Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
liske: tvoje saty su krasne, zavidim. Cinske deti sa pochlapili :-)
Odpovědět
tak pavlinkaaaaaaaaaaaaaa už asi bude vybalovat, co? :-)
Odpovědět
asi ano. som zvedava. :-)
Odpovědět
nám dnes přišly oznámka, tak budem taky vybalovat, už se těším ;-)
Odpovědět
tak nech su uplne podla predstav... :-)
Odpovědět
zítra dám fotku do alba, ale věřím, že budou super! :-)
Odpovědět
Myslim, ze Pavlinkuuuuu by sme mali aj povzbudzovat pri tom vybalovani :-D :-D pavlinkaaaaaaaaaaaaaa,pavlinkaaaaaaaaaaaaaa,pavlinkaaaaaaaaaaaaaa,pavlinkaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
pavlinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
sem tu! SOU UZASNY!!! jen je potrebuju trosku upravit na zadech fotky davam do alba x-) x-) x-) x-) jńa fotkach vypadam jak debil takze obdivujte šaty
Odpovědět
kde jsou??? zvědavostí umírám! :-)
Odpovědět
uz se nahravaj
Odpovědět
teda dakujem za pochvali :) mam ich od asapa, su podla modelu maggie sottero louisa :) skusala som si ich v salone a szamilovala sa do nich, len sa mi nechcelo davat 16 za pozicanie :) tak ich mam za 3 700 a su moje :) moje moje :)
Odpovědět
Článek se načítá
pochvaly :) ja uz ani pisat neviem :-o
Odpovědět
liske: jsou fakt skvěle zdobené, tak krásný snad není ani originál, nemám slov 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hooolky... jááá pořáád nic... byla jsme na poště a pořád nic.. s ena to vy.. :-( pavliiiiinkaaaaaaaaa taky cekááááám:-) hop hop hop:-))
Odpovědět
alka: hlavně, že jsou na světě :-) zítra určitě dojdou ;-) kdyby jste chtěli kuknout, mám v albu oznámko, jsem z něj mooc nadšená, tak mám potřebu se chlubit :-D
Odpovědět
Misicka1985: su velmi zaujimave. :-D my este nemam ani koncept ako by mali vyzerat.
Odpovědět
bea: tak ještěmáš chvíli čas, ale neboj, uteče to :-) pavlinkas: tak co, kde to vázne? jsme zvědavíííí :-)
Odpovědět
Ja uz by som chcela ist aj vysavat, len zvedavost mi neda :-D
Odpovědět
pavliiiiinkaaaaaaaaa : supeeeeeeeeer, jsou fakt krásný, vyplatilo se čekat, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tie sa podarili mozno by som ale skusila taku spodnicku kde nebudu spod satov vidno kruhy
Odpovědět
no, to jo, je tam trošku vidět. ale na fotky pár hodin po vybalení je to vážně super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wáááááááu super!:-) slusí!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky a robi asap aj detske saty, teda ma na ebay aj detske?
Odpovědět
Pavlinkaaaa...pačia sa mi :-D Sadli ti paradne. Mne sa teda velmi páčia. Ešte vyžehliť dať lepšiu spodničku a sobášne zvony možu zvoniť :-D suppppppeeeerrr možes byť spokojná. Ja už čakam na svoju zaclonu :-D mi napisal šikmač, že mu mam poslať ešte 60 dolarov, že mi ich pošle expresne. Tak som mu odpisala: No more money. Budget is closed :-D
Odpovědět
hezky jsi mu to nandala :-D šak tak mu dobře, jen ať je hezky navalí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavliiiiinkaaaaa_Parádaaa, seději ti perfektně a moc ti slušeji, vybrala jsi opravdu báječně Pavli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985_Vidíííš, už se blížeji :-) To je normálně jak kovnojka když se někomu takhle blížeji šaty. alkapinka_Ono to někdy poště pěkně trvá, já bych je čekala spíš zítra ale už na 99% :-)
Odpovědět
davam dalsi fotky vypadl nam net
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli ne zitra tak je snad ukrizuju uz:-D uz jsou 6 dní v čr!! ggrr:-D:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?