Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
pavlinkaaaaaaa: tak velká gratulace, to už tě od nich dělí jen hodiny.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
thyjo hodiny...opravdu to bylo rychlé:-) ted jeste ta druhá cast:-)
Odpovědět
alkapinka: tak ty už taky jen hodiny... :-) jen já jak blbec nemám pořád nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nn hodiny ne, ja mam dny.. jestli to dneska poslala tak tak 2dny..:-( ty uz je budes mit taky...a hlvne ti je doruci rovnou tobe:-) zadny takovyhle stizeni:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka_Tak to už bys je pomalu mohla vyhlížet :-) To do konce týdne budou u tebe na 100%
Odpovědět
abych se ještě nedivila.. mě je ještě ani neodeslali 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa to bych tam pekne zapustila koreny kdybych vyhlizela:-D:-D jj koncem tydne si opravdu myslim ze je budu mit u sebe:-) misicka ale prd! urcite je odeslou..kdyz uz i ME je poslaly tak tobe urco taky.. ja jsem na ne tak hrozne zvedava.. jak se stim popraly.. mela jsem tam tolik zmen... a kdy ti je maji odesilat?
Odpovědět
no údajně zítra, ale první info bylo, že předminulý pátek, takže už vážně nevěřím, dokud nebudou tady :-) svatba je za 85 dní... už by je SAKRA mohli odeslat! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
misicka tak to ti verim, me takhle kecaly taky 3týdny.. porad "odesilame odesilame" a nakonec je odeslou ale uplne nekam jinam..aspon ze to bylo do čr..se taky treba nemusely trefit s kontinentem:-D:-D to to mas za chvilicku juj.. tak to ti budu drzet palce at uz..
Odpovědět
no, nezbývá, než doufat :-D jsem zvědavá na ty tvoje, když je šili tak dlouho, to budou přímo exkluzivní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tvoje nesily o moc dýl:-D ale ty noumové je prej mely usity uz davno a ěmesice se jim tam valely jen kuli bolerku.. takze ta dýlka na kráááse asi nebude moc videt:-/ tak sand se jim povedly i za tu "normalni dobu"
Odpovědět
já je platila 14.12., takže jedu čtvrtej měsíc... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
me skoncil 5tý:-) a uz jsem v 6tým:-)
Odpovědět
to je pomálu už na porod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no sranda je ze moje kamoska v ty dobe fakt otehotnela(snad rozdil 3dnů) a hrozne se vzdy divi ze vim v jakym je zrovna mesici(tydnu):-D
Odpovědět
Ahojte, prosím vás ja by som potrebovala iba bolerko k šatám. Neviete mi poradiť nejakú stránku skade by sa dalo objednať???
Odpovědět
ninka.b1: tak se podívej třeba na eBay, tam seženeš vše a ve všech cenových relacích :-)
Odpovědět
alkapinka : tak ja sa na tie tvoje saty tiez tesim , ci sa s tou specialnou farbou naozaj trafili a dufam,ze budes spokojna. pavlinka : potom tu hod nejake fotky ze sa pokochame alyssa.anna : saticky su velmo pekne myslim,ze mozes byt spokojna:)))) pozeram,ze aj ty si si dala bez vlecky ako ja :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáte někdo zkušenosti s tímto přepravcem? pořád mi to nechce zásilku najít :-S http://www.parcelforce.com/portal/pw/...
Odpovědět
Profilova fotka
geat:ja mam skusenost s parcelforce.Mne posielali originaly z Anglicka.Zijem v Taliansku a mala som s nimi dost problemy.Zasielku mi to sice vyhladalo a z Anglicka do Talianska dosli za 1 den,ale potom v Taliansku ich dali dalsej firme o ktorej sa vobec nezmienili.Len mi to stale vypisovalo,ze zasielka je v It.Bohvie kde trcali 3 tyzdne az kym som im nezacala vyvolavat a patrat akej inej firme to vlastne prenechali.Az tej dalsej firme som potom musela vyvolavat a prosit nech mi to laskavo poslu.Keby som nevyvolavala,tak saty este nemam ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
nevíte co je s artiii??? díky
Odpovědět
great.girl: neboj mne sice posielali saty cez TNT ale zasielku mi podla cisla naslo az na 3.den tiez som mala nervy,lebo som nechapala,preco mi ju nevie najst,ale im to asi chvilu tva kym nabehne do systemu alebo co:)
Odpovědět
Baby, ak sa saty posielaju lodou, ako dlho to bude trvat?
Odpovědět
ladakr: se mnou arti dopoledne komunikovala...
Odpovědět
Profilova fotka
beatrice88 Se šatama konkrétně zkušenosti nemám ale sbírám panenky a několik mi jich lodí šlo. V průměru to byl tak měsíc z USA i Číny
Odpovědět
mesiac? no ma porazi. dufam, ze mi dojdu rychlejsie.ja som cakala najviac 2 tyzdne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys_Děkuju :-) Jj, bez vlečky... před rokem jsem si nechala ušít úplně jiný styl šatů s vlečkou dlouhou skoro 3 metry a to mě vyléčilo a tak jsem šaty změnila. No přispělo k tomu i to že šaty byly na zip a byly "ťip ťop" a za ten rok jsem trochu přibrala a ... :-D misicka1985_Já úplně chápu jaký máš nervy,mě přišly šaty když zbývalo 40 dní do svatby a taky jsem byla silně pesimistická ale nakonec se podařilo
Odpovědět
Profilova fotka
beatrice88_Lodí je to právě pomalejší než letecky, ale bejvá to levnější.
Odpovědět
alyssa.anna: mě nevadí až tak to, že je ještě nemám, ale že je s nimi obtížná komunikace, nereagují na maily, vymýšlí si, co se odeslání balíku týče... nesnáším, když ze mě někdo děla debila :-o
Odpovědět
Normalne predychavam, ze to tak dlho bude trvat. Misicka1985: aj pri mne tak vymyslaju, ze uz poslali a este neposlali, ze poslu zajtra, a tak. Ja som ale objednala cez dhgate.com
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?