Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
holky, tak me taky asap napsal ze maji cinsky novy rok a ze chce dni navic...tak jsem zvedava zda to teda posle :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, moc děkuji lucique za pomoc;)) poptávala jsem šatečky na večer u asapa,také svatební je trochu rafinované;) komunikace dobrá,ale na všechno jsem se musela ptát a opravdu ověřovat 2x.a ani tak jsem si nebyla úplně jistá, zda opravdu understand;)) Dnes jsem poslala email na zimolau a odpověď blesková, všechny detaily, perfektní komunikace a o cca 1800kč levnější ty samé šaty..... jdu do toho nevěsty, zamlouvá se mi to více, než asap, tak snad nebude zklamání.....přeji všem krásné připravy na svatbu a držím pěsti, aby jsme ty šatičky měli krásné;))
Odpovědět
Profilova fotka
teky, není zač :-) Ráda pomůžu, když už se našel takový šikovný Číňan, tak proč bych si ho nechávala jen pro sebe ;-) A jaké šaty si necháš šít?
Odpovědět
Ahoj holky. no je Pravda ze asap moc anglicky nerozumi..vse to poplete a MUSI SE TO VYSVETLOVAT ASPON 3X....zimovi jsem psala, ale neodpovedel,asi byl zrovna na tom veletrhu. Skoda ze jsem je uz u Asap zaplatila...ted mam hruzu zda chape z ceho ty saty chci usit. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: nechávám si šít večerní, ale chci taky svatební trochu rafinované, v předu s krátkou sukní, nebo takovou asimetrii,aby byli vidět nohy....je to risk mít jen jedny šaty a pak žádné na převlečení, kdyby mě někdo polil nebo jsem se pokecala při obědě;))znám se;)) ještě jsem se chtěla zeptat, jak jste si zřizovali účet na paypal??přímo na webovkách paypal.com ??
Odpovědět
Profilova fotka
teky, já myslím, že jo, přímo na webu paypalu a typ účtu mám Premier (kdybych někdy náhodou chtěla i něco prodat a přijímat platby)
Odpovědět
Ahoj, lucigue, tvé šaty jsou náádherné x-), přidávám se k názoru, že jedny z nejlepších z Číny vůbec x-) x-) x-) x-) . Chci se zeptat, jak pevný ti udělal korzet? Nevím, jestlis byla zkoušet i v salonech, jestli je ta pevnost srovnatelná s originálem? Asap třeba šije dost měkké...
Odpovědět
Profilova fotka
díky ;-) myslím, že korzet je pevný tak akorát, v salonu měli podobný. U mě teda korzet nemá vepředu co podpírat, hlavně vytváří dojem, že tam něco je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak tie su nadherne tie sa mu ozaj veeelmi podarili peknee
Odpovědět
lucique: moc hezké. Také mám ušité od asapa šaty s vlečkou možná ještě o něco delší než mají tvoje šaty. Ted mám trochu obavy z toho, jak to s ní celý den přežiju. V obřadní síni to bude vypadat s vlečkou moc hezky. Co ale pak při volné zábavě po hostině - tanec, běžná chůze, WC, nedej bože nějaká hra? Co ostatní nevěsty, nemáte zkušenosti? Není z ní pak večer umolousanej pošlapanej hadr?
Odpovědět
Profilova fotka
vlečka se připíná...
Odpovědět
Profilova fotka
přesně, já mám taky připínací - je to tam i vyfocené ze zadu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucique: nejsem si jista jestlis to tu uz nepsala... Jakou barvu maji tvoje satky? ivory?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ivory :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, mohli by ste mi prosim poradit, chcela by som si nechat usit iba bolerko, dle obrazku, oplati sa to? ked priratam, ze je tam nejake postovne este.
Odpovědět
Profilova fotka
být tebou zeptám se přímo prodejce, záleží na jakém způsobu poslání se domluvíte, každé to stojí jinak..
Odpovědět
lucique: tie saty su neskutocne. Mne "moj" cinan pisal ze posiela saty zaciatkom tyzdna - v pondelok,ale zatial nic tak cakam a dufam,ze dojdu v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
a neposlal ti číslo zásilky? Ať můžeš sledovat (Track&Trace) - si o něj napiš ;-) a díky za pochvalu, velmi mě to těší x-)
Odpovědět
no nie neposlal mi cislo zasielky.yslite,ze to bude mat? ma to kazdy predavakuci to cislo zasielky? Babky pozerala som toho predajcu zimolau318 ma pekne spolocenske saty objednavali ste si uz niektore konkretne od neho co ma v ponuke?
Odpovědět
lucique : ak som spravne pochopila,tak ty si tomu svojmu predajcovi posielala obrazok siat ktore chces aj ked ich nemal v ponuka a usil ti ich.Dobre som to pochopila?
Odpovědět
Profilova fotka
jj a cena byla stejná jako za jiné jeho šaty, ostatní chtěli aspoň dvakrát víc oproti šatům v nabídce :-) Na to číslo zásilky se určitě zeptej, pokud to nešlo obyčejnou poštou, tak ho bude mít.
Odpovědět
Profilova fotka
ako sa vola predajca o koho si kupila?
Odpovědět
Profilova fotka
zimolau318, reference v albu, mám tam od něj i ukázky jiných šatů, co šil
Odpovědět
No dnes mi poslal to cislo ,ale zatial neviem cez ktoru spolocnost mi to posielal. Moj predajca sa vola luckshops . Pred chvilkou som mu pisala mali,aby mi dal vediet cez ktoru spolocnost to bolo, tak teraz cakam. Saty , ale posielal az 5.02. takze si na ne este nejaky ten cas pockam :( ale dufam ze budu stat zato :)
Odpovědět
lucique : ved prave, tie saty vyzeraju skvele vratane tvojich. Ale chcela som vediet, ci ked si si objednavala od neho ci si brala tie co mal konkretne v ponuke,alebo si mu posielala nejkee svoje obrazky,ze taketo chces a za kolko ti ich usije :) dik
Odpovědět
Profilova fotka
ano, dělal mi je podle fotek, co jsem si vygooglila i co jsem měla nafocené na sobě ze salonu
Odpovědět
Profilova fotka
gaerys: moc hezke saty, taky jsem o nich uvazovala ;-) ale nikde jsem je nesehnala, abych si je zkusila :-( takze jsem nakonec vybrala jine...
Odpovědět
lucique, prekrasne saty, skutocne sa vydarili x-) a velmi ti svedcia ;-) tiez som pozerala tie spolocenske u tohto predajcu ale nevyznam sa v tych velkostiach :-( a neviem ako tie rozmery preratat na cm |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, taky trošku přemýšlím o ušití, našla jsem i někoho kdo šije šaty tady v ČR, ale nemám fotečky od nich na porovnání. Jak je to s komunikací a cenami od tohoto prodejce?
Odpovědět
baby este jedna otazka? Davali ste uz niektora sit cez ebay pansky oblek? pellullinka : ja som nekupovala od aspa ale mam pocit,ze vacsina pouziva google translate , takz je asi najvhodnejsie pisat im co najjednoduchsie. Ked som pisala tak,ze som si davala zalezat na gramatike,tak tomu rozumeli horsie ako ked som to pisla tak ako to preklada slovnik.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?