Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky - tak jsem vcera konecne zkontaktovala par vyrobcu z Ebaye a vsichni odpovedeli behem hodky na muj email. S jednou firmou (pravdepodobne zprostredkovatel) z Australie jsem dokonce by na chatu a super. Neslyseli jste nahodou neco spatnyho o Peng z greatshunshun2008? Nasla jsem je na aussie ebay a taky zareagovali hned a saty me budou stat necelych AUD200, coz je naprosto uzasny!!! Kombinuju dvoje saty :)) Jsou v albumu - mejte se krasne....
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka_ gratuluju, tak snad šaty brzo dorazí. Teď jsem nejžhavější adept na vdávání v pytli já :-( Svatbu mam v dubnu a šaty nikde :-( Na poslední chvíli jsem změnila šatym ty co jsem měla jsem prodala a teď nemám nic
Odpovědět
Alkapinka: no super,konecne si sa dozvedela,co je so satami :-)tesim sa s tebou,ved sme objednavali skoro rovnako a moje sa mi uz skoro 3 mesiace valaju v skrini a tvoje nikde :-(ale budu super urcite ;-)a som zvedava na tu special farbu...tesim sa na foto :-) :-) ,mam otazku na dievcata ,ktore ste objednavali od zimolau318 stalo sa Vam,ze Vam aj 3 dni vobec neodpisal?lebo doteraz mi hned do par hodin odpisoval a ked som mu 26.2.poslala peniaze za saty,tak od vtedy mi nic neodpisal,ani to ci dostal peniaze :-( vobec neviem co sa deje a hlavne mi to suri...musim mat 3 saty do polovice aprila hotove :-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky se tesim na tu barvu:-) a na saty celkove:-) uz aby tu byly:-)
Odpovědět
:-) no to sa Ti ani necudujem,ale aj tak Ta velmi obdivujem,ze si to tak dlho vydrzala,mna by uz asi vystrelo,keby som tak dlho cakala,stacili mi tie nervy s colnicou ;-) Tak dzim prsty nech ten tyzden zbehne co najskor a nech ich mas uz doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nellina23: me se zimolau neozval tak 14dni od zaslani mir, takze jsem objednala jinde :-|
Odpovědět
Profilova fotka
neli - me ani nic jinyho nezbyvalo :-N no týden + týden.. rekly ze tenhle by je mely odesilat a jak dlouho to muze jit sem? taky týden?...takze stim pocitam a uz jsem v klidu:-) zajimavy je ze od ty doby co vím, tak uz nemam nocni mury.. uz bylo na case:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nelli: jájsem zimolau taky psala 26 a od tý doby nic...tak tam asi bude problém jinde, než že by s tebou nechtěl komunikovat. teda doufám :D
Odpovědět
alkapinka?myslim ze za 3 dni budu v ČR a potom to uz zalezi od vasej colnice... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no doufam ze na celnicich jsou dost laxni:-)) a nebudou se v tom hrabat:-))
Odpovědět
nellina: ja zimovi psala uz pred nekolika tydny a kde nic tu nic
Odpovědět
alkapinka: a neposlali ti aspon fotky satu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nn asap nikdy neposila fotky satu.. tak kdyz uz jsou hotovy a ceka se jen na to bolerko a budou odesilat, tak je ani nechci otravovat s nejakou fotkou.. jestli to fakt poslou.. tak je to ok:-)
Odpovědět
a proc je neposila? ]-( a tak planovany den dorazeni k tobe domu? si vezmes volno ne?
Odpovědět
Profilova fotka
nevim kdy je planovany dorazeni ke me domu.. to ti nikdo nerekne.. nn zadny volno.. nevim proc je neposila..ale kdyz to nedela uz 5 let nevim proc by mel zacit.. proste neposila nu.. ja stim nic delat nebudu nejsem jejich zamestnanec..se zeptej jeho :-D
Odpovědět
nellina23: Ahoj Nellynka, tie saty si od ktoreho cinana kupovala? Tiez z asapu? A o su podla Maggie Sottera site? Siu velmi pekne..ale vyzeraju ze su lahsie za su taftove ako originaly satenove že?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dnes napsali, ze se pokusi moje saty do dvou tydnu odeslat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nellina: Já sem se zimolauem neměla žádný problém. Netuším kdy sem mu poslala peníze, někdy minulý týden. a napsala sem mu, že sem peníze odeslala a až dorazí ať mi dá vědět a za hodinku mi psal, že peníze dorazily. Druhý den mi psal celkovou rekapitulaci objednávky, míry, kolik kč šaty stojí, kolik sem mu poslala atd. neposílala jsem totiž celou částku najednou, ale dohodla sem se s ním, že mu pošlu 2/3, on šaty ušije, vyfotí a já mu pak pošlu zbytek
Odpovědět
kakarin: :-) dakujem,mam ich od asapa,ano su podla maggie sottero -Aurelie,ano su z taftu a su lahsie urcite,keby boli zo satenu,tak sa ani nepohnem :-(som spokojna velmi :-) pellullinka: uz mi odpisal,ale len strucne,ja som mu tiez pisala,nech mi da vediet ci mu prisli peniaze.Objednavam 3 saty,dve vecerne a jedny pre malu sestru,posielam mu peniaze postupne,ale trosku som sa zlakla ked neodpisoval,lebo objednavala som jedny vecerne aj pre kamosku a dost mi to suri... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nellina: jasně, tak hlavně, že napsal :-) Mě taky odepisuje dost stručně. Ale já se ptám :-) Teď jen čekám až budou šatičky hotový
Odpovědět
nellina23: A bude tvoj balik podliehat clu? Nemas skype? Rada by som sa poinformovala ohladom tejto kupy. Prosim alebo icq. Dakujem
Odpovědět
neska sem opet vedla konverzaci s Lucy od asapa...saty budou vcas uz na nich delaji...tak doufam ze to nejsou jen plany kecy...jinak pripravy v plnem proudu uz mam skoro vse:) uz se mi to krati x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky. Tak jä pořád nic. V neděli mi napsali že se ozvou v pondělí ráno a nic. Poslala jsem jim mezitim další 3 aily a opět ignorace. Už jsem z toho hodně smutná :-( Na šaty čekám už 3. měsíc a svatba je za dveřma
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa.anna: a objednávala jsi pres ebay? nebo aspon platila pres paypal? ze bys mu zkusila pohrozit...
Odpovědět
Profilova fotka
great.girl jj, objednávali jsme to přes Ebay a platili přes Paypal, ale lhůta, ve kter=e to můžeš nahlásit jako nedodané zboží (asi 40 dní) už dávno vypršela a už ta aukce i zmizela ze seznamu vyhranejch aukcí. Prodejce na to zřejmě čekal a teď když uź mu nehrozí žádný postih, tak je mu to vcelku jedno a je o cca 190 dolarů bohatší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa.anna: aha tak to je blbý... být tebou tak nejspíš začnu pro jistotu shánět šaty v půjčovně, protože teď nemáš jak ho donutit šaty poslat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
great.girl No, už to tak vypadá. Nejsem žádný tintidlo, se svojí velikostí 42 toho asi moc neseženu v tuhle dobu. Už v jednom salonu mi bylo "naznačeno" že jsem asi spadla z višně když chci korzetové šaty s bohatou sukní na sebe. Zřejmě bych se měla nacpat do pytle a udělat si průzory abych viděla
Odpovědět
Profilova fotka
alka: se taky uz tesim na ty tvoje, jsem fakt zvedava :o)
Odpovědět
Profilova fotka
alyssa tak na tyhle se pekne vyprdni.. ja mam velikost 44-46 a taky mi bylo receno ze jen pytel a nebo se nevdavej... narvala jsem se jim tam do jedny slehacky a hle- ono to vypadalo lip nez ty jejich hnusny pytle.. takze se na ne pekne vyprdni a vyber si co se libi tobe a v cem se citis ty.. a propo 42 to je dost mala velikost ;-) (na to bay ses oznacovala za "vetsi":-)) martja joo to ja taky.. no snad je tenhle tyden poslou.. doufam ze tak ve ctvrtek by to moohlo odejit(jen moje touha) tka uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem prave zaplatila prvni tretinu (doufam, ze pristoupi na moje podminky plateb) - Pellulinka dobrej napad neplatit hned plnou palku :)) No, uvidime jak se jim to bude libit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?