Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
petra2184- šaty Ti moc sluší, myslím že jsi zvolila dobře. Mě by jen trochu mrzelo ža ty volánky na sukni jsou lesklé a né z matného materiálu jako u originálu. Ale jinak moc pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
allysa anna bud v klidu- ja je oobjednala v rijnu a zrejme je dostanu taky v breznu 8-( :-D :-D :-D
Odpovědět
rybitwi: ved to, ze su leskle a priesvitne , ale na dennom svetle to az tak nevidno.
Odpovědět
petra2184: jsou krasny a moc ti sluší :-)
Odpovědět
Ahojte, chcela by som sa spytat, ake doklady o zaplateni akceptuju na colnici. Dnes mi dorazili saticky od asapa a drzia ich na colnici, chcu odo mna doklad o zaplateni. Asap mi vystavil fakturu na 61 dolarov za dvoje saty a v skutocnosti to stalo viac, dokonca sa plati DPH a clo aj za postovne zevraj. Diky za kazdu dobru radu :-) som z toho cela nervozna, najradsej by som saty mala uz doma :(
Odpovědět
Profilova fotka
petra 2184- opravdu máš krásné šaty,nic bych s něma nedělala
Odpovědět
mataluc: ak mas fakturu na nizsiu sumu, tak im posli nizsiu, budes platit mensie clo aj dph, inak ja som posielala doklad z paypal, alebo sa da aj vytlacit z "internetbanking". ano plati sa aj z postovneho, ale ked mas fakturu iba na tych 61dolarov, tak podla mna to staci. vyskusaj im ju poslat, budes platit menej, ak by sa pytali na postovne, povedz ze to bolo v cene siat.
Odpovědět
petra 2184: lenze problem je v tom, ze ja som platila viac a asap mi poslal fakturu spolu s balikom na colnicu len na tych 61 dolarov, takze zrejme musim zaplatit dph z tej vacsej sumy, ktoru som naozaj platila, ked chcu doklad z paypal, vsak? a inak aj ja si myslim, ze mas krasne saty a uz na nich netreba nic robit, vyzeraju na tebe super!
Odpovědět
mataluc: no ak chcu doklad z paypal, tak sa tomu nevyhnes, ked som ja platila za saty, tak ma az potom napadlo, ze som tu platbu mohla urobit napoly a poslala by som na colnicu iba jednu polovicu platby ... :) aj takto sa da vyhnut vyssiemu clu a dph. hod nam potom fotky tvojich siat pre inspiraciu :)
Odpovědět
Ahojte baby. Len tak si tu sondujem a citam. Ja som si tiez objednavala saty cez ebay ale od luckshopa.Akurat dnes mi pisal mail ,ze mi ich posiela. Som velmi zvedava ake pridu. Sice sa s nim tazsie komunikovalo, ale to len kvoli jednej malickosti inak bol vceku fajn. Vyzera ze pochopil vsetko co som chcela , lebo saty ktore som si vybrala maju vlecku a ja som ich chcela bez vlecky. Dam potom do albumu fotku, aby kto chce sa mohol pozriet, lebo aj ja som neskutocne bazila po ozajstnych fotkach siat, ktore boli usite v cine. Zatial sa mu to vsetko dari relativne rychlo platila som 18.01. a dnes mi ich posiela. Tak hadam budu usite tak, ako maju.
Odpovědět
petra 2184: Peti,mam podobny styl satu..hrozne dlouho jsem resila od koho si je objednam, a tez jsem resila latku..tobe to usili z organzy, coz me nabizeli taky,ale nakonec jsem je presvedcila ze to chci z sifonu (to mi rekli v salone, ze z toho jsou saty usite). mam je objednane od Asapa i kdyz je mel nejdrazsi. Tak jsem taky zvedava jak budou nakonec vypadat :-)
Odpovědět
tak dnes jsem poslala penize za šaty od ASAPA tak doufam ze diky jejich státnímu svátku přijdou včas, pač už sem měla se šatama jedno zklamání a to s firmou http://www.levnesvatebnisaty.cz (prodávaj šaty od ASAPA a přitom to není žádnej salon jen se tak tváří a ještě kecaj)..Jinak vybrala sem tyhle tak snad to vyjde http://www.landybridal.com/Product/Pr...
Odpovědět
Článek se načítá
pavlinkaaaa......jakou jsi mela zkusenost ty?? Ja mam, ze chteli za stejne saty o 100% vic nez kdyz si to objednam sama a to maji jeste samo mnozstevni slevy..takze zas tak levni nejsou jak pisi. 8-)
Odpovědět
Ahoj holky..objednává tu někdy šaty z ebay pro ostatní? třeba jak to dělala Artichoke? díky... :-)
Odpovědět
Holkiiiiiiii, dnes mi psal asapbay že mi už poslal šatičky :-D :-D :-D ježiš ja se těšííím, snad mi dojdou do konce týdne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mundici -fakt? tak to se musis hned pochlubit:-))
Odpovědět
alka: jj to se neboj :-D co ty jak to vypada?
Odpovědět
mersik: no zkusenost, pani naslibovala, že má šaty na salonu, které si vyzkouším a hned si je odvezu (nechala sem to na konec ledna-svatbu mám 3.4.2010)- to se ale nekonalo, v ,,salonu,, ji vyselo na raminku 6 šatů, které už něčí byli, přijela o 15 min později než sme byli domluvený, salon ve sklepnim prostoru, přijela s dětma a ještě když sem si zkoušela ty jedny šaty co měla na mojí velikost tak při tom kojila. A kdyz jí říkám jestli mi veme míry, že si ty šaty rovnou objednám řekla že nemá tabulku a že mě změří doma maminka. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mundici: Tak to jsem zvědavá, až budou tak prosím fotečku! :o) pavlinka: Tak to je děs a to jsem o nich chvíli uvažovala :o/
Odpovědět
No me hlavne u nich odradila cena...jednou tolik se mi zda fakt moc. A na mail odepsala az po cca 3 tydnech. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte, tak s šatama se to zas trochu pohnulo, dle Sledování zásilek na webu pošty byla dnes (4.2.) zásilka převzata poštou a následně předána k celnímu řízení, nějak nechápu, myslela jsem, že už tam jsou, když už 23.1. byl balíček odeslán do ČR....to snad někdo z Číny nesl pěšky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mundici : nu nic novyho, napsal mi ze to pani co vyšívá nezvládá (nestihá) a že se moje šaty zas prodlužujou.. takže ted uz mi ani nedal časovej termin, takze to vidim na brezen:-( luci tak to je super:-) to je mas doma "co by dup":-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda Alko, a sprdla jsi je nakonec nějak? Nechápu, že paní nestíhá, to tam má jen jednu?? Měl by to přiřadit nekomu, kdo stíhá, ne? Termín mu dej ty, jinak se to nijak nepohne. Nemůžeš být na každého tak hodná, chce t trochu si dupnout ;-) No snad u těch celníků to nebude dlouho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci, no o sprdnuti se neda mluvit, spis o tom ze jsme velice pohorsena ze si kazi kseft v cr a ze pozaduju slevu... no nevim o tom ze by mi na to odpovedel...nu prej jsou ty saty tak slozity (na vysivani)a to s eho musim zastat ze teda fakt jsou, no a nestiha, tak jsem taky rekla at si nekoho k tomu najme ze kdyz nestiha me to nezajima.. no slovenský celnici delaji teda docela problemy.. chteji faktruy(to jsem v cr jeste neslysela) a drzi to tam docela dlouho.. doufam ze po me nic hctit nebudou nemam vubec nic v ruce.. je to teda posilaný jako dar, takze by prý nic po me chtit nemely..ale jak se znam zas bude nejakej problem :-/
Odpovědět
Profilova fotka
no a nechceš to nakonec navléct na to fingované těhotenství ;-) že jste přebookovali svatbu na dřívější termín, tak ať ho laskavě stihne, jinak že chceš peníze zpět a objednáš si je jinde. Když zatím nebyl schopný ani dodat jakékoli foto, můžeš ho podezírat z toho, jestli ty šaty vůbec fyzicky existují.. Mně teda skoro všichni prodejci na eBay vycházejí maximálně vstříc, a to pořizuju zboží nepatrné hodnoty proti tvým šatům, odpovídají rychle, posílají fotky, prostě co můžou, jen aby vyhověli zákazníkovi.
Odpovědět
holky a nevideli jste nekde sit bolerka?
Odpovědět
Profilova fotka
luci nn to nechci, psala jsme mu at pohne ze tu napadl snih a ze jsme se rozhodly udelat svatbu ted hned dokud je snih (a rekly jsme si doopravdy ze jeslti saty dorazi, udelame to spontálně te´d-milujeme snih) no ale na to porad psal strpení strpení.. no tak jsme zase zustaly u srpna:-( jelikoz to nestihl..snehu je sice vsude dost, ale ted je ho moc az moc:-D:-D asap fotky neposila.. nikdy.. mitote ja mam bolerko taky od nej-jelikoz mam spesl barvu tka bych jinde asi nesehnala
Odpovědět
alka: a nemas na nej web kde bych to nasla ty bolerka?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote, tak ja mu poslala fotku spolu s satama jaký chci a on rekl ok.. nevím jestli tam nejaky bolerka prezentuje jako jejich vyrobu.. .:-) to mu napis, ale myslim ze kdokoli kdo sije saty tak ti usije i bolerko :-)
Odpovědět
to jo ja hledam hlavne nejakou inspiraci, nevis kde ma asap fotky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?