Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
no jeste moje telo poupravit a snad jo, od ty doby co jsou v cr me strasi sny ze pro zmenu mi to nebude sedet a budu vypadat jak mařena z 16.století.. fakt at uz je mam u sebe ;-)
Odpovědět
alka - upne to chapem, ja som mala to iste :) este k tomu som si celu dobu predstavovala, ze niekde pri prerpave na ne vyliali cervene vino :D tak holky gatulujem, snad uz za chvilku ich mate doma :D
Odpovědět
Profilova fotka
likse:-D:-D tak to se snad nestane... jen je slecna asi chce poslat pres postu a tý já teda fakt neduveruju:-( tak jsem ji poprosila at to veme pres nejakyho prepravce.. nejlepe dhl.. tak uvidime:-) jj jestli to dneska stihne odeslat, tka doufam ze do čt jsou u me:-)
Odpovědět
prosim prosim potrebuju adresu na sledovani zasilky uz mam cislo prepravy, ale nemutzu najit
Odpovědět
pavlinkaaaaa - ja som to mala s dhl.... takze skus www . dhl . com
Odpovědět
Profilova fotka
ja to mela s cinskou prepravni spolecnosti:-) lustit ty jejich klikihaky byla docela prca:-)
Odpovědět
Profilova fotka
pres ywwen.com abych byla presná:-)
Odpovědět
no ona mi taky napsala ze dhl. com ale nemuzu najit kam to zadat... a kdyz to zadam tak mi to nic nenajde
Odpovědět
baby, ja mam saty uz na slovensku, trvalo to tri tyzdne od zaplatenia :-D . uz ich len preclit a ja zatial umriem nedockavostou. :-p
Odpovědět
reklamka: tak super, to je máš za chvíli doma! :-) co se mých údajně před deseti dny odeslaných šatů týče, tak nová zpráve je, že je PRÝ odešlou zítra.. no, jsem vážně zvědavá... :-(
Odpovědět
Mne tiez uz cinan napisal, ze bude posielat tento vikend, no som zvedava :-|
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nevím jak to má dhl ale u PPL musíš mít s nima smlouvu, takže soukromý osobě balík nepošlou. Já posílala kočárek a kdyby táta neměl obchod s nábytkem a neměl s PPL smlouvu tak bych taky musela přes poštu. tak holky snad všem dorazí šaty v pořádku, mě na konci týdne snad přijdou fotky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu tak ja jsem posilala pres ppl uplne v klidu..a zadnou smlouvu nemam... uz koncem týdne?:-) to se taky tesim! ty tvoje se mi silene libi
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a jak si to udělala? Mě bylo řečeno že to nejde. Tak to nechápu :-( jojo napsal mi kolem 25.3. a to je ve čtvrtek, tak doufám, že do pátku přijdou fotky a příští týden odešle
Odpovědět
Profilova fotka
petu -privezla jsem to tam zabaleny a rekla ze tam a tam to chci-zaplatila jsem a uz to bylo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no jo jenže já nejsem z budějic, tudíž to nemám jak na centrálu odvézt. Já bych musela zavolat některýmu řidiči ať si pro to přijede
Odpovědět
Profilova fotka
tak si myslim ze maji centraly v kazdym meste:-) no to je jedno.. proste to jde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nemají, když se podíváš na stránky tak centrála je v budějicích, řidiči si tam každý ráno jezdí pro balíky
Odpovědět
Holky fakt nevite nakou odkaz kde se vysledovat balik z ciny...pac na dhl tecka com mi to nic nenajde a cinan mi pise ze cislo je OK
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinka: a on ti napsal, že to poslal přes dhl? napiš mi do ip číslo zásilky, kouknu se
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka_ Jé já jsem zvědavá na tvoje šatičkyyy, už se zdárně blížeji a já jsem čím dál tim víc napjatá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě jsou šaty přes yanwen, ikdyz puvodne sliboval, ze je posle pres EMS...
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa:-) to verim, ja jsem na ne taky zvedava, tak od vikendu jsou nekde v čr, tak to uz je skoro vitezstvi- to uz s epro ne dá dojet:-)) prinejhorsim:-) ale co mi bylo napsano tak se mi prý budou libit:-) takze by mohly byt fakt pekny:-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak ted jsem zasilku ztratila, na yanwen mi to pise at pokracuju ve sledovani na parcelforce, ale tam mi to nic nenajde 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
great girl a ty to mas taky od asapa?:-) to je divny ze to posila pokazdy jinak.. me to teda na tom yawen psalo az do cile...
Odpovědět
Profilova fotka
nn, ja jsem si je objednala u april bridal... doufam, ze mi poslali cislo mych satu a ne nejake anglicanky ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to nepomuzu, sama bych netusila kde to hledat kdyz by me arti nenasmerovala.. no a nemas tam nejaky preklenovaci cislo? u ty mi bylo ze saty od cinana maji tohle cislo ale uprostred zasilky se objevilo druhy cislo a ze to je taky ono(pri prechodu z ciny) no me to naslo az do konce pod tim prvnim..
Odpovědět
Profilova fotka
jj nejake dalsi cislo tam je, ale stejne mi ho to nenajde... Ach jo, zkusim to jeste pozdeji. To cekani je strasne ]-(
Odpovědět
tak uz mi to vyhledava:JUCHU JSOU NA CESTĚ DO PRAHY x-)
Odpovědět
pellullinka: Predsa ked si na nejakom ceskom eshope nieco kupis, PPL ti to doruci normalne domov. Nemusis mat ziadnu firmu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?