Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Příští týden mi přijdou šaty od DHgate.com. Dám vědět ;-) Neměla žadné info, tak jsem to riskla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lana.r jak nemela info? to nechapu.. no me urco jeste neprijdou... a to je 10tý týden :-D uz me to zacina "bavit"
Odpovědět
Profilova fotka
neměla jsem žádné pozitivní ani negativní info o šatech z DHgate :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, a ty si je kupovala pres ebay? ani tam nebyly komentare? to si fakt risker:-) a na kolik te vysly a jaký?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: nečetla jsem žádné info od nikoho kdo to z DHgate zkusil. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
což to jsem pochopila:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
kupovala jsem je přímo z DHgate. Komentáře tam byly :-) Jsou jednoduchý, míry jsem poslala, tak snad mi budou :-N Budou to napodobeniny Jim Hjelm, cca 150 USD.
Odpovědět
Profilova fotka
a ty sis objednávala na jistotu? který prodejce. díky
Odpovědět
Profilova fotka
ahá tak to je super cena:.-) jj na veeelkou jistotu jinak bych do toho ani nesla:-) mam je klasika od ASapa:-)
Odpovědět
lana.r ako si objednala saty?
Odpovědět
Profilova fotka
mzel: přímo u DHgate.com, mailem poslala míry a zaplatila přes Paypal. Tak uvidíme :-)
Odpovědět
AHoj holky,chtela jsem se zeptat, pridavali jste si 1-2 cm k miram co jste poslali?? Mam strach, ze me budou od Aspa nakonec treba male...nebo nechavaji ve svech nejaky prostor ke zvetseni?? Ptala jsem se ho,ale nejak to nepochopil :-)
Odpovědět
Článek se načítá
nic som nepridavala,dlzka sedi a saty mam na snurovacku,takze sedia ;-)
Odpovědět
Ja mam ale zip....tak nevim aby mi to nebylo male.
Odpovědět
mersik: Ja jsem si malinko pridala, tak centak... Mela jsem totiz taky zip. Nakonec sedeli uplne presne, tak jsem byla rada.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ma kamaradka me odkazala na tyhle stranky kvuli satum.Pry bych tu mohla najit jednu pani , :-) :-) ktera zasila do ciny objednavky co se tyce satu, kde je zhotovi a za slusnou cenu.mohla byste mi prosim nektera z vas poradit?Dekuju moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si ubrala 2cm jelikoz mam snerovacku a on ji dela tak na pul zasnerovani a ja chtela aby byla uplne-a taky jsem mela v umyslu zhubnout.. ted mam v pase + 6cm tak mam docela strachy jak to bude sedet:-( nikuse. hodim ti na ni odkaz do ip jinak holky pokrok -ted je to 11týden, a dneska čínan napsal že tak PRÝ za 14dní by MĚLI finišovat.. Takže jeslti konečně dodrží slovo tak budu mit šata po 13-14týdnech od objednání.. ještě že jsem to "věděla" a objednala si je tak brzo..jinak by me asi kleplo(coz se mi deje kazdy druhý den)
Odpovědět
ahojte babenky,,chcem sa Vás spýtať či sa riadite podľa tych veci,,že nieco modre,,nieco pozicane,,atd
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko, no tak pokrok! : x-) Aspoň máš jistotu, že na tebe nezapomněli a už je to v dohlednu ;-) Třeba ti nakonec přijdou rychleji jak mně :-D , včera je měl odeslat, ale žádné info nenapsal, tak nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
lucique jsem rikala arti at jim napise ze jako omluvu chci bud slevu a nebo zavoj v barve zadarmo :-D:-D ale to byla spis sranda:-D no to urcite ze mi prijdou:-D vzdyt je bude odesilat nejdriv za 14dní + týden cesta, takze verim ze je budes mit rychleji..aspon uz si je videla:-)ja mam hrůůzy
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinko, a nemůže ti je taky odfotit pro klid dušičky?
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi muze-to me nenapadlo..zkusim to napsat arti..ale kdyz jeste nejsou hotový, tak mi to asi nevyfoti.. uvidim-dobrej napad
Odpovědět
skus,mozno Tebe odfotia,ja som ich tiez prosila,aby mi odfotili,ale nic...raz nebola v praci,ked som si s nou pisala,lebo tam je casovy posun a potom nejak nereagovala,tak neviem.... ale Ty trvaj na tom ved uz cakas strasne dlho tak si myslim,ze tu fotku by ti mali ukazat :-)
Odpovědět
ahoj tak tady procitam ty diskuze o siti satu mimo cr ....a jsem z toho in ...vubec nevim jestli pujcit ci nechat usit ....jsem ulitla na oranzovou a chtela bych aby krajka ci korzet co mam v albu byl oranzovy ....a tady v pujcovne to asi nesezenu ...ale zase zde jsou nazory ze cinanci barvu krajkovou moc nezvladaji ...poradte prosim dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinko dekuju, uz sem napsala tak doufam, ze si budu taky nejaky saticky moct objednat.mam jeste cas, ale lepsi driv nez pozde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
johankakoz já nevim,sama saty jeste nemam ale na barevnou kombinaci-zvlast takovou originalni:-) zkus mu napsat jestli by ti neposlal vzornik krajek a podle toho se rozhodnout:-) tak to kazdopadne:-D si vem me..kdybych to objednava ted tak asi nez prijdou zesedivim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: To je dost šílené ta doba šití... Ty jsi jim určitě řekla, že to potřebuješ v srpnu, co? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tiez som videla dh gate ale nic realne, ale je to tam fakt extremne lacne, obavam sa, ze nebudu vyzerat moc dobre... ale neviem povedat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak sem občas kouknu, ale číst 315 stránek asi nezvládnu. Chci se tedy zeptat: Máte někdo s Asapbay špatné zkušenosti ohledně střihu nebo kvality látky? Doba trvání asi je občas problém :-D, ale to by mi taky asi nevadilo, kdybych to objednávala půl roku dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak dlouho uz cekas? Ja prave nevedela jestli si mam pujcit nebo nechat usit, moje kamaradka mela svatbu minuly rok a mela nadherne saty. Rikala ze to ma pres jednu holcinu tady z fora tak jsem zvedava jestli budu mit taky uspech...... :-N a hlavne ziju v nemecku a tady je to vsechno strasne drahy co se tyce svatby :-| .A moc casu na pripravy taky neni kvuli praci tak proto chci mit aspon saticky co nejdriv at mam uz neco vyresenyho :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?