Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, máš perfektní paměť, byl to ten zimolau. :-) Objednáno 26.11., šít začali až v pondělí 30.11. Na chvíli to tam hodím, kromě svědkyně nechci, aby je někdo viděl dřív, a nevím, kdo všechno tady brousí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
okeeej budu vyckavat jak ostris:-):-) nu tak to mas rychle:-) tak to já to vidim na unor...řekneme :-D:-D
Odpovědět
lucique: povedené šatičky!
Odpovědět
Profilova fotka
no ty souuuuuuuuuu:-) krááásnýýýý- to s eti povedlo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
No i kvůli tobě už jsem pomalu propadala panice, že se taky zpozdí, sliboval ušití za 2 týdny, nakonec z toho byly 4 :-) Díky za pozitivní komentáře ;-) Přeju vám, ať se taky BRZO můžete těšit z vlastních šatů, těch nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jej to zas nechci širit paniku- to si spis stresuju sama pro sebe a dávám o tom info :-d:-D tak to je super.. ted jeste aby v cajku dorazily:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luckan: tie saty maggie sottero, tie prve, v tych vyzeras uchvatne:))
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam zpravu o satech-asi me klepne:-D:-D tak prej prosí o strpení...(nic víc)neřeknu kdybych na ně tlačila 5tý týden, ale teď :-D? arti říkala že mi asi delaj ty moje boule(šlehačku) začínám mít strach co to tam vyváději:-D:-Da napsaly happy new year-tak to mam obavy ze prijdou až po jejich novým roce-tudíž v unoru... mě už to nepřekvapuje:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinko, s tím Novým rokem to přejí automaticky a myslí 1.1. ;-) Já být tebou jim napíšu už něco ostřejšího, že už si hledáš jiného dodavatele a šaty jim tam necháš. Platila jsi předem?
Odpovědět
Profilova fotka
no jiste jinak by je ani nezacly delat-to je v cizine normalni i tady(aukro) .. me to akorat rozesmálo.. tak co- vim ze saty existujou.. ze se snima zabývají, a to me prozatim uklidnilo.. fakt nikam nechvatam-jen jsem se bala ze se na me uplne zapomnelo..
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že i na eBay se platí vše předem, ale s tím svým jsem si dohodla 1/3 předem a zbytek až po nafocení hotových šatů. Jinak bych do toho nešla, na to jsem moc velký srab i když mám proti tobě šaty levnější. Každopádně trochu pohonit je můžeš, oni jsou zvyklí na čilou komunikaci, nebudou to brát jako otravování či buzeraci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to si udelala chytre:-) a divim se ze on do toho sel:-) i kdyz strelit by je mohl asi kdykoli kdyby se ti nelibily:-) JJ taky jsem po objednani tak 3týdny nespala ze to je nejaky podfuk - to vis aukro a ebay je pohoda, ale poslat jen tak penize do ciny.. no to uz bylo i na moje nerviky hodne:-):-) jj ted jsme je pohonily, tak ted jim dám 14dní pokoj:-) a za 14dni se opet budu ptát:-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to uz vlastne bude 11týden (za tech 14dní) to je funny - fakt me to ted nejak "baví"
Odpovědět
Profilova fotka
kecám, teď jsem si to našla - platila jsem 2/3 předem, promiň. Tak pokud jsi platila přes PayPal jako já, tak to není "jen tak do Číny", PayPal má páky, jak ti v případě neuspěchu vrátit peníze zpět :-) Už jsem to několikrát využila, když se nějaké zboží cestou ztratilo.
Odpovědět
Profilova fotka
no myslim že pres to se to platilo.. tka ja nemam strach ze by saty nedorazily..asi bych byla uplne první..a co jsem tu četla o čínanovo jednání tak jsem nadmiru spokojena, vzdy vysel kazdymu vstric:-)
Odpovědět
lucique - krásne šatky, waw ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, grizly66 ;-) Napíná mě, večer mi potvrdil, že už jsou kompletně hotové a že dnes pošle další fotky a od rána natěšená vyhlížím mail a nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to vydrz:-) maj tam posun času:-)hlavne ze uz jsi je videla:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uuuuuuž! Jsem nadšená, jsou perfektní, přesně jako originál! :-D Koukněte do alba ;-)
Odpovědět
lucique - gratuluju opravdu krásné, teď jen aby taky tak krásně seděly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ty jsou parááádní!! a ty kamínky? no to je uuužasný-a za ty peníze? to snad ani nemá cenu komentovat- opravdu se ti povedl snad kup života:-) náádherný, klesla mi brada a halsitě závidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, ty perličky jsou nádherné :-) Su mimořádně otravná, přišlo mi, že to zdobení je ještě trochu řídké, tak jsme se domluvili, že mi tam ještě došije pár flitrů ;-) Strašně ochotný človíček, všem doporučuji! A to ještě zvažuju, že si nechám ušít i závoj se stejným zdobením, ať to hezky ladí - alkapinko, ty jsi to objednávala rovnou se závojem?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte dievcata,mohli by ste mi prosim pomoct,hladam web adresu na denisska,videla som vela jej fotiek s tovarom ,ktory ponuka,ale neviem sa k nej nijako dostat... dakujem vam pekne za pomoc...
Odpovědět
Profilova fotka
nn ja zavoj mit nebudu, ja to objednala rovnou s bolerkem a spodnickou at to mam ve stejny barve a jako packet:-) ptz sice ted bolerko nechci, ale jsem tak hrozne nerozhodna a jeste nevim co by, tak se jeste rozmyslim jestli bolerko nebo zavoj.. oboji mi prijde preplacany:-)
Odpovědět
alkapinka: jj, souhlasím, já taky bojuju s verzí závoj ano, nebo ne :-) ale uvidím až podle šatů, co se k nim bude hodit ;-) luci: vypadají fakt nádherně, upřímě závidím takovou krásu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Borec, už do došili! :-) Takhle je to perfektní. Ještě jsem se ho teď zeptala, co za doplňky je schopen mi nabídnout, ten závoj bych chtěla kvůli focení, bolerko by se mi naopak asi hodilo na zahřátí, přece jen v květnu může být jakékoli počasí - i když teda objednané mám sluníčko a teploučko :-D Spodničku mít nebudu, ušili to rovnou tak, aby šaty samotné držely nadýchané, to jsem ráda, protože jsem pořád řešila, jak s tím "kruhem" budu chodit na WC :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale zatim co jsem si zkousela zavoje tak to byla krizovka..takze zavoj mam prozatim ze na 90% nebude a budu mit jen takovou jakoby sitovinu pres oci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To si dělá ten zimo srandu, poslal mi nabídku rukaviček a závojů, kus za 5 dolarů!!! :-) Asi vezmu obojí, až pak uvidím, jak to dohromady vypadá.
Odpovědět
Profilova fotka
wáu, to je teda bomba... to bych brala uplne vsechno a kdyz neco nepouziju poslala bych to dál..ty mas fakt kliku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Však na něj nemám monopol, objednávejte si od něj taky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?