cedulce made in china... a já si vůbec nemyslím, že mám šaty špatně ušité a vůbec nevypadají jako od vietnamců!!! Kamarádka co měla svatební salon se značkovými šaty z nich byla unešená. beruška: držíme palečky ať vše dobře dopadne
Odpovědět
no ako to vidim, a co tu citam, budem si aj ja objednavat saty v cine...za tu cenu to stoji...a myslim, ze na svadbe nikto nebude ani nahodou tusit, ci mam saty z najdrahsieho salonu alebo nie,a v podstate je to jedno. Hlavne, ze ja sa budem citit skvele, ved je to moj den. 8-) vsetky saty, co som doteraz videla u vas v albumoch boli nadherne a na vas este krajsie....tak hadam aj zo mna raz bude taka krasna a stastna nevesta :D
Odpovědět
Ahojte baby, tak som zabludila na tuto stranku a lutujem ze som sa na mojasvadba.sk neprihlasila uz skor :( mne sa tiez saty siju v cine, v ebay som nasla predavaca ale sije mi saty nie z ponuky ale z obrazku co som mu posielala. Dufam ze sa podaria. Vase saty su skvele, fakt sa cinanom zadarilo, budete nadherne nevesty!!! Drzte mi palce, nech to dobre dopadne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, šatičky jsou nádherné a moc ti sluší ;-) šaty na převlečení taky moc pěkné, takové jemné :-D moc se mi líbí. Budeš nádherná nevěsta!!! Já na své čekám, měly by být hotové během příštího týdne, jsem zvědavá a nervozní jak čert, jak to dopadne...tak vám sem pak zkuším taky šoupnout fotky,jestli to zvládnu :-)
Odpovědět
Rekla bych, ze sabina reagovala na prispevek petula001 ze vcerejska 18:04. Ale mozna se pletu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bride2009: taky mi to tak hned pripadlo, uz kdyz psala, ze je videla osobne na zkousce ve svat. salonu, ale mozna se taky pletu :-)
Odpovědět
glumi: fantaaaaaaaaaaazia :)))) len jednu vec ti nezavicdim a to tu vahu siat. budes mat co robit :)) ale stoji to za to
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi opravdu nadherný saticky, a ty na prevleceni jsou uplne uzasny, v tech vypadas jako bohyne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
glum nádhera!!! x-) holky můžete mi někdo poradit s měřením? Jedna výška má být bez bot a druhá s botama? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?