Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
taky se tak moc těšíš až příjdou? :-D já teda nemám ještě ani objednaný, ale těším se jak malý děcko na vánoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka ked som tei san patricky skusala, mne nepripadali nejake "nedychajuce" az do toho moment kym mi nedali obliect spodnicku..:o(..hehe..a ja som presny opak;o) mam rada excentricke veci;o) aj na stranu..aj vylezle;o)))
Odpovědět
Profilova fotka
jo tesim a zaroven hrozne bojim :-D :-D - ja mam taky ráda extravaganci - proto potrebuju normalni saty ptz budu mit hodne extravagantni uces malováni i kytku, tak abych nebyla preplácaná a pre extra.. tak se to nekde musi vyrovnat:-) :-)
Odpovědět
Kocky pozdravujem vas a videla som 5 siat od tych ausus vyrobcov no ,ale ani zadarmo .Dokonca jednej mojej znamej dosiel tovat sva.saty vo velkej postovej obalke no hruza.Neda sa to ani zdaleka porovnat so znac.svad.sat.
Odpovědět
mmaska: tak nám pošli dokaz na nějaké fotky, ať to vidíme ;-)
Odpovědět
alkapinka a jaky budes mit saticky? Mas fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
kacicqa: Ty vydrazene saty jsou super, jsou nadherne, mela jsi stesti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam fotku ale sundala jsem jí, ptž mam za prdeli skorosvagrovou ktera mi zkopirovala celou svatbu a mam hruzu ze to tu objevi..tak jsem dneska vsechno co budu mit-vymazala...
Odpovědět
NEEE, a nemuzes jen na minutku hodit zpatky, ja jen mrknu a pak to zas muzes sundat :-) Chtela bych videt na co si asap troufa z 90% ;-) A teda jsi chudak, ze mas v rodine takovou stihacku...
Odpovědět
Anebo mi posli odkaz v IP.... :-)
Odpovědět
alkapinka: ty skvělé botičky co máš v albu sis už objednala? jsou super! a kde a za kolik? :-D jestli neva, že bych je případně taky okopírovala.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
thy brdo ted nevim jaký myslis- mam tam asi 4ry (myslím ) jinak luckan : ty šaty ty zjistim hned jak přijde kamoska co si je pujcila... ale myslim ze zacinaji na B
Odpovědět
Článek se načítá
tyhle http://www.beremese.cz/_gallery/11422... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak tyyyhle: botičky jeste nemam ale kdyz mi das mail (treba do ip) tak ti preposlu mail, jedna pani me tu odchytla že je distribuuje...stoji 1500 a maj 10cm podptaek-prý.. me prijde mensi :-)
Odpovědět
super, kuknu na to trnakova@sunnyagency.cz, díík ;-)
Odpovědět
Alpinko poslala bys info o botkach i me? Poslu ti IP. Vcera jsem sjizdela net a vsude jsou tak bridlive svatebni boty, vypadaji jak plastikove a vubec nejsou sexy...Myslim, ze 10cm podpatek vypada jinak, tenhle se mi zda byt mensi...
Odpovědět
Profilova fotka
tak misiscka- ty uz to tam máš...u luckan cekam na mail
Odpovědět
díky :-)
Odpovědět
Alkapinko dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nz:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam info, ze podpatek je 9cm ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? no tak to je mozny..jeste bych potrebovala nizsi :-)
Odpovědět
vsimli ste si ,ze landybridal stiahol zo stranky maggie sottero? nechapem preco,ved to boli najkrajsie saty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
fakt??? jakto? toho jsme si nevsimla..ja mam od nich magiie... a v pohode...
Odpovědět
no ved aj ja ,ale teraz som isla ukazat buducej svokre ,ze ake som objednala a uz tam nie je ta znacka :-( tak neviem
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jak tam koukam tak maj celkove nejaky novy saty...a peeekny..ja si tam zakazala koukat-abych nevybrala jeste nejaky jiny...
Odpovědět
no tak treba je maggie chteli zalovat ze pouzivaji jejich fotky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nellina23: i kdyz tam uz ty saty nemaji tak neni problem aby ti je usily..me taky sily saty podle fotky a ne nejaky z nabidky..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
j.dosedlova: hlas jsem poslala. :-) Krasne saty, moc vam to sluselo. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?