Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
pavlinkaaa, velmi dobre si si vybrala :-) su krasne a sedia ti :-) absolutne nevidim rozdiel voci originalu, oplatilo sa ti cakat :-)
Odpovědět
holky diky za pochvaly... sou opravdu propracovany a hlavne je stihli do svatby ja to videla uz cerne
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak 12. března jsem u zima objednala šatky a dnes mi psal ze do 10. dubna by měly být hotové. :-D Moc vám holky - gaeyrs, lucique, trinitywhite a pavlinkaaaaaaa - děkuju za rady. Komunikace se zimem bezproblémová, přistoupil i na platbu zálohy a plné částky po dokončení. Tak snad šatky budou podle představ. Jinak tuto diskuzi si pravidelně pročítám a drzím všem palečky at to s šatkama vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinkaaaaaaa: šatky ti moc sluší.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
toto je uz stare ako mraky a fimy sem nemaju co prispievat
Odpovědět
Profilova fotka
weddingavenue: hmm zajímavé... až na to, že je ten članek starý několik let jen přeložený z angličtiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weddingavenue: pokud svůj příspěvek myslíš vážně a stojíš si za ním, tak si založ album a vlož tam fotky těch "šokujících" šatů. Pokud takové fotky nemáš tak tu nepruď :-p
Odpovědět
Profilova fotka
viruska: to je nefér...já je 10.3 platila a budou až 20.4 :-| ale fakt je, že jich mám dohromady 8 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
weddingavenue bez ohľadu na to čo píšeš /nikoho z ľudí z tohto fóra to nezaujíma/ porušuješ pravidlo fóra č. 10 !!!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: coze 8 šatů - no teda. =-) Tak to máš super ze budou uz 20. dubna hotové. a taky je máš objednány u zima.
Odpovědět
Profilova fotka
taky taky...mě to čekání přijde nekonečný :-) svatební, pro mě na převlečení, 4 družičky, svědkyně a jedny pro svědkyni navíc a to vše za cenu půjčení pouze jedněch svatebních v praze
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
glumbi: to máš pravdu - to čekání je nejhorší. ale snad se nám to vyplatí. O šatkách pro druzičku jsem taky přemýšlela ale nakonec jsem se rozhodla jen pro svatební. Nervy mám jen jedny :-N ale kdyz se nad tím teď zamyslím neměla jsem být srab a jít do toho.
Odpovědět
pavlinkaaaaaaa : gratulujem,ze prisli vcas. Obdivovala som tvoju odvahu,ze si si ich objednavala tak na posladnu chvilu. Sedia supis, myslim ze mozes byt spokojna. Inak viac sa mi paci, ked mas ku tym satam rozupstene vlasy, staci nieco jednoduche pekne to vyzera ked ti padaju na plecia,ze niesu celkom hole :)) ale to je len moj nazor :) si kocka viruska3 : tak som rada,ze ti slubili satky tak skoro a dufam, ze termin aj dodrzia a ze i budu sediet tak , ako tie oobjednane. Mas peknu postavu,takze si myslim,ze nebude problem. x-) glumbi : uau 8siat, tak to dufam,ze budu vsetky sediet a kolko si za tie vsetky platila dokopy. To ti mali dat aj zlavu pri takej velkej objednavke no nie? :-N alkapinka: tak drzim palce , nech uz su zajtra doma. Ty v nich hadam pojdes aj spat,ked si ich uz oblecies nie? alebo si ich vyzlecies od zajtra az po svadbne, ked si ne nich uz tolko cakala,tak nech ich aspon poriadne vyuzijes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys: já mu napsala, ze svatbu mám uz koncem dubna, tak snad ho to bude popohánět ;-) Díky, šaty mají šněrování, tak se nebojím, ze nebudou sedět (i kdyz mé míry měřil můj nastávající). Hlavně aby nebyly krátké.
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys: snad budou sedět všechny. dohromady mě stojí 855dolarů i se spodnicí, z toho svatební, dlouhý pro mě, dlouhý pro svědkyni a 5 krátký. já jsem mu napsala, že termín máme na začátku května, tak taky docela chvátá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Konecne mi parcelforce zaktualizoval stav zasilky se saty. V sobotu mi je jeffliu odeslal a dneska teprve vycestovali z ciny ]-(
Odpovědět
Ahoj baby tak moje saty -popolnocne aj pre malu druzicku od zima vcera dorazili ;-) su super,len ja musim trosku schudnut,lebo som riadne nabrala od vianoc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nelli: super :-) a dáš fotky do alba?
Odpovědět
dam,ale neskor,pretoze teraz nemam vela casu... ;-) ale musim povedat,ze som ich tak skoro necakal,pretoze 20.3. mi pisal,ze ich odoslali 19.3. a 24.3 bez problemov boli doma,ziadne zdrzanie colnicou nic,takze super ;-)
Odpovědět
mne tiez posielal asap 19.3. a este doteraz trcia na colnici... ;-( som zvedava, kedy dorazia.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dievcata, ja si tiez chcem objednat saty od Asapbay ma s nim niekto skusenosti???
Odpovědět
martinkaa, urcite objednavaj iba cez ebay, mne poslal uz o tri tyzdne. ake budu, to sa necham prekvapit. no vyzera to tak, ze baby su vacsinou velmi spokojne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a komunikacia je s nim dobra???
Odpovědět
mne odpovedal vzdy a relativne hned, ale bohvie, ci to tak je stale. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A mozem vediet, ake saty si si objednala? Mozes mi poslat link?
Odpovědět
martinkaa, poslala som ti do IP. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
reklamka, pozrelal som si :-) dakujem pekne
Odpovědět
Profilova fotka
reklamka, ked ja sa bojim, ze mi saty nedojdu, ale aj tak to risknem
Odpovědět
dakujeem. :-) uz len preclit a budu doma... 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?