Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: krasne vyzeraju tie satky:) sikmoockom sa asi zacalo darit ;-) blahozelam a tesim sa s tebou! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
pellullinka: super, teď už je snad budeš mít rychle doma. jsem zvědavá, jak budou vypadat oblečené.
Odpovědět
Profilova fotka
bože holky tohle sem ani nečekala, že budou takhle vypadat!!!!jsou skvělé, podle mě! doufám, že mi budou sedět
Odpovědět
pellullinka: tak ty vypadají ale mooc krásně, fakt :-) už aby byly doma :-D pavlikce: já si za tu bohatou sukni doplácela, tak jsem ráda, že se šikmoši posnažili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985: tak to pak jo :-) když se tak dívám na šaty pellullinky, přemýšlím, jestli nebudou těžké a zajímalo by mě, kolik vážily šaty ostatních .. já jsem měla na balíku napsáno 1,9 kilo.
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam ty saty hrozne lehounky.. na baliku nevim co bylo ten mi nedorazil ale co je tak prenasim po byte tak bych rekla ze kolem 2kil to taky bude... jj mozna budou tezky..ale jsou naprosto dokonalý x-) x-)
Odpovědět
můj balíček měl 2,2 kg :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pelllu: jsou krásné, doufám, že su mu takhle povedou i ty moje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu ty sou teda fakt moc hezký! Ukaž nám i předlohu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hadeline: já je mám v albu taky ;-)
Odpovědět
misicka - tak gratulace k šatům :D to byl taky nekonečněj příběh..no hlavně že už je máš doma..až si je zmenšíš tak budou supr ;-) akorát mě prostě dojímá jak oni tyto šaty šijou..na obrázku lazaro je jasně vidět že je tam hrozně moc vrstev toho tylu na sukni a oni tam našijou jen takovej náznak ... hlavně že už máš po stresech ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
kata: je to čína, co čekáš.. :-D ale za ty peníze, maximální spokojenost ;-)
Odpovědět
Misicko,tak na tvoje satky som presne cakala,ako dopadnu...mame rovnaky styl...ja som nechala podobne-celu tylovu suknu sit v CR,ale na prvej skuske som bola trochu sklamana,lebo som nechcela,aby latka pod tylom bola vidiet...ja to mam tak,ze spodnicka,satenova latka a tri vrstvy tylu....dufam,ze ked mi tam este dve pridaju,nebude ten saten tak vidiet...ako tomas prosim ta ty s tou suknou?kolko vrstiev tylu? Inak,vydarili sa...su nadherne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hadeline: jojo předlohu má glumbi v albu. a glumbi moc děkuju!!!fakt sem se bála jak budou takové šaty vypadat a sem neskutečně šťastná, protože si myslím, že se povedli. zimovi sem zaplatila i spodničku, takže až to přijde tak to zkusím komplet a doufám, že nebudou velký
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: nádhera, šaty nemají chybu! Úplně jako originál. Doufám, ze se zimovi povedou moje šatky tak jak ty tvoje! misicka: i tobě musím šaty pochválit, moc ti sluší. A pak ze nejsou kluci zlutí šikovní :-D Hlavně aby jim to vydrzelo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: jsou nádherný, já už jsem si díky tobě nadiktovala změny :-D
Odpovědět
baby tie saty co si objednavate ste si aj skusali? alebo iba objednavate podla obrazkov co sa vam paci?? moje saty su uz 16 dni v BA.. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je ty v pytli ... asi. Mam saty od Zima, na fotce hezke, ale mam takove neblahe tuseni, ze si je nikdy neoblecu :-( Saty byly poslany 23.3. EMSkou, podle tracking cisla byly 26.6. v praze a momentalni status je napsany jako celni zadrzeni. Tak jsem cekala, ze mi prijde oznameni o doplaceni cla, jenze porad nic. Takze jsem volala na celni postu, kde mi rekli, ze tohle cislo nemaji v databazi, takze mi o tom neni schopna nic rict. Kdyz jsem ji rikala, ze podle cinske ems je to na celnici, tak pry je mozne, ze to ti celnici normalne pustili dal a tim padem to cislo neni v evidenci. Tak jsem zkusila volat na ostravskou postu, ale tam pry zadny balik nemam. Takze zpatky na celnici, stejny dotaz, stejna odpoved. Celnik se mi dokonce podival do jeste nenaskenovanych zasilek, jestli tam neni nejaka na moje jmeno a taky nic. Pak jsem jeste zkusila volat na informace o zasilkach, tam to taky nenasla, dokonce si na me vzala cislo a volala znovu na hlavni postu a zkusila jeste hledat, ale nic. Psala jsem Zimovi, at mi to zkusi checknout na jejich strane, tak uvidime zitra. Jeste mi na tech informacich rikali, ze to cislo je nejake divne, ptz zacina CT a normalne pry to zacina EE nebo C neco. Ale to cislo jsem si u Zima 2x overovala, tak je snad spravne. Holky, kdo mate saty od Zima, jak vam to posilal a jake bylo tracking number. Diky
Odpovědět
lena.k:v ahoj nestresuj sa, zavolaj kurierovi! ja mam ten isty problem! tyzden mi to vypisovalo o colnici, potom tyzdni sa mi ozval kurier kolli dokumentom - na splnomocnenie ich vybavit to z colnicou. a teraz sli na colnicu asi pred 5 dnami a furt len cakam a cakam.. takze aj ked to vypisovalo to furt o colnici tam to islo az potom dorom tyzdno a co ma kontaktovali a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
jakemu kuryrovi? jedine, co muzu, je cekat, co cinan zjisti v cine, ptz na cinskou EMSku neni mail, resp. nikde jsem ho nenasla.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to je vážně divné, moje track. nr. bylo EE108698271CN, můžeš si najít celou cestu jak to šlo ke mně - plynule, u celníků hotové hned. Snad spletl číslo.
Odpovědět
Profilova fotka
no, pry nespletl. Ale uz jsem mu to psala, ze je to cislo nejake divne, tak uvidim.
Odpovědět
Profilova fotka
na druhou stranu koukam, ze k tobe to slo 14dni, tak to mam jeste par dni k dobru :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj, šlo to dlouho, ale jakmile se dostaly k nám, tak to bylo rychlé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucí za jak dlouho po zaslání fotek zimo šatky odeslal?
Odpovědět
Profilova fotka
no hned, jak jsme se dohodli a zaplatila jsem, já totiž ještě kutila závoj a nakonec jsem nechala poslat ty šaty napřed, takže to úplně nenavazovalo...ale když si to domluvíte, tak je pošle hned :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sice nejscem luci, ale me poslal fotky 17.3. a saty 23.3.
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju. Mě tedy dnes poslal fotky, zaplatila jsem je obratem i se spodnicí, tak uvidím kdy je pošle
Odpovědět
baby a on posle fotky dokoncenych siat sam od seba, alebo ste ho o to museli poziadat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?