Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
beatrice88: no jo, je to stejná verbež :-D
Odpovědět
jej me zbyva do svatby 14 dnu a jeste je nemam... :-D no co pytel od brambor tu mame
Odpovědět
Maju stastie, ze su tak daleko a ze neviem poriadne po anglicky, lebo by som ich vyhrasila v slusnom podani :-S
Odpovědět
ty vole! :-o a máš nějakou "záložn" variantu???
Odpovědět
ja? :-N este ne :-N A Ty? Ale zacinam rozmyslat nad variantou, ze si objednam saty zo salonu a tieto ak d o j d u tak budem mat na fotenie na den pred sobasom, aby ma drahy nevidel.
Odpovědět
Nevidel v sobasnych satach ;-)
Odpovědět
já myslela pavlinku.. :-)
Odpovědět
Jaaaj :-D ups :-x
Odpovědět
Pavlinku obdivujem...mat jej trpezlivost, klobuk dole.
Odpovědět
beatrice88: tak ty máš ještě čas... :-) ale teda, mít 14 dní před svatbou a šaty nikde.. to bych asi zkolabovala :D
Odpovědět
zaloznu mam no, mam vybrany v salonu zamluveny do konce tohoto tydne bez zalohy, kdyztak po rozbaleni a zjisteni ze to k tomu neni tak hned naklusu do salonu a zaplatim je cele ;-) ale to se snad nestane
Odpovědět
Profilova fotka
misicka1985_ To znám. A víš jak jsem to řešila? Psala jsem jim každej den, někdy i několikrát dokud mi neodpověděli a prostě jsem je pořád otravovala.
Odpovědět
Článek se načítá
Myslela som si, ze ako prava zenska mas plan B pripraveny :-D my sa len tak nedame nicim zaskocit...ale uz by Ti fakt mohli dojst :-N
Odpovědět
pavlinkaaaaaaa: tak přinejhorším ti pytel nehrozí :-) ale oni dojdou, uvidíš :-) beatrice88: vy se budete fotit den před? nebo jak jsi to myslela? já zatím se záložní variantou vyčkávám, ale pokud nebudu mít tento týden číslo balíku, jdu rezervovat šaty, mám dvoje vyhlédnuté
Odpovědět
alyssa.anna: já na ně přímo kontakt nemám, mám je přes arti, ale co mi píše, tak je taky pořád bombarduje..
Odpovědět
Misicka1985: nas plan je fotit sa den pred svadbou v mestskom parku, aby sme sa neplasili vo svadobny den. Moja kozmeticka je moja kamaratka,takze ma nalici a vlasy mi spravi sestra, ona vie super robit ucesy, takze to financne nevide az tak hrozne. 8-)
Odpovědět
taky sem je uhanela, na sykpe jim volala, porad mejly, na msn, a posledni tejden me cinanci soupli asi do ignor listu ]-(
Odpovědět
:-D :-D :-D zmen si nick a zacnu s tebou chatovat a potom povedz kto si :-D a odpadnu :-D
Odpovědět
tak to je vrchol drzosti, týýýjoo, jsem tu úplně vzteky bez sebe, aj za tebe! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak saty se odesilaji az zitra rano, tak ze bych je mela ve stredu?:-) jinak ta moje "žlutá" prý je to taková krémová, tak snad se do tý máslový trefily:-) jupíí.. ale vydesila me, kdyz s eme ptala jak jsem vysoka.. mi nerikej ze mi budou kratký..... =-)
Odpovědět
beatrice88 .jjj to pomohlo ale pak videli moji I.P. a uz nekomunikovali :-D ale na me si neprisli ja jim volala a psala snad z 8 mejlu a 5 prezdivek ale posledni tyden psali jen 20 je odeslem uz sou na ceste tak uvidime jestli mi schvalne za to uhaneni neposlali nakej hnus
Odpovědět
:-D no ja som uz zvedava aj za Teba. Ked dojdu hned sa vyfot zpredu, zozadu, zboku, zhora, zdola :-D nech si Ta poobdivujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: ti je měla aspon vyfotit a poslat fotky ;-)
Odpovědět
pavlinkaaaaaaa: a máš už číslo balíku? nějak tady nemám přehled, kdo je jak na tom :-)
Odpovědět
misicka1985 :to asi neznasame vsetci :) ale nic nespavis len cakat a cakat az dovtedy,kym nam z toho nesibne a ked nesibne tak sa aj povydavame :D
Odpovědět
alkapinka: a kolik měříš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: ti rikam ze ve stredu hned jak sem das fotecky tak tady bude tolik vzkazu pro tebe kvuli tvym dlouho ocekavanym satickam ze asi nikdo znasnebude stihat tuhle diskuzi docitat :-D .Ty jo jsem na tvoje saty tak zvedava ze pomalu zapominam na ty moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste prdlý:-D:-D:-D no jak kde.. u doktoru se to pohybuje 175-178cm :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alko, třeba je sama malá, tak jí ty šaty přišly strašně dlouhé ;-) v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
třeba se jí právě zdály dlouhý, 175 a podpatek, to iž je docela vejška...teda pro nás co máme 170 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?