Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkni ke mně do alba, tam je i nick toho Číňana (a dokonce jedny šaty z tvého alba), jeho nejdražší šaty stojí 159 dolarů včetně poštovného ;-) Záruku Paypalu budeš mít každopádně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Můžeš mi prosím napsat do IP, na kolik tě vyjdou tvé šaty do Asapbay?
Odpovědět
Profilova fotka
martja to ti muzu napsat sem:-) 7300:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Tak to je taky docela pálka... To je tím, že je skládáš dohromady, že jsou tak drahé?
Odpovědět
Profilova fotka
ne mam tam spodnici , bolerko a tunu priplatku- od látky po swarovski kaminku, po kvalitu práce atd..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Takže se dá nějak spočítat kvalita práce? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim me to nerozepisovaly.. napsaly mi jen konecnou castku za to co jsem si nadiktovala.. jelikoz tam mam hodne latky... no me to prijde jako smesně levné..taky obycejny saty pujcuji OD 8000,- výš..ty co jsem mela vyhlidly-tak ty po me chtely 11.500,- a to tam nebylo vuubec nic... natoz spodnice(700) a bolerko-to nevim za kolik ho maji asapaci ale v pujcovne po me chtely 1500,- takze si myslim ze naprostej luxus
Odpovědět
Nemáte strach z toho, že se šaty nepovedou :-)? Před svatbou jsem si chtěla nechat šaty ušít u Asapa, pak v Romantice, ale nakonec jsem si je půjčila. Bála jsem se, že nebudou pěkně ušité, vzhledem k tomu, že jsem prefekcionalista, tak bych zkoumala vše, že nebudou z kvalitního materiálu a že hlavně nebudou sedět =-). Hodně dělá samozřejmě postava..... Přeji všem krásné šaty, ať se povedou a jste spokojené.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: A posílali ti látku jako vzorník nebos to odhadla z netu?
Odpovědět
Profilova fotka
lolia toho se nebojim.. videla jsem tu hoodne satu který jsou naprosto dokonaly- ja jsem taky detailista a vse musi byt tip top, a s satama který od asapa posledni dobou chodí jsem víc nez spokojena.. na kvalitu mateialu jsem si priplatila a na latku jsem cekala 4týdny. takze pochybuju ze to bude nejaka nekvalitní :-) posilali mi vzornik -fotku - ne reál, ale ja stejne chtela speciální barvu, takze mi ten vroznik byl na prd.. poslala jsem mu saty jaky chci a pak asi 6satu v tý barve jakou chci-tak doufám ze neni pidlookej a trefil se:-) kdyz chce nekdo bilou je vysmáty... ale me bila proste nejde
Odpovědět
alkapinka: jsem na tvé šaty velmi zvědavá ;-) ............ na látku jsi čekala dlouho, nemají je hotové raz dva, určitě budou skvělé x-) !
Odpovědět
Profilova fotka
lollia jéé dekuju :_) myslim ze moje saty jsou to nejocekavanejsi na beremku :-D taky uz se tesim:-) hned se pochlub im az dorazi:-) :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: Tak jsem poslala poptávku, bohužel jsem o velikost větší, než to nabízen bez navýšení :o( Tak jsem zvědavá, co mi odpoví. V nejhorším mám sestřenici švadlenku, tak by mi snad pomohla s úpravami :o)
Odpovědět
Profilova fotka
on nabizi nejaky navýšení kdyz mas vetsi velikost?? to ani nevim:-( tak myslim ze ti odpovi tak v utery:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Jop, bohužel jo a zrovna o jednu velikost se nevejdu... ale zase jsem malá.. ale to asi neodečtou.
Odpovědět
Profilova fotka
a od jaký velikosti? a kolik to je? to slysim porve:-)
Odpovědět
martja: a jaky chces saty? alkapinka: ja jsem do diskuse jen chodim proto ze cekam na tve saty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Buď tyhle levnější... http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dl... nebo tyhle... http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dl... z těch jsem unešená od začátku
Odpovědět
Profilova fotka
uplne se cervenám :-) taková událost:-):-) no od pondeli je to 12tý tyden, pak uz jen týden a půl a MELY by být:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Ty co jsem si vybrala, tak mají jen do UK 22 (normálně mi tahle velikost od nich je, když kupuju něco z Anglie stačí mi nahoře 16-18 a dole 20 max. 22, ale oni mají tu tabulku posunutou a spadám do 24).
Odpovědět
Profilova fotka
alka: To je hezké výročí! :o)
Odpovědět
martja: a v jake barve? me se mozna vic libi ty prvni... alkapinka: a vim, koukam tady celou dobu i kdyz nic nepisu :-D jsme natesena jako ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Obojí v ivore, lépe mi ta barva sedne, i když můžu mít bílou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jéé tak ty druhý jsem chtela taky:-) ale od asapa jsou takový !nedotahly" uz jsem je videla..vypadaji prakticky stejne -jen to nemaji vysitý (vubec jako je na tehle satech) a i ta krajka v tom vykroji na sukni neni tak zdobna-a bez toho jsou ty saty takovy obyc-ale mela je jedna nevesta a vypadala v nich taky pekne:-) takze zalezi na tobe:-):-) a ty prvni ? t yjsou boomba:-) a to je chces taky v tý modrý?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aktualizuji :-) http://www.beremese.cz/photos/ninas
Odpovědět
Profilova fotka
alka: Přemýšlela jsem i o té modré :o) Ale asi by byly bílé ještě nevím, zatím jsem poptala ty druhé. Jinak v tom odkazu jsem ty druhé nenašla (asi je to hodně změna...), můžeš mi říct, jaké je to číslo?
Odpovědět
Profilova fotka
nee ty tam nejsou... ty mela jina holcina u sebe, ale uz jsme nechodi a album ma smazany-takze to ti nepomohu:-/ ale skusim ji napsat na mail..mam ho:-) ale dneska uz asi odpoved nedostanes:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: To nespěchá, budeš moc zlatá, když jí napíšeš, díky.
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem ji pisla:-) snad to nevymazala:-) tak uvidime:-) jinak strihove byly to samy-to s ejim povedly-jen nebyly tak nazdobený,(prosivany-proste si predstav saty bez toho vysívání) a dokonce jsme je videla i na jednom portalu kde taky sijou saty a tam dokonce byly ukazany..ale mam pocit ze jsem tam byla v patek a uz je stahly..ale taky se kouknu :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
marja našla jsme jéé :-) http://www.spolecenskysalon.cz/?p=pro... tohle je super obchod:-) odsud jsme mela objednavat:-) kdyztak si to projed:-) ale tohle jsou tyhle-a ty jsou víc vysitý nez tamty:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?