Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
gaerys:děkuju ti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty blááho, tak ty jsou uplne uzasny:-) to bych fakt nepoznala ze jsou sitý na miru x-)
Odpovědět
alka- :-D
Odpovědět
misheel1: krasne saty, blahozelam :) inak baby, ktore mate saty od Zima, tak kedy vam poslal cislo zasielky. Mne pisal pred tromi dnami, ze saty odoslal a zajtra posle cislo a nist nedoslo. Uz mam na nho nervy. Najprv dokasle farbu stuhy, teraz nevie poslat cislo :(.
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys, to je v pohodě :-) já nejsem češka, takže to ani nevšímám ;-) jinak misheel1 máš nádherný šaty!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem koukala na ebay ale zimo tam nemá moc na výběr :-| Nevíte jestli šijou podle obrazek?
Odpovědět
holky jste zlaté :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misheel: taky se přidávám, myslím, že šatičky ti úžasně sedí a moc sluší!!!!
Odpovědět
pellu-děkuju mám z nich opravdu strašnou radost
Odpovědět
Profilova fotka
misheel: jojo to chápu :-) mám stejný pocity :-D
Odpovědět
pellu-těd sem se ti jukla do alba.tééééééda ty si kočka ty šaty sou nádherný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misheel: jé moc děkuju :-) taky jsem z šatů nadšená, hlavně když mi holčina ze slovenska poslala své fotky v originálech mých šatů, tak sem doslova čuměla, že jsou téměř stejné!!!
Odpovědět
Článek se načítá
misheel1: ahojky, moc ti to sekne, budes nadherna nevesta :) ... kdo ti sil saty???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, taky jsem mela saticky z ciny a byla jsem s nima maximalne spokojena :-) tak obcas kouknu do diskuzei jak se cinankum dal dari a musim rict ze v posledni dobe jsou saticky nadherne... misheel : tvoje jsou naprosto uzasne a hrozne moooc ti slusi :-)
Odpovědět
plamenka:já je mám přes jednu paní takže nevím kdo je šil.nechtěla sem to se svojí angličtinou pokoušet :-D mmaxicka:děkuju ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bain: s tím s nedělej hlavu, ján jsem mu všechny šaty poslala rovnou na obrázku a bylo to ;-) u všech jsem se ho zeptala jesti to zvládne a vyřešili jsme detaiy :-) takže pošli obrázek a uvidíš co napíše
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz mi konečně zimo poslal fotky hotových šatů - uz jsou v albu. ;-) Ptala jsem se, kdy šaty pošle a zase se neozývá. za jak dlouho vám holky asi tak došly šaty po tom, co poslal foto.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mohla byste mi prosím některé dát do ip odkaz na zimovy stránky? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
viruska3: krááásný ;-)
Odpovědět
Viruska - nádhra. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi a grizly: díky moc holky - hlavně aby seděly!
Odpovědět
viruska3: fakt bomba .... a ten hrejivy pocit u srdicka z rozumné ceny!!!! paráda ... doufam, ze i me saty budou tak pekne, ale sije mi je jiny cinan, tak snad to budou lepsi nez jeho anglictina
Odpovědět
viruska: mne sa podla fotky zda ze ta sikna bude este krajsie narriasena ako na tych, co si skusla :) takze ak ti dobre sadnu budu uplne bombove :)
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: jojo cena je bezkonkurenční. At si říká kdo chce co chce číňánci jsou opravdu šikovní takze i tvé šatečky budou skvost! gaerys: jsem zvědavá jak budou vypadat se spodnicí - jen co dojdou dám fotky do alba :-)
Odpovědět
viruska3: tak uvidime, saty snad moc slozity nejsou, hlavne aby byli podle toho obrazku a aby sedeli ... mamka me merila snad hodinu tak snad to bude stacit
Odpovědět
Profilova fotka
nell, tady to máš http://shop.ebay.com/zimolau318/m.html
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla 10 šaty z albu ale bojím se, že organza (nevim přesně jaký to je materiál) nevypadala jak záclony :-N Takže furt hledám ne jen krasny ale aby nebily složity ušít..
Odpovědět
Profilova fotka
bain: zimo ti je ušije z jakýhokoliv materiálu ;-) a já mám v abu z organzy moje na převečení a nevypadá to jako záclona :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bain: díky moc.
Odpovědět
viruska3: mne tiez poslal fotky, doplatila som sumu, pisal, ze poslal saty a na druhy den posle cislo zasielky, no a stvrty den sa neozval. Uz pekne zurim, pisam mu jak besna, az mi je to trapne, 8-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?