Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
alkapinka: a komu jsi to poslala na nacenění? já nemám fakt šajn, komu napsat, že chci ušít šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tomu asapovi ale jelikož neumim ani koukat po anglicku, tak to dělám přes arti :-) a ta mi to tam objedná a domluvuje:-) jestli chces poslu ti do IP její mail, ona ti stim ráda pomůže:-)
Odpovědět
jj, pošli, budeš moc hodná! díky jsem zvědavá, jestli mnou vysněné šaty půjdou ušít.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ušít jde všechno:-) jen aby se jim to povedlo...hold ale to je to riziko :-):-)
Odpovědět
zas za ty prachy :-) když jsem byla v půjčovnách, kde se mi šaty konečně líbily a ceny půjčení šly na 15 - 17 táců.. to jsem šla i já.. do kolen :-D
Odpovědět
Ahojky,prosim vas potrebuju poradit...Vdavam se 15.5.2010 a chtela bych si obednat saty z lightinthebox.com,jenze nevim zda se muzu na toto spolehnout a zda mi opravdu prijde co potrebuji....Tuhle moznost jsem nasla tady a vsichni s tim byly spokojeni jen prispevky jsou stare tri roky:-( prosim poradte mi...nevite treba o necem jinem?...Moc moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
no práve, a já mam termín srpen, konec srpna- si vem jak potom budou vypadat...proste sileny, mam uz zarizenou i krizovou situaci, kdyby ty saty byly desný, hnusny, nesedely atd, mam "najmutou" návrharku(za tezky prachy) a ta mi to dodelá, ale uprimne, je sice drahá-ale upravy jsou skoro za nula narozdil od uplného usití, hlavní je ten materiál a strih a ten tam bude-pak se stim dá dělat cokoli :-):-) takže se už tolik nebojim , i kdyz ten odkaz na minulý strance mě dost dostal- to byly saty od asapa - i když 2roky zpět, ale stejne...
Odpovědět
teda, teď jsem na to koukla, to bylo dost děsivé! já moc nějaké zdobení nechci, spíš zajímavý střih a veeelikou tylovou sukni, tak doufám, že by to mohlo dopadnout dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já mam tzv šlehačkovou sukni-tam se nedá nic zkazit, jen se bojim o to aby mi sedely, to je celý:-) korzet si kdyztak dozdobim sama:-):-) tylový sukně taky umí:-) myslim že se za ty 2roky hodně zlepšil:-)
Odpovědět
já v to doufám :-) z toho korzetu mám taky strach, aby seděl, ale to nemusí sedět ani v půjčovně, stejně tak se necháme překvapit :-D a kdy máš termín? my v neděli 13.6.2010 :-))
Odpovědět
Profilova fotka
my v pátek 27.8.:-)
Odpovědět
taky "nesobotní" nevěsta :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj tak pátek je pořád"normalnejsi" nez nedele:-D :-D
Odpovědět
no no ! :-) my máme k tomu datu osobní důvody, takže když se to někomu nebude líbit, může taky zůstat doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim:-) my to máme taky hlavne kuli datumu :-):-) tak, a uz s emi poslaly saty na nacenění, jsem nervozní jak blázen:-)
Odpovědět
jj, já už taky poslala moje na nacenění, jsem zvědavá, jaká cena z nich vypadne :-D a doufám, že to výjde, byla bych šťasná jako blecha, kdyby vyšly podle představ jen se bojím, že když je budu mít doma, že je budu furt zkoušet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud nechce nekdo objednavat pres shop na landybridal.com muzete psat anglicky na:

asapbay_001@yahoo.com.tw

:-D

Odpovědět
Profilova fotka
to já je zkoušet nebudu ptž máme garsonku a manžela bych msela zavřít do koupelny:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
misicka tak jsem ti projela album a- máme uplne stejný vkus, máš tam uuužasný šatičky:-) a který jsou ty co si si poslala na nacenění?:-)
Odpovědět
alkapinka: když nebude doma.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, az bude mit 24ku :-D :-D no spis ja ty šaty hned po obdržení odvezu k tátovi(má obří barák) tak tam je někam schovám :-) a tam si je budu jezdit zkoušet bez potíží :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: pekná kombinace dvou šatu, korzet i sukne jsou moc pekne. Vsechny saty, co mas ve tretim albu jsou moc pekne. Ty obrazky jsou z asapovych stranek? Diky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tinakari, jak se to veme, ta prvni rada (jak jsou tam ty bezový) ty nejsou od asapa ale od jinýho salonu který taky sije, je to jedna holcina která prodává i pres aukro, nu a ten zbytek je ze 70% asapackej...
Odpovědět
Profilova fotka
aha-tak krome tech posledních -tem muj korzet- tak jsou to vsechny asap
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka: dekuji. Jsou moc krasne, me se libi bohate sukne, horni sukne hladka a pod ni krajkova a s vlečkou. V albu bohuzel zadny takovy obrazek nemam. Asap ma moc pekne saty, jeho stranky jsem prohlizela uz nekolikrat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja je prohližim vždycky jako balzam na duši..ale už jsem si to zakázala, po aždým prohlednutí jsem měla vybraný jiný šaty :-d :-D a když už je vybrano, nechci se "zamilovat" zas do jinych....takhle s emi to stalo už asi 7x :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to znam :-) taky se mi to stava :-) Ja zatim sice hledam jen inspiraci, ale kdyz mam jedny vyhlednute a prohlizim si tady alba holek, tak se mi zas zalibi jine :-) ale pro tuto chvili jsou to s krajkovou sukni. videla jsem je tady na brms u jedne divciny, mam je zkopirovane, ale neumim je vložit do alba :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tinakari a co ti na nich nejde? ze jsou moc velký? nebo ze to je jiný soubor nez jpg? me by zajimaly- jsem totiz zvedava:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baby, pls.. nechcem biele saty... ked pozeram na nete vzorkovniky vsade to vyzera inac a to uz ani nevravim, o nastaveni monitora, ktore to tiez moze brutalne skreslovat. Nechcem maslove..alebo vanilka...proste nie do zlta..ale svetlucko hnede.. to je ivory alebo champagne? uz len tento detail mi chyba k tomu aby som sa odhodlala objednat saty..povodne mali byt site v UA..ale clovek mieni a Pan Boh a chripka meni;o)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ti neporadim, ja zas schánim ty "žlutý"(máslový vanilka) a mela jsem silenej probelm, kazdej tomu rika jinak a vysvetlit nekomu pojem "zlutá" jako to máslový je neco silenýho... kdyz to reknu jak si to myslim já, tak champan je taková jakoby(rikam tomu tak) ušmudlana bílá-takže mě vždy přijde že to je takový kouřový-do hněda-ale fakt jemne... no a ivory? z toho jsem jelen uplnej :-D :.-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?