Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
budem drzat prsteky aby boli podla tvojich predstav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martinkaa: děkuju, neočekávám, že budou podle obrázku ale bylo by to fajn
Odpovědět
pellullinka: Myslim, ze to, ze ti nejdrive posle fotky satu jak jsou usite, je moc fajn. Asap tohle vubec nedela, takze pak kdyz saty prijdou, tak je to jedno velky prekvapko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bride2009 mas pravdu, ked ja budem objednavat, tak budem s nervami v koncoch :-)
Odpovědět
martinkaa: U koho budes objednavat? Drzim pesti at je vse ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bride2009: este neviem, vacsina si objednava u Asapa, tak neviem ci mam i ja :-|
Odpovědět
No nevim :-| Myslim, ze uz to neni, co to byvalo... Me se zda lepsi ten zimolau, co objednavala pellullinka a taky luciq ma od neho saty a moc krasne a za super cenu!
Odpovědět
Profilova fotka
ked moja anglictina je mizerna, tak neviem, kto mi pomoze s objednavanim :-(
Odpovědět
tak zalezi jake saty chces, jestli bys chtela nejaky ktery maji primo v nabidce na ebay, tak to problem neni, to zvladnes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a cez ebay si ho ako najdem?
Odpovědět
Profilova fotka
lebo hladam a hladam a nemozem ho najst
Odpovědět
Profilova fotka
uz som ho nasla :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já si taky nechávám šít šaty u zima a zatím nebyl problém se s ním na čemkoliv domluvit. Asi není tak vytízen jako asap. A cena taky super. Uvidí se jestli dodrzí termín co slíbil (půlka dubna) a hlavně jak se mu šaty povedou. Určitě vlozím do alba. Ale zatím ho doporučuju (i na základě ohlasů holek co si u něj dřív objednaly)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky. Tak jsem "podlehla" a ty peníze za EMS za poslání bolerka jsem zaplatila. Připlatila sem tedy skoro 500.....bolerko s leteckým poštovným mě stálo 440Kč :-( Takže bolerko za 940Kč :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Mám dobrou zprávu pro zákazníky zimolau318, teď mi dlouho neodpovídal (chci po něm ještě závoj) a dnes mi napsal, že se vrátil z obchodní cesty a v pondělí jej pošle, takže se můžete těšit, že teď se to rozběhne naplno, nejen komunikace, ale i posílání fotek a šatů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baby kolko stoja saty od Zimolau spolu s postou?
Odpovědět
Profilova fotka
martinkaa: já jsem u zimolau platila za šaty 150 dolarů (asi 3000,-) a je to včetně poštovného. ale zatím čekám, takže nemůžu říct, jaký je výsledek.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám u zimolau za 160 dolarů šatky a za 15 dolarů spodnici (včetně poštovného). 100dolarů jsem mu zaplatila předem a zbytek po dokončení šatů takze snad v půlce dubna :-) Taky jsem zatím na čekací listině.
Odpovědět
martinkaa : ja som objednavala od predajcu luckshops . Som s nimi velmi spokojna aj ked samozrejme drobne nedostatky sa najdu uplne vsade a za tie ceny ani nikto nemoze cakat,ze to bude usite ako od navrhara. Ja som platila 163 € a bola tam spodnica saty a zavoj vratane postovneho
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem babenky, asppn sa viem v tom trosku orientovat, inac nasla som jedny pekne saty, kamoska sa v nich vydavala minuly rok, urobila by mi dobru cenu, keby som ich zobrala, hodim sem link a pozrite si ich
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
moja draha ma tiez saty od zimolau318, zajtra ich posiela tak sme zvedavy ake budu nazivo ;) v albume je pridana foto hotovych satociek na figurine ;) stali 165$
Odpovědět
Cviko: šatky na fotce na figuríně vypadají fantasticky ;-). Vypadá to na hodně povedený kousek x-).
Odpovědět
Profilova fotka
Cviko: nádherné šatky :-)
Odpovědět
lollia: moja polovicka je zatial nadmieru spokojna :-) necakala ze sa mu az tak podaria, stuzka je trochu ina ale zas nikto nemoze cakat ze podla 3 foto usije presne ten isty znackovy model ;-) a ta cena neni nad cim rozmyslat, takto mozem kupit spalnu do noveho bytiku :-p ked pridu, pridame foto aj na modelke :-D
Odpovědět
cviko: nedivím se jí, vypadají opravdu úžasně, líbí se mi i stužka - barva, šířka, materiál .... určitě pak dejte foto i na modelce ;-) . Pro mne zatím zimo předvádí mnohem lepší práci než asap.
Odpovědět
Profilova fotka
cviko, gratuluju, že vám to vyšlo :-) říkám, že zimo je šikula ;-)
Odpovědět
lucique: sikula je a velkej ;-) len sme mali trochu nervy v tahu ked neodpovedal vyse dvoch tyzdnov na maily, ale potom sa vsetko vyjasnilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele a zimo posílá fotky těch šatů automaticky nebo jste se s ním na to domluvili?
Odpovědět
pavlikce: dohodli sme sa s nim, zimo je jeden z mala s ktorym sa da dost vyjednavat a je ustretovy ;-) aj platbu sme rozdelili, 2/3 pri objednani a 1/3 po odoslani foto
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?