Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
holky, odkud máte spodnice? pujčíte si je, nebo kupujete? já sice nevím, jestli ji budu potřebovat, ale mapuju terén :-) moje šatičky už podle webu dopravní společnosti konečně opustily Čínu, tak jsem zvědavá, kdy dorazí. :-)
Odpovědět
misicka - ja mam zo studia kvetuse.... ako nie je to nic moc.... taka zaclona s dvomi kruhami, ael tak ucel to splni :) stala iba 300 tak som od toho ani nic neocakavala...
Odpovědět
já bych právě chtěla jedině bezkruhovou.. něco jsem teď našla na bazárku, tak uvidím, až mi šaty příjdou, jestli bude třeba :-)
Odpovědět
Misicka1985 a ty mas kedy svadbu?
Odpovědět
13.6. :-)
Odpovědět
alkapinka : no zda sa, ze tvoj nekonecny pribeh este stale neskoncil. Vecra som tu dobehla na 5 minut,len aby som mrkla, ci ti uz saty prisli a bola som smutna,ked som si citala ze hroza. Az dnes som docitala ze je to celkom v pohode a videla fotky.Naozaj to neni take,ako si to opisala v tom prvom prispevku.Ja si myslim,ze su super.To,ze sa ta organza leskne, tak to je na tych nasich domacich fotkach normalne,ale este som nevidela ani jednu svadonu fotku,kde by sa saty takto leskli,takze to je podla mna aj tym nasim fotenim. Ja si myslim,ze to prvotne sklamanie bolo kvoli tomu,ze tym ako dlho si cakala na saty a my s tebou,tak sa postupne vzvysovali aj naroky a preto ked si ich prvy krat uvidela,tak si z nich bola nestastna . Ja ked som svoje saty rozbalila,tak som tiez v prvom momente dostala sok ked som zbadala volan ktory tam vobec na obrazku nebolo vidno - skoro som sa rozrevala ze ja ho tam nechcem. Ale teraz ked su saty vyzehlene tak sa mi to uz paci a nejake drobne upravy musi krajcirka robit aj mne. Takze hlavne z tych zltych vytlc spodnicu,napis im ze vobec nesi spokojna, aj ked sa ti uz satky pacia a ze ta sklamali.Ja by som im to urcite napisala na tvojom mieste. Hlavne nech sa upravy podaria a bude to uuuuuuuuuuuuplne supeeeeer :) ps: aspa uplne sklamal,kedze si si priplatila za nadstandard a dosile ti iba standard :-S a k tomu este male bolerko =-)
Odpovědět
misicka1985 : ja si myslim,ze k tvojmu strihu skune urcite budes potrebovat aj spodnicu ale aj tak pockaj,lebo uz s stalo ze niekomu poslali spodnicu gratis. ja som to sice nebola :-( ale boli kocky co mali take stastie :-N Inak aj tych tvojich siat sa neviem dockat dufam,ze hned ako ti pridu tak sem hodis fotky. tie saty su upne neskuotocne a dufam,ze ti pridu aspon take ako na obrazku ;-)
Odpovědět
gaerys: já doufám, že už každým dnem se dočkám, arti psala, že tak 5 dní cca ten balík jde, moje odeslali v úterý. s tou spodnicí určitě počkám, ale bylo by fajn, kdyby ji přibalili :D ale teda moc tomu nevěřím..
Odpovědět
alka, znova som si pozrela tie tvoje satky 8-) mne sa nezda ze by to bolerko bolo nejake male a svoj ucel by splnilo podla mna je pekne a aj ti sedi:-) co sa tyka tych ramienok na saty, no neviem, ja by som ich tam asi nedavala, takto je to pekne a ak ti pada ten vrch, mozno staci zvnutra ho troska zabrat /skus si to naspendlit ze ako by to vyzeralo/, tak aby to bolo natesno nech to uz nie je volne. A co sa tyka tej organzy-nuz ja neviem, s tym sprejom to nepoznam, ja osobne by som s tym neexperimentovala a neleskne sa to nejako velmi. Jedine co by som spravila, by som tu organzu vpredu trosku skratila ale nie odstrihnutim ale skusila by som spravit to skrcenie ako je na celej jej ploche, povedzem na 2-3 miestach. Pozri odspodu ako je to spravene na tych osttanych miestach, robi sa to aj tak ze sa z vnutornej strany prilozi malicka goralka a okolo nej salatka zatoci a obmota nitou, samozrejme z vnutornej strany a najemno aby to nebolo vidno. Ale este predtym ako budes cokolvek upravovat, by som skusila tu spodnicku, podla mna to trochu nadvihne a az potom rob upravy. Samozrejme ze taketo domace foto vyzera inak ako profi foto, pripadne foto zo svadobneho dna ked uz budes komplet so vsetkymi doplnkami a upravena. Ja si myslim, ze to budes mat super ale v kazdom pripade by som od cinanka pozadovala vsetko to co ti nedodal! ]-( ]-( a kludne mu napis ze si mu v srdci Europy spravila negativnu reklamu ]-( , tak nech sa cini aby to napravil :-p
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý večer děvčata. Prohlédla jsem zde Vaše fotografie šatů ušité v Číně. Všechny si je tu chválíte, ale mě se to nepozdává. Vůbec předloha k ušití nesedí s tím, co Vám přijde. Za cenu 200-400 USD si můžete koupit pěkné šaty nebo v půjčovně půjčit značkové, které opravdu sedí. Přikláním se k názoru paní Marcicek84.
Odpovědět
ahojte . sledujem vaše konverzacie už dlhšiu dobu. Ked alkapinke prišli tie šaty, prežívalal som to sklamanie s ňou a je mi to dosť ľúto, no je to mačka vo vreci :-S . Pripajam sa k nazoru Leikaz a Marcicek84 . Ved v inzeratoch ponukaju baby jedenkrat pouzite saty za smiesne sumy. (a aj znackove) alkapinka : z tych fotiek veľmi nieje vidiet ci ti sedia alebo nie. Ale zalezi od teba ako sa v nich citis. Tvoj svadobny den bude pre teba naozaj vynimocny den a preto by si mala byt najme so satami spokojna, aby si sa dobre citila. Skus si zohnat nejaku sikovnu krajcirku, ktora ti ich zreparuje. (mozno dokaze vymenit tu organzu za nieco lepsie) A urcite si k nim kup tu spodnicku. Necakaj na cinana, lebo on si je urcite vedomy svojej chyby a kto vie ako sa zachova. Budem ti velmi drzat palce aby sa ti to dobre vyriesilo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky. Svatba nás teprve čeká, šaty ještě zařízený nemám, ale tuhle cestu bych asi nezvolila. Vaše zkušenosti jsou dost negativní - dlouhé čekání, pak něco nepřijde nebo je něco malé :-( Našla jsem tu album šatů - originál x ušité šaty. :-( Ty ušité se neshodují s obrázkem-originálem.
Odpovědět
Profilova fotka
Baby tak ja som objednavala tuto kamoske staky s ebay a musiiim povedat ze su uzasnne.....krajsie ako moje :-N posielam link katusska prepac ale musela som http://www.mojasvadba.sk/album/album.... .......fakt uzasnne som si ich vyskusala teda potom co som s aopytala katussky ;-) krasne site aj vysivanie dokonca vo vnutri vysacka s materialoma aj pribalenne nahradnne kamienky ak by nahodou ;-) Alka moc ma mrzi ze nie si uplne spokojna ale neboj krajcirka to urobi ani ja som nebola a teraz v poho :-D drzim palce
Odpovědět
veronika.deskova nemozes sem supnut ten link prosim na ten album ? ja mam teda uz saty zarezervovane v salone, ale rada by som kukla do takeho albumu kde sa daju porovnat len tak pre zaujimavost :-D myslim ze aj ine baby by to zaujimalo ;-)
Odpovědět
jamimi: ja v tom albumu katussky zadny saticky nevidim, tak nevim, ktery saty myslis :-)
Odpovědět
jamimi mysli asi tie zelene spolocenske nie =-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
veronika.deskova dik teda priklanam sa k tvojmu nazoru, niektore tie saty su riadne mimo hlavne svadobne ! =-) uf....
Odpovědět
zeny ci nam uz tie saty sedia,alebo nie, hlavne je ako sa kazda budeme v nich citit.Ja viem,ze aj ked tie moje na fotkach vyzeraju dost zle( hlavne ked sa lesknu) tak sa mi po vyzehleni pacia a tiez viem,ze mi stacia minimalne upravy ako zachutit volan na boku a trosku ramienka budem happy :-D . A ak by aj boli nepouzitelne,stale ma to za tu cenu , co som za ne dala nemrzi :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zlý ošklivý šaty z Číny co nikdy nesedí!!! Ale moment......mě ty moje sedí, cejtim se v nich super a nestály mé 7000 :-D Asi se nedají brát všechny stejným metrm
Odpovědět
No ja som tiez nezaplatila 7000 moja suma je velmi,velmi,velmi daleko od tejto. Mudrovanie typu "ja by som si takuto cestu nikdy nezvolila, nepacia sa mi, nezhoduju sa s originalom" sorry, za vyraz, no naco lezies potom do tejto temy. :-D
Odpovědět
Já psala, že nevypadají dle předlohy. ... jak sedí či nesedí je někdy vidět, když třeba nevěstě koukají prsa nebo tak. Ale jak píšeš, záleží na tom, jak se v nich cítíš. V den "D" chce být každá princezna, někdo se spokojí s šaty, které vypadají jako nepovedený originál a je to na nich dost vidět a některá chce mít šaty jak ze žurnálu .... Věřím, že jsi za šaty dala méně než 7tis. Za tolik peněz si půjčíš značkový šatky dle svých představ. Svatbu máš za měsíc, tak to ti to uteče. Přeji hezký zbytek příprav a krásnou svatbu. :-)
Odpovědět
alyssa-Mám stejný názor.Nejde házet všechny do jednoho pytle.Holky co si tu nechaj ušít šaty z Číny s tím počítaj že nebudou vypadat jak origoš :-DMě šaty taky nestály tolik a nemyslim si že je to takovej děs.
Odpovědět
Preco nehodnotite saty, ktore su fakt super, sedia perfektne. Alyssa.anna je spokojna, stastna, sedia jej na centimeter, vtedy ste ani jedna neprisla mudrovat. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
beatrice88_Beo, názor někteří lidi jen tak nezmění....prostě se jim šaty z Kongu nelíbí a jsou pro půjčovny...... ale to už se tu řešilo tak víme své :-)
Odpovědět
Alyssa.anna: ja viem, mas pravdu. Ale nasralo ma to, mudruje tu, najlahsie je skritizovat a ked pozriem do niektorych albumom co maju na sebe z pozicovne, tak sa mi oci krizia.
Odpovědět
Profilova fotka
Alyssa.anna_jj. On ne každej má konfekční velikost 38. Znám spoustu holek co mají prsana 42, pas na 38 a boky na 40. Jo, moźná to v některých půjčovnách upraví, ale jakpak ty šatićky vypadají kdy'z je takhle upravujou 15. nevěstě?A pak ty obavy... bych trnula hrůzou že zničím někde přišlápnutím nebo při focení model za 25000 a nedoplatím se. Takhle mi šaty zůstanou a nebudu se bát se v nic někde opřít nebo posadit se do trávy .-)
Odpovědět
Profilova fotka
A tak mě tak napadá....existuje už fórum Šaty z Číny vs. značkové šaty z půjčovny? Tam by se tahle realizace názorů nemajitelek šatů z Číny asi hodila víc a určitě by z toho byly moc zajímavé poznatky :-)
Odpovědět
alyssa.anna: ja jsem nemajitelka satu z Ciny ale jsem pro siti :-) saticky me i v CR vysli na 6000,- a mela jsem je aspon pod kontrolou a nikde se mi nemohli ztratit :-) a urco je lepsi i kdyby staly 10 mit sve a uzit si den nez mit za 15 pujcene a bat se ze bude prset a ty je znicis bahnem nebo necim
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?