Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
no to byly..a ta si je objednala 4dny predemnou.. a uz je ma týden doma a týden jí drzely na celnici..takze mazec.. no a prave tu barvu co mela nelly tak takovou bych mela mit já..ale bojim bojim..to jsou takovy 3veci na který se fakt bojim aby na ne treba "nezapomnely":-)
Odpovědět
podle mě až moc stresuješ :-) dopadne to dobře ;-)
Odpovědět
misicka - a kolik sis napsala ze tam chces mit vrstev na te sukni? fakt su na ty tvoje zvedava moc, protoze zatim u zadne z holek, ktery meli tento typ satu (tzn.tylova sukne) se mi ty saty uplne nelibili a neco mi na nich vzdycky vadilo... :-N
Odpovědět
já napsala, že chci, aby byla bohatá a hodně řasená, tak uvidíme :-) koukala jsem, že máš plno fotek v albu jako já ;-)
Odpovědět
no jo mame podobnej vkus :-)
Odpovědět
a ty si nebudeš objednávat šaty? kdy máte termín? ;-)
Odpovědět
no já se jaksi ještě nevdávám :-D ale přemýšlím že si pak taky asi nechám ušít šaty..no jsem pořád na vážkách proto taky sleduju furt tuto diskuzi ... ;-)
Odpovědět
jo tak :-D ale tak je důležité být připravená ;-)
Odpovědět
že :-D kdo je připraven není zaskočen :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nechce se mi číst všech 308 stran a proto Vás prosím o stručné info. Objednáváte si přes Asapbay na "vlastní pěst" nebo přes nějakého prostředníka a jaký je způsob platby( musím mít někde účet, nebo složenkou :-) ?). No a asi objednávat s předstihem, jinak myslím vesměs spokojenost, že ? Díky díky díky
Odpovědět
ahojte, pročítala jsem tady, co šlo a taky se chci zeptat. mohl by se někdo zkušenej kouknout na moje album a říct mi, jstli by ten váš všeuměl zvládl něco z toho, co tam mám? teda krom toho dortu, na ten už někoho mám ;-) a taky by mě zajímalo, jaký jsou ty látky na omak? jako sen nebo jak z tržnice??? díky moc
Odpovědět
rybitwi: jestli chceš, pošlu ti do IP mailík na paní, která šatičky od asapa zařizuje, je moc milá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
misicka1985: To bys byla moc hodná. M :-) mám sice termín až za víc jako rok,ale přeci jenom už tak pokukuju po alternativách a je fakt, že na asapu jsou ty ceny za šaty úžasný.
Odpovědět
ahoj holky, tak já mám taky už u Asapa asi 4 dny zaplaceno a řadim se k čekajícím. Objednala jsem si šaty podle obrázku, tak jsem zvědavá přezvědavá, jak to dopadne. Šaty mají nádhernou krajku,tak na tu jsem asi nejzvědavější, jak si s ní poradí. Svatbu mám až za půl roku, tak kdyby šaty úplně nedopadly, tak se ještě stihne něco udělat ;-).
Odpovědět
kocky prosim hodte mi tu kontakt na nejakych Cinankov nech im poslem obrazok siat ktore chcem... aby som vedela co ma to bude stat a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska jsou šaty u Asapa přesně na den 6 týdnů a pořád nic -ani vidina že je posílají .ale upřimně po včerejší reportáži na tv nova s tou poštou bych si přala aby dorazily tak 4.5. leden :-N
Odpovědět
a co bolo na tej nove? inak prosim ta nemas email na asapa?
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinko, co bylo na nově s poštou?? kdyžtak do IP, asi to nesplňuje pravidla diskuse ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já nemam mail-ja to objednávám pres arti- neumim anglicky ani koukat:-) na nove nebylo nic hanebnýho, spíš jen ukázaly centrální sklad pošty- kde bylo snad miliony krabic a baliků a všeho do výše tak 3-4metrů v obím hangaru.. jako že toho maji extremne hodne zvlast v prosinci ze to tam tak vypadá...nechapu a ani nevěřim že se tam nějaký balíček "neztratí"
Odpovědět
Profilova fotka
takze bych mela strach ze ten nestastnik bych byla zrovna já s satickama-ja se znám:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, nestraš, že se něco ztratí - mám na cestě prsteny (spíš asi jen testovací), lampiony, šatů už se taky nemůžu dočkat, ale ty se teprv šijou.. Musíme doufat :-) Třeba včera mi došel balíček úplně v poho - s parfémem, teda doporučeně, ale bylo to bleskové ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no me čekaly 4týdny jen na látku, minulý týden mi napsaly že je konečne nastrihaly..tak nevim jak dlouho muze trvat ta "konecna" fáze..:-/ kazdopadne nez posílaji tak ti to napisou spolu s č.balíku
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mně Číňan taky napsal číslo balíku a odkaz na doručovací firmu - stránky komplet v čínštině :-D :-|
Odpovědět
Profilova fotka
doplňuji - ke zpožděným lampionům
Odpovědět
Profilova fotka
luci si zrovna rikam ze by to zvladl tak rychle:-D
Odpovědět
andyhana: a jaké jsi si objednala? :-)
Odpovědět
misicka: hodila jsem fotku do alba, tak mrkni. Bylo dobrý, že potom, co jsem zaplatila a poslala míry, z Čínana vypadlo, že "krajkový sáčko" není zahrnuto. Já do tý doby žila v domnění, že to je všechno v jednom kuse, že prostě ta krajková část je součást šatů a je k nim přišitá....
Odpovědět
Profilova fotka
juj..ze bych ti saticky prosvihla?? :-N
Odpovědět
bambulka: já koresponduju asapovi na e-mailovou adresu, která mi tady byla taky porazená a je: asapbay_001@yahoo.com.tw.
Odpovědět
andy: vždyť v albu je nevidím :-) a kolik tě vyšly?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?