Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
pridavam se se zkusenosti, ze je mam na zip a sedi skvele
Odpovědět
Ahoj. Objavila som par krasnych siat z Ciny, kopie Maggie Sottero a tak podobne a potom som zacala hladat diskusiu na internete :) som rada ze niekto zalozil toto diskusne forum. Svadbu mam az za rok. Zatial len pozeram saty na internete, mam pocit ze mam este dost casu aby som chodila skusat. Zijem v Prahe, pozerala som ceny za pozicanie je to teda celkom dost, navyse pacia sa mi take jednoduche strihy a saty. Trochu sa obavam kvality latky z ebay. Este sa mi nepodarilo precitat celu diskusiu, ale par fotiek co som videla, musim povedat ze saty vypadali naozaj krasne!!! tak idem pokracovat v citani diskusie :)
Odpovědět
Profilova fotka
bambulka zkus i tema http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
tak uz som to prestudovala...za pokus to stoji... este uvidim ako sa rozhodnem...ty si tiez objednavas z ciny?
Odpovědět
inak a nenajde sa niekto kto objednaval zo stranky DH gate? tam som nasla kopie maggie sottero
Odpovědět
http://www.wedding-dress-gown.com/pro... toto je z anne bridal
Odpovědět
Profilova fotka
bambulka> ja uz mam saty z ciny doma ;-) neznam DH gate ani anne bridal, je toho spousta. ja mela od landybridal (asapbay). hodne stesti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :) neviete mi poradit na ebay dakeho predajcu ktory sije aj la sposu? hladam hladam ale pravdupovediac moc sa mi nechce :D resp. od koho ste si objednavali vy...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky jsem mela saty od asapa a od zacatku jsem byla nadmiru spokojena, kuknete do alba
Odpovědět
inak videla som uz pekne saty z ciny, ale mam dojem ze vsetko podobny styl- take princeznovke, velke sukne a tak...ale chcela by som vidiet saty, ktore boli z ciny a boli uzke, jednoduche a krajkovane...ako napriklad od maggie sottero, take kde je ozaj najpodstatnejsia ta krajka...bojim sa ze na to pouziju nejaku lacnu krajku co bude vypadat ako lacna zaclona :)
Odpovědět
bambulka - zrovna tulikiss mela krajkovy
Odpovědět
babmbulka23:skus pozriet album z priprav salomme(beremese.cz)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bambulka> uzivatelka majatob mela krasne uzke krajkove od asap...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem.. snažila jsem se pročítat příspěvky v této diskuzi, ale nějak těch 300 stránek nezvládám.. Chtěla bych se informovat, kde bych mohla najít stránky s modely a cenami popř. kontakt na firmu asapbay. Podle reakcí většina z vás byla se šatkami spokojená, proto bych si je také ráda objednala. Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
astraaa> landybridal.com nebo user asapbuy na e-bay.com koukni taky na: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Ahoj, v mém albu můžete omrknout šaty od ebridal. Naprosto spokojená! Nechala jsem si šít dvoje, druhé krátké na převlečení měly taky úspěch a navíc je stihli asi za 3 týdny a s poštovným mě vyšly na 100 dolarů! Musím jen pochválit. Kdyby někdo chtěl kontakt, dejte vědět do zprávy, nebo vám to klidně i anglicky domluvím, asi mi dají už lepší cenu, když jsem si nechala dělat dvoje :) Jinak já jsem šaty od Číňanů volila hlavně kvůli svojí výšce, když mi v půjčovně řekli, že šaty delší na mě by měli, ale stálo by půjčovné o 1000 Kč víc, tak jsem se jim na to vyprdla a riskla to takhle. Šaty padnou jako ulité, dokonce držely i bez ramínek a bez podprsenky (jsou vyztužené a navíc mají takovou gumu na zapínání na zádech) Prostě bomba.
Odpovědět
tak tohle jsem nasla na internetu http://www.romanticgowns.com/Collecti... tyhle saty opravdu nejsou moc hezke :(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
uj,,, tak to je sila, ale zas nemaji spodnicku... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty posledni sou nepovedené:-/ ale ty první dvoje mě nepřijdou tak strašné jak píšou. Kdyby si je oblekla ta modelka co original a se spodničkou...
Odpovědět
ja si myslim, ze ich mali ukazat presne na takej stihlej modelke velkosti 6-8 a ne 12...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Treti jsou desive. Ono taky zalezi na tom, jak se co nafoti. Viz kdyz u nas zacinalo Quelle: v katalogu to vypadalo pekne a kolikrat to byly vazne hruzy.
Odpovědět
Ahojte baby, ktorá z Vás mi pomôže pri objednaní šiat cez ebay_
Odpovědět
Ahoj holky :) tak uz precitam tuto diskusiu druhy den a ide sa mi hlava rozskocit :) nemate nahodou niekto skusenosti s http://www.alinasbridal.com maju nadherne saty, ale rada by som o nich nieco vedela nez si ich kupim :) Diky e
Odpovědět
Ahoj, taky bych si chtěla nechat šaty ušít, můžete mi poradit, na koho se obrátit? Mám už představu, jak by měly vypadat - poskládané z vícero šatů, nebude to problém? Děkuji moc za všechny tipy a rady! :-) Misha
Odpovědět
Profilova fotka
já mam taky poskladaný z vícero šatů:-):-) u mě je to tak těžká objednávka že já bych to dohromady nedala... jinááč se začnou šít někdy v půli listopadu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ja mela saty od Asapa... www.landybridal.com, sil me je podle obrazku tak myslim ze by nebyl problem aby ses domluvila na usiti satu poskladanych z vicero .-)
Odpovědět
alkapinka: já se koukala do alba, že máš taky poskládané :-) a kde sis je objednala? a na kolik tě výjdou, už víš? mmaxicka: a na koho se mám obrátit? já vážně nevím.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já je budu mit taky od asapa, nevim na kolik me vyjdou práve pred hodinkou jsem je odeslala na nacennení, ale minule co jsem je tam posilala, tak byl jiny jen korzet(ten prvni co mam v tertim albu) a vyslo to na 6700 i s bolerkem..takze super cena:-) ted si myslim ze to bude podobné, ale nechala jsem si tam od nej i spodnicku a to je asi 600 / 700kč, takže si myslim že cca 7500 max 8ku budou stát, ja si tam totiz dala strasne moc příplatků, jako za materiál, kvalitu atd:-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?