Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
gaerys: Ano. Je to datum narození mé maminky, která bohužel před třemi lety zemřela na rakovinu, tak je to takové malé připomenutí, když už tam s námi nebude...
Odpovědět
lucsynka: a ake saty si si objednavala? pellullinka : ja uz sa tiez na tie tvoje satky velmi tesim a som velmi zvedava a dufam ze sadnu :)
Odpovědět
lucsynka: já právě nechci kruhovou, ale uvidíme.. v pátek jdu do salonu na úpravu šatiček, tak se poradím s paní tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gaerys: Trosku netradicni, ladene do lila, az budou, dam fotky aspon na chvilku do alba a cekam od vas kritiku..
Odpovědět
Profilova fotka
já uvažuju o spodnici z ebay, zase čína :-) něco takového http://cgi.ebay.com/3hoop-1layer-Crin... cenově to vychází jako u květuše, akorát že u této píšou, že je dlouhá kolem 100 cm. a když jsem prohlížela nabídku spodnic u nás, našla jsem délku max. 93 cm. při mé výšce 183 cm (+5 cm podpatky) mám strach, že by mi to bylo krátký. ale stejně musím nechat šaty zkrátit, takže to taky proberu s paní.
Odpovědět
Profilova fotka
Ta vypada dobre, ale nejak na to uz neni cas, takze zbyva jen prodejce tady.. =-)
Odpovědět
Babenky, neviete mi tu dat link, kde mam zadat cislo svojho balika. Poslal to cez china post air.
Odpovědět
lucsynka - ja mam od kvetuse ale moc spokojna nie som :( je skrabava a nema vobec nastavovaci pas... takze som ju skoro nedala cez boky alebo cez prsa :(
Odpovědět
Profilova fotka
liske: ja jsem se koukala na ten material, moc se mi nezdal.. :-N No ale jeste kouknu kde co maji.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já sem si nechala poslat spodnici rovnou se šatama tak uvidím co mi poslal už se nemůžu dočkat a doufám, že dorazí někdy do oběda. fotky budou ale až večer..
Odpovědět
Profilova fotka
Bea: zkus to tady http://www.track-chinapost.com/ Az to bude v CR, tak pokud to i dal pujde postou, tak tady http://cpost.cz/cz/nastroje/sledovani... . Pokud to pujde jinou prepravni spolecnosti, tak musis na strankach te spolecnosti. Jinak, holky, po 2 tydnech saty konecne released from custom, takze to vypada, ze dneska, nejpozdeji zitra dorazi. Nevite, jestli ten kuryr vola predem? A pokud ano, je schopen dorucit to jinam v ramci mesta? Nevim, jestli bude nekdo doma, tak ze by me to hodil do prace.
Odpovědět
Profilova fotka
Bea: jeste me ted napadlo - pokud to tvoje cislo zacina E, tak by to, myslim, melo jit postou, pokud jinak, tak je to jina prepravni spolecnost, nez posta. Ale to by ti mel ten cinan rict, pres co to poslal.
Odpovědět
Článek se načítá
lena.k - mne ked raz dorucovalo PPL tak neobl problem sa s nimi dohodnut na inej adrese... ale zase oni volali dopredu... teraz ked mi prisli saty cez DHL tak iba zazvonili dole pri dverach... ak sa sami neozvu skus im zavolat a dohodnut sa..
Odpovědět
Profilova fotka
pellulli, tak jak? Čekáme ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak šaty jsou v albu!!! jsou krásné, strašně nepraktické ale nádherné!!!Sedí výborně, jen krajka na sukni je dlouhá, takže tu nahoře stáhneme, je to pod saténem takže to nebude vidět... a spodničku vyměním, zimo mi poslal tu se 3 vrstava tylu a není mi příjemná, ten těžší satén mi ji tlačí na nohy, takže půjdu shánět kruhovou
Odpovědět
Profilova fotka
misička: mám doma tu spodničku co chceš, je krásná, ale k mým šatům se nehodí a cena té na kterou jsi dala odkaz je přehnaná
Odpovědět
Pellulinka, velmi su krasne, ziaris v nich, budes nadherna nevesta. Tesim sa s Tebou, su suuuppperrr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky a mě si nevšímejte, mastný vlasy, kruhy pod očima a strašná pleť
Odpovědět
pellullinka:Tyjooooooooooo ty sou nádherný. sluší Ti jinak kruhovou spodnici ti prodá v Česlavě tříkruhovou mi prodala za 300 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinkaaa: děkuju za typ :-) určitě tam zajdu i se šatama a zkusíme to kdyžtak
Odpovědět
Profilova fotka
pellulli super, jsou perfektní! :-) Ty seš vtipálek, kde na těch fotkách mám vidět kruhy pod očima a strašnou pleť?? :-D Tu tvoji strašnou klidně vyměním za svoji v současnosti v nejlepší formě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka uz jsem ti je vychvalila v nasem tematu ale musim se opakovat-jsou dokonaléééé:-) jinak ja si spodnici koupila uplne bokem ptz cekat na cinany fakt nebudu a diky bohu-posila mi za tu "moji" zpet penize, tak aspon neco.. dneska jsem si to zkusila s moji novou a naprosto dokonalou spodnici a hned ty saty vypadaji jinak-daleko lip:-) ale petu..faaaakt nadhera!!
Odpovědět
Profilova fotka
pallu: teda, supr Ti sednou!Fakt se jednou číňánkům povedly!Ale na takovou postavičku se určitě šije jedna báseň ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: nádherné šaty, moc ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: náááááádhera, šatky ti moc sluší, to se číňani vytáhli. Budeš krásná nevěsta! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuju, ale spodnici to chce jinou. myslíte že to mám risknout a koupit přes net, nebo dojít i se šatama do salonu a zkusit to?
Odpovědět
Profilova fotka
pelllu: nááádherný, moc se jim povedly a tobě strašně sluší. radši zajdi do salonu i se šatama, jak nejsou klasický A, tak by do nich některý spodnice nemusely pasovat.
Odpovědět
Profilova fotka
pavlikce: pokud chceš můžu ti dát kontakt na obchod, kde mají tříkruhovou spodničku dlouhou 117 cm ;-)
Odpovědět
alkapinka : no vidíš, vypadají na tobě fakt super, s tou spodnicí! já jdu dnes na zkoušku kvůli zúžení korzetu, tak se asi o té spodnici poradím tam, uvidíme :-)
Odpovědět
pellullinka: šatičky jsou nááádhernýýý, jsi v nich jako princezna, šikmoši se opět vytáhli, sluší ti úplně úžasně! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?