Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: netuším kolik váží protože na balíku sem nenašla váhu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera mi psal zim, že šaty by měly být do 3 dnů hotové, tak už se nemůžu dočkat. Strach trošku mám, ale poté, co jsem viděla nádherné šatky pellullinky, tak jsem o něco kldinější :-N
Odpovědět
Profilova fotka
viruska: snad vše dobře dopadne jako u mě! A přeju ti, aby se ti šaty líbily a aby seděly!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: diky, snad to tak bude ;-)
Odpovědět
AHojky, objednava niekto saty z ebay aj do svadob. salonov?
Odpovědět
Profilova fotka
ivonka: je jich několik co mají šaty od čínanů. já vím v praze o třech... ;-)
Odpovědět
a su aspon peknucke? za kolko prenajimaju? niekto zo slovenska?
Odpovědět
glumbi: písni mi prosím, které salony to jsou. Uvažuju o šatech z Paulastyle, ale kdyby fungovalo něco podobného v Praze, byla bych radši.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se pridavam k tem, co maji saty z Ciny, bohuzel jsem nedopadla tak jako vetsina z vas tady.. Saty dosly vcera, no dneska jdu do jednoho salonu zkouset na pujceni.. Byla jsem naprosto zoufala, kdyz jsem je videla a hlavne oblekla.. :-. :-( Viz docasne moje album.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucsynka teda.. no musim rict ze vypadaji jinak, ale nemas pod tim spodnici a to sama muzu rict ze dela skoro 90% satu, tak si ji kup a pak to vyzkousej, a nebo se ti nelibi jako uplne vubec? a od jakýho prodejce je más? no vem si priklad ze me.. taky kdyz jsem je vyndala byly naprosto priiiiserny.. pak jsem na ne 2 dny koukala, uz mi prisly celkem fajn, a vcera jsem je dala na opravu- a ta pani co stim vyvedla? no neuveritelný! je to proste bohyne.. nejen ze jsem v tom vypadala hubena(neuveritelny) ale ty saty nakopla o 200% a to mi je jen sikovne zabrala(korzet) a trochu mi poupravila slehajdu.. no vysledek uvidite az na ostro, ale s jistotou muzu rict ze byly jedny z nejhezcich v tom salonu.. naprosto neuveritelne.. dokonce jsme je ani nechtela sundat.. Nemyslis ze kdyby tam byla ta spodnice a koukla na to nejaka odbornice ze by to nemohlo dopadnout taky dobre? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: no me zarazila uz ta barva.. nedokazu si predstavit, jak by to vypadalo na fotkach.. Vsechno bude do lila, krome satu.. :-( Je to nazivo takova modro - fialova, ktera haze odlesky do modra. Spodnice je na ceste, ale uz se mi do tech "satu" vubec nechce oblikat.. :-( a navic se spodnici a batama budou podle me kratky.. No uvidime co dneska v salonu, snad sezenu necorozumneho, kdyz je to uz za mesic a kousek..Ale uplne mi to zkazilo to teseni se.. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tu sukni taky lesklou, nastesti jsem ubezpecena ze na profi fotákku to nebude videt:-) a ty si chtela jinou barvu? ja myslela ze ta barva je tam schvalne...:-( tak jestli si chtela jinou tak je jasny ze to je uplne mimo:-( uplne te chápu.. no je blby ze tam ta spodnice neni aby sis to mohla hned predstavit..ta dela opravdu hodne.., no kratký by mohly být, podle tý fotky, jezis to je mi tak lito:-( no za mesic to je za chvliku.. me je treba ted budou mesic predelavat, ale to z ohledem ze tam maji svoje klienty a ja jsem az ta posledni zakazka...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja si myslim, ze saty na tobe nevypadaji zle, teda kdyz si domyslim tu spodnicku... az na tu barvu- ta se mi nelibi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a co kdyby si zasla s tema satama do salonu a poprosila je jeslti si to muzes zkusit se spodnickou aby si to videla? popr jestli by ti je upravily? i kdyz korzet si myslim ze sedí pekne
Odpovědět
Profilova fotka
lucsynka: lucí, mě nepřijdou vůbec špatný, ale jak čtu tak si chtěla jinou barvu, tak to je problém, ale jinak si myslím,že až pod nima bude spodnice, tak budou o mnoho % lepší, ale pokud se ti nelíbí a necítíš se v nich tak si určitě nějaké půjč... Je mi líto, že ti to nevyšlo, ikdyž je fakt, že mi přijde, že čínani téměř nikdy netrefí tu barvu (když nejsou šaty bílé, nebo ivory) Ale hrozné mi určitě nepřijdou
Odpovědět
Profilova fotka
taky mi prijde ze cim dyl na ne koukam ze jsou fajn, spodnici si dokazu predstavit ale ne tak sirokou jako je na originalech a jinak je to fajn:-) jen ta barva no- to je blbý
Odpovědět
Profilova fotka
...pokud ta barva není podle představ je to na houby, jinak se mi nezdají úplně hrozné, spíše ale možná plesové než svatební ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se ta barva líbí, víc než ta originál, ale pokud jí lucsynka chtěla jinak tak je to na prd.
Odpovědět
ahoj holky, taky jsem si chtela saty objednat, konkretne pres eshop paulastyle, ale rozlezelo se mi to v hlave a dnes si pro jistotu zasla ke krejcove a necham si saty usit.. jinak jsem ted koukla na saty lucsynky.. prijde mi, ze do originalu maji hodne daleko.. :-( ale je fakt, ze se spodnickou by mohly vypadat o dost lepe a korzet sedi.. ale i tak.. lucsynko at najdes ty nej v salonu..
Odpovědět
lucsynka: mrzi ma, ze so satami nesi vobec spokojna :( inak s s tou spodnicou to tu uz niekolko krat zaznelo ta naozaj robi divy. Okrem toho mne sa ta faba nezda zla, ale ak ti to nema ladit ku svadobnej vyzdobe, tak kaslat na to a bez do salonu a podla mna sa aj mesiac pred svadbou daju najst pekne satky
Odpovědět
lucsynka: je mi lito ze staynejsou podle tvejch predstav ale kdyby sis precetla forum docetla by ses ze cinani maj problem s barvama skoro vzdy ;-) me se docela libi sou povedeny a zbytecne bych neutracela za dalsi saty na jeden den
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dneska byla uspesne v salonu - foto docasne v albu a neda se to srovnat.. :-D
Odpovědět
lucsynko vybrala sis moc pěkné šaty!!!Určitě se v nich budeš cítit lépe
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak dneska zamnou byla kamarádka co měla svatební salon. přinesla mi dvoukruhovou spodničku a cítila sem se v ní o sto procent líp, jen na fotkách není moc změna. Ale říkala, že tím, že mám snížený pas tak to nevypadá hezky když jsou ty sukně moc veliký a že bych asi větší mít nemohla, co myslíte? ale je fakt, že kdyby byla ta spodnice širší asi by mi byly šaty krátký
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: ted jen ktery? :-D
Odpovědět
lucsynka : ty co sis rezervovala, moc ti sluší!!!! Dělají ti krásnou postavu, ty fialkový tě rozšiřují!!!
Odpovědět
lucsynka: No opravdu se to neda srovnat! Byt tebou tak si saticky pujcim v salonu, prece jenom je to tvuj svatebni den a musis se citit jako princezna a ne, abyses v satech necitila dobre... Nejvice se mi na tobe libi "favoritky c. 1", prijde mi, ze ti sedi lepe ten korzet nez u tech vybranych, ale mozna se mi to zda...
Odpovědět
lucsynka: tie fialove akoze povodne svadobne by som nepredavala na tvojom mieste ale nechala by som si ich ako popolnocne, su pekne podla mna, pripadne by som si ich nechala ako plesove saty, samozrejme plus spodnicu k tomu ked das, bude to dobre vyzerat. co sa tyka tych co akoze vyhrali - no ja teda neviem ale podla mna ti vobec nesedia na prsiach, nejako ti ich uplacavaju a opticky zvacsuju, ja by som ich byt tebou urcite nebrala :-S . tie favoritky c.1 a 2 co su prve saty zo salonu, tak su podla mna uplne super na tebe, si v nich krasna, byt tebou, vezmem tieto ;-) dufam ze som sa ta nedotkla, myslim to uprimne :-) skus s aporiadne zadivat na tie fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
claire767: ja jak porad na ty fotky koukam, tak se taky klonim k jednickam.. No uvidime, co mi jeste kdo napise.. ;-)
Odpovědět
no ved nechaj si to ulezat v hlave. podla mna je dolezite aj to ako tie saty vyzeraju na foto, nielen pocitovo a mne ako nezavislemu cloveku sa vidia omnoho lepsie tie c.1 na tebe ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?