Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
nechci Pellulince nic upřít, ale nápad to byl můj ;-) Takže vyzkoušeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to soracek :)) to jsi me uklidnila, ze to fungovalo! Uvidime - ja to nemam od asapa - myslim, ze jsem s vama vsema moc busy LOL tak zkousim nekoho jinyho :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkaz: ty už jsi mu zaplatila jen třetinu a nepotvrdil ti, že to takhle akceptuje? Aspoň tak jsem to pochopila. Máš tedy jiného prodejce, zimolau mi to takhle vzal, ale samozřejmě že nejdřív jsme se na tom domluvili.
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: nikdo ti přece nic nebere :-) Já se s ním taky nejdřív domluvila a zaplatila sem 2/3 najednou...
Odpovědět
Profilova fotka
v poho :-) fámy típám v zárodku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem to u asapa a jeffliu taky zkousela, ale ani jeden nesouhlasil s castecnou platbou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: jaký fámy? sem ráda, že si mi dala info o prodejci a moc si toho cením. Tak to jen posílám dál, aby holky nemusely čekat na šaty několik měsíců.... A jen sem napsala jak sem platbu provedla já, ikdyž ode mě chtěl zimo celou částku, stačilo napsat jestli by souhlasil s tímhle a on souhlasil..
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka To jsem ráda že nemám jenom já takovouhle zkušenost se salonama a jejich názorem na nevěsty konfekčně 42+ Dnes jsem znova psala mail Číňanovi a pokud znova neodpoví tak jdu asi po půjčovnách
Odpovědět
Ahoj baby, neviete mi niekto poradit kde by som nasla silikonovu pasku na upevnenie siat k telu?
Odpovědět
Ahojte holky, tak mám od arti zprávu, že tento, nebo příští týden moje šaty odešlou - zaplaceny 14.12. 2009, tak jsem vážně zvědavá, jestli tomu tak bude, už by bylo vážně na čase... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím vás komunikuje s vámi zimo normálně. psala jsem mu 25, znova včera a nic. už mi poslal cenu šatů a já ho poprosila o platební podmínky a jaké bude chtít míry. Od tý doby neodepsal...moc se mi nechce komunikovat zase s jiným čínanem a ted alkapinka promine, ale nechce se mi čekat na šaty 5 měsíců(hlavně na to nemám čas) ;-) děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko mluvila jsem s arti a ta mi rikala ze do14dnu odesilaj vetsinu satu ;-) ,a mozna i moje ktere zacali delat koncem unora takze si myslim ze 100pro i tvoje :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak mam novinky. Od 27.2. jsem 'Cïňanům poslala 10 mailů (reagovali na 2). Dnes napsali, že šaty mají hotové a že jestli je chci poslat EMS (jak mají uvedeno v popisu aukce že posílají EMS) že máme k poštovnému připlatit dalších 30 dolarů. Pak se taky v mailu ptali na adresu (nepochopila jsem proč když jí dávno mají mít) a na datum svatby. Ani si neumíte představit, jak mě ta jejich drzost dostala. Za %saty jsem tzaplatila 120 dolarů a za poštovný 80, s tim že je to EMS a ty sprosťáci si klidně napíšou o další peníze. O tom, že to šijou 3 měsíce místo 3 týdnů ani nemluvim
Odpovědět
Profilova fotka
ne koncem unora ale koncem ledna
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja jsem s arti porad v kontaktu(da se rict ze kazdy den) tak mi rikala ze tento tyden.. tak snad uz konece:-)uz tomu i verim:-) glumbi ja klidne prominu, jsem v tom "nevinne":-) neporucila jsem si na ne tak dlouho cekat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: ted si za to nadávám, že jsem je neobjednala taky dřív, začínám mít stresy, že se to nestihne....už jsem psala i asapovi, i když bych radši zima. hlavně že ty tvoje jsou už hotové a skoro na cestě ;-) taky sis užila dost
Odpovědět
Alkapinka: no konečně se rozhoupali už se nemužu dočkat až se pochlubíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi a ty sis je objednala kdy? no u me se to zaseklo jen na spesl latce a na tom ze jim nedoslo ze kdyz jim chybi miry na bolerko ze by se na ne mely zeptat)saty uz se tam pry dva mesice válí 8-( ) holky snad se budu mit scim chlubit.. mam hruzu ze mi prijde nejakej hadr a vy me tu ukamenujete:-D kdyz to bude hadr tak se vam ani "chlubit" nebudu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: já jsem si s ním dohodla cenu a napsala jsem si o platební podmínky a jaké bude chtít míry a on už nenapsal, takže objednané pořád nejsou, ač už být mohly...už jsem se i připomínala a nic... :-| určitě se budeš mít s čím chlubit a budeš mít svoje vysněné šatky
Odpovědět
Profilova fotka
no ta komunikace snim je fakt desna.. do listopadu mi prijde ze byl uplne v pohode na jakykoli muj dementni dotaz vzdy hned odpovedel..ale od prosince nic.. zadny info, zadna odpoved... a od ty doby se to tahne... sileny..a to jsem chtela objednat jeste saty pro druzicky.. ale na to se asi vyprdnu..
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: Stejně je to nějaké divné... když ti před tím volnem psali, že je vyšívají a nestíhají. Hlavně ať už ti je pošlou :-)
Odpovědět
ahoj holky,tak asap me odpovida okamzite na kyzdy mail (diky bohu) ale saty slibil ze v pondeli posle...a samozrejme zadny mail ze saty posila. Takze slibil ze tento tyden, a vyloudila jsem z neho konkretni datum pry 5.3. tak jsem vazne zvedava....hlavne jsem zvedava jak budou vypadat,abych si nemusela jeste pujcovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ze by zitra poslala vsech tech asi 5satů? no to by bylo konecne na čase..
Odpovědět
Profilova fotka
holky chci se zeptat míra od ramene k poprsí je myšlano k začátku poprsí nebo k bradavce?asi to první že? JÁ JEN PRO JISTOTU;)))prosím o radu děkuji;)
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda merila bradavku:-) ale ja mam celkove o ty svoje miry docela strachy co mi prijde.. merila jsem pas jinde nez mi vcera merily ze pas je... tak to bude jeste zajimavy...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pas je to nejužší místo, boky naopak nejširší (přes zadek)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to je maturita;)))a pas ti měřili kde;)))já měřila tzv. pneumatiku jak jí důvěrně říkám))))
Odpovědět
tekynka: ja meřila po bradavku a šatky sedi
Odpovědět
Profilova fotka
napsala jsem mu zda tak či tak, pro jistotu;)))všimla jsem si,že lucique platila na etapy....taky jsem to tak myslela, že mu pošlu zálohu a až pošle fota tak zbytek....přijde mi to fér, snad s tím teda nebude problém.....;))počítám že s nimi třeba stejně ještě něco budeme dělat teta je šikovná na šití takže ventuelně je vypásnout na tělo by neměl být problém;)))
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: já nevím, mě zimo poslal sám míry které bude potřebovat :-( tekynka: já měřila taky k bradavce a pas sem měřila někde u pupíku, prostě sem dala ruce do pasu a mamka změřila. Je to to nejužší místo jak říká lucique
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?