Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys: doufam, ze to pujde, protoze navrh, ze musim do svatby 10kg pribrat doma neprosel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
great.girl: dobry vtipek :-D a super šatičky, ještě to chce fotku na tobě, aspoň to nějak zašpendli ;-)
Odpovědět
great.girl: krasne saticky, podarili sa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: týý jo na denním světle vypadájí šatky krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to moje foto bylo taky na dennim svetle.. bohuzel mam jen obycejny fotak a nemam talent:-D ale je zajimavy jaky je to rozdil:-) jj na tech jejich fotkach jsou uplne uuzasny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já zatím nic...stále čekám na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
cauki great kolko bol prosim ta shipping u neho? chcem to hodit kamoske co planuju svadbu, tak nech mam komplet info dikesiik ;-) a satky sa myslim podarili paradne...verim, ze alka i s tvojimi pojde co to spravit aby si sa v nich citila paradne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, muzu mit dotaz? Mel nekdo z vas saty zadrzene na celnici v Praze (Customs detained)? Pokud ano, jak dlouho zhruba trva, nez mi je pusti? Jsou tam od 26.3. Diky
Odpovědět
lena.k: neměla jsem sice zadržený šaty, ale něco jiného, ale postup bude stejný. Domů mi došel dopis s informací že mám jim na email poslat potvrzení o zaplacené částce a popisu zboží, takže jsem vytiskla potvrzení z paypalu a poslala a do 3 dnů jsem měla zásilku doma.
Odpovědět
alkapinka: krásný fotečky, Zuzka je vážně skvělá, mám velkou radost, že se mi podařilo zajistit ji na svatbu. Vám bude taky fotit? Vypadáš v těch šatech mooc krásně. :)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka jj uz rok ji mam objednanou:-) uz se taky tesim co semnou udela:-) a to co predvedla ted- mi spadla brada:-) dekuju :-N
Odpovědět
jo, ona byla první, co jsme na svatbu zařídili, asi 14 dní po žádosti o ruku už jsme ji kontaktovala, mooc se těším, dělá úžasné fotky. :-) moje šaty jsou už v ČR, ale zatím nikdo nevolá, prooooč? já už je CI CI CI :-D jaké společnost je tu vůbec doručí, když je posílali přes Yanwen Express?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to ti neporadim..ale je to divny.. ja mela ty saty u holciny od patku (a v cr od ct asi) a napsala mi v nedeli vecer ze je teprve dostala..
Odpovědět
no jo, ty seš extra případ :-D ale tak snad mi je už doručej, přeci si je nepozkouší celá dopravní společnost, aby jim tam měsíc ležely! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misicka:-D myslim ze by s edo nich nevesli..si drobounká:-) ja verim ze dnes nejpozdeji zitra:.-) to uz musi byt! taky s ena ne tesim
Odpovědět
ááá, už se na webu objevilo Out of delivery, už jedoooou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985: me ani nikdo nevolal, ikdyz mobil na baliku napsany byl...
Odpovědět
a jak, to ti je prostě zavezli na adresu? já jsem v práci, já nejsem doma! :-o
Odpovědět
misicka - mne tiez nikto nevolal... iba mi ich zaviezli... ja som si na to pre istotu zobrala den volna a uz od rana ich cakala..
Odpovědět
no misicka, tak ich mas na doruceni... ;-)
Odpovědět
ach joo, tož to jsem zvědavá.. no, ale snad když se nedozvoní, tak mi zavolají.. a jaká společost ti je doručila?
Odpovědět
misicka, nevies cez co ti to ide?
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985 a alkapinka_ Zuzka......eee...jakou Zuzku myslíte?
Odpovědět
reklamka: přes Yanwen Express alyssa.anna: Zuzana Scharf, fotografka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985:_tak tu mám taky :-D Setkala jsem se s ní na svatbě známých a je super :-)
Odpovědět
ja si myslim, ze zrejme ti to doruci slovenska posta...
Odpovědět
alyssa.anna: já se na ni taky moc těším, fotí úplně pohádkově :-) reklamka: to asi těžko, proč slovenská pošta do ČR? ne webu bylo prvně Německo a poté šly šaty přímo do ČR..
Odpovědět
misicka - ja som to mala cez dhl.... takze nie cez yawen... ten zial vobec nepoznam ...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
misicka, sorry, tak ceska posta... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?