Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985: ja jsem taky zrovna nebyla doma, dali je mamce- ale nevim kdo jestli kyryr nebo posta :-| Jinak jsem psala cinanovi, ze jsou mi saty velke- jak je to mozne a o s tim udela. Odpovedel at mu je poslu zpatky, ze mi je opravi... Tak na to kaslu, si zajdu k nejake svadlene :-p
Odpovědět
great.girl: nene, nedávat už z ruky, kdo ví, kdy by je poslal! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jestli by je poslal
Odpovědět
alka: mrkla jsem do alba, saty vypadaji na fotkach od Zuzany Sch. mnohem lepe, moc pekna barva, na svatebnich fotkach to bude vypadat urcite skvele ;-)
Odpovědět
Ahojkyyyy dámy, JSOU DOMA!!! A jsou nádherný, bože, chtělo se mi brečet, jak jsou úžasný!!! Jsou sice dlouhé a korzet je moc volný, ale neva, jsou nádherné a jen MOJE! Fotky budou hned v albu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, vážně moc krásný, číňánkům se teď nějak daří :o)
Odpovědět
jsou nádherné!!! Fakt se povedly!!!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, může se zeptat, na kolik takové šaty vyjdou? Já jsem v tom nějak mimo, vůbec jsem o tom nevěděla, že se to objednává.. tak by mě zajímalo, kolik to tak stojí, protože já dám za půjčení přes sedm tisíc... a to je jen za půjčení...
Odpovědět
jako, korzet se jim teda nepovedl tak dlouhý, jako je na předloze, což jsem sice moc chtěla, ale jinak není co vytknout, vlečka je taky super, vznáším se tu nad zemí :-D a až budou upravený, jéje, to bude nádhera! :-)
Odpovědět
misicka - fantasticke :)))) tak toto stoji za to :D
Odpovědět
Profilova fotka
no popravdě, mně se zdá, že ten kratší korzet vypadá líp. Podle mého názoru dělá mnohem hezčí tvary, takže bych toho ani moc nelitovala :o)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985: tak teda ty jsou fááááákt skvostný.... x-) x-) moc se povedly, fakt nádhera :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
misicka1985: nádhernéééé šatk ;-)
Odpovědět
misicka, su nadherne!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krasne :)
Odpovědět
misicka1985: fakt su prekraaasne! Baby, chcela by som sa spytat, ako dlho po objednani trva, kym saty prisli az k vam domov? mam svadbu zaciatkom jula, co myslite, stihla by som saty este objednat?
Odpovědět
monikponik - u mna tobolo cca 43 dni ale bol v tom cinsky novy rok... skus si to objednat cez ebay a oni sa posnazia aby to stihli :)
Odpovědět
Profilova fotka
monikponik: já poslala fotku šatů asi 10ti číňanům a napsala jsem, ze mám svatbu začátkem května (i kdyz jí mám az 12. června) a zeptala se, jestli stihnou šaty ušít a poslat tak, aby u mě do konce dubna byly. Podle odpovědi jsem si pak vybrala zimolaua - napsal snad nejkratší dobu dodání, cena taky ušla a navíc jeho dobré reference mě přesvědčily nejvíc. Psala jsem, ze šaty by měl odesílat nejpozději 15. 4. a minulý týden mi psal, ze šatky by měly být hotové 10. 4. Ted uz jen čekám jestli dodrzí, co slíbil :-p
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985: teeeeda, naaaadhera! Satky jsou uzasny i bez spodnice, opravdu se jim povedly! :-D Zavist =-) :-D
Odpovědět
liske: dakujem moc viruska3: aha, ten zimolau je na ebay? a usije akekolvek saty? podla fotky?
Odpovědět
teda holky, mame krasne saty x-) cinani se ted pekne vytahli...jeste nekdo ceka na saty?
Odpovědět
Profilova fotka
mišicko šaty jsou úžasné!!!!!!!!!!!!!! pavlinkaaaa: já čekám na ty fotky a následné poslání :-(
Odpovědět
Ahojte holky, moc děkuji, mám velkou radost, že máte se mnou radost! :-) Nejraději bych se do nich zase navlíkla a už nesundala! :-D :-D :-D Zítra si domluvím švadlenku, upravíme korzet a délku a můžu se z fleku vdávat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misicka: jsou opravdu nádherný!!!!!!
Odpovědět
pellullinka: díky moc, mám z nich fakt ooobrovitánskou radost. a na ty tvoje jsem taky moc zvědavá, vypadají vážně luxusně, moc! :-) kdy ti slíbili je poslat?
Odpovědět
Profilova fotka
misicka: nejdřív mají přijít fotky. psal mi minulý týden že o víkendu je došijí, ale pořád nic
Odpovědět
s nima je to fakt na houby, já jsem byla už tak vzteklá.. škoda povídat. měli by se polepšit :D
Odpovědět
Profilova fotka
misicka: no jo, kdyby radši napsal pozdější termín, ale takhle pořád jen čekám až pošle fotky
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem před hodinou a něco koukala z práce, co je tu nového a chtěla jsem napsat, že taky čekám na šaty. a jak jsem přišla domů, tak jsem měla na stole balíček z číny :-) takže já už mám taky šaty doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlikce: gratuluju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?