Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
nakoniec..su to len saty:))podstatne su na svadbe ine veci..hlavne laska:))myslim, ze po rokoch spoločneho zivota ti bude uplne jedno ci si mala saty z ciny za par supiek alebo drahe znackove saty.. mne znackove saty vobec k stastiu nechybaju..takze drzim palce nech ti to vyjde co najlepsie:))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, muzete mi prosim nektera z vas poslat odkaz na asapbay? chtela bych se podivat, jake saty nabizi. V albech nevest z tohoto tematu jsem videla hezké saty. Byla jsem v pujcovne a saty, ktere jsem si zkousela nabizeli za pujcovne az 14.900 Kč, sice na tyden, ale prijde mi to hodne. Proto premyslim, ze bych si ty same nechala usit. Moc dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
tinakari: ono je vlastne jedno jestli ti saty pujci na jeden den nebo na tyden, stejne je vyuzijes jenom jednou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vierka0: taky ti moc šaty chválím, sedí ti pěkně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: to mas pravdu, ze je to jedno, ale ja bych byla nejspis schopna si je na sebe obleknout jeste jednou treba druhy den po svatbe :-) abych si je uzila za tu cenu. vierka0: moc ppěkné šaty, sluší ti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, aj ja som mala saty od Asapbaya. Uvidite ich sice v mojom albume, ale tam su uz po poriadnej oprave - tych volanov tam bola iba polovica, tak som mu pisala, ze nech este posle 30 metrov latky a kamoska mi to dosila. Nakoniec som bola velmi spokojna, boli presne ako som chcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě pěkné ne ppěkné :-) Pajdusa: měla jsi moc hezké šaty, asapovi i kamosce se saty povedly :-)
Odpovědět
Pajdusa a Vierka: oboje saty moc hezke! Jsem rada za tuhle diskuzi a za to, ze saty ukazete, na rozdil od jinych, co tu az nekriticky vyznavaji asapa a nebo naopak od aspirantek, ktere by si udajne nic znackoveho nikdy neoblekly, ale satama se nepochlubi.
Odpovědět
martina79 - ano mas pravdu je fajn ze holky svoje saty ukazou a ostatni holky si muzou udelat obrazek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prave som vytvorila album specialne iba o "vyvoji" mojich svadobnych siat od Asapbaya. Keby mal niekto otazky, kludne piste.. ;-)
Odpovědět
pajdusa:velmi pekne satky :-) dobre si to s nim vybavila :-D ja som zvedava na tie moje,ake pridu,napisal,ze do 30 dni tak uvidime
Odpovědět
Myslim,ze svatebni saty jsou asi nejdulezitejsi v zivote kazde zeny a mela by vyberu venovat velkou peci. Hledani na intrnetu je v poradku, ale dulezite je pak vybirat a zkouset nazivo. V dnesni dobe vetsina devcat nenosi sukne a nema proto zkusenost se saty, na internetu si vybere strih, ktery ji pak ve skutecnosti nesedi. Chodit po salonech a zkouset saty, ktere si nechci koupit ani pujcit jen abych si vyzkousela, co mi slusi, mi pripada hodne drze.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janastudentka: ze by firma :-), proc ti prijde drze jit si vyzkouset saty a nekoupit si je ani neobjednat, chces mi rict ze si prisla do prvniho salonu a hned si saty objednala, nebo ze si nikdy nesla do obchodu neco si vyzkousela a pak si to nekoupila...
Odpovědět
Ne, to ne, ale jit tam jen s umyslem, ze si saty potom objednam internetem neni v poradku. Samozrejme neco jineho je, kdyz opravdu hledam, co se mi libi a slusi a chci si to koupit.
Odpovědět
Ja to vidim skor tak,ze ked si dievcata skusaju saty v salone a ked najdu tie,ktore sa im pacia a sadnu im strihovo a potom sa opytaju na cenu za pozicanie,tak im padne sanka a radsej hladaju tie vysnivane lacnejsie ako by mali dat tolko za pozicanie.A je malo pravdepodobne,ze ked vojdes do prveho salonu,tak hned si saty nezarezervujes tam,ale chodis a skusas vo viacerych,ja na tom nevidim nic drze.
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ale vetsina holek sla do salonu ne za ucelem vyzkouset, ale protoze hledaly saty..ale treba ja sem prcek a nikde by mi nic nebylo a nebyly zrovna ochotni zkracovat a kdyz tak bych treba prisla o ozdobnej lem a uz by to nebylo ono... a verim ze kdyby se holkam opravdu nejaky libily a nechtely za ne 14000 tak si je pujci ale tak to bohuzel vetsinou neni.. navic si myslim ze tu snad nebyla zadna ktera by byla stopro rozhodla ze pujde jenom zkusit a pak objedna, vetsina se rozhodla az po tom co vyzkousely a zjistily ze nenasli to co hledaly.. a hlavne pokud chce salon zabranit tomu aby tam lidi chodily "jenom zkouset" tak zavedou poplatek za zkousku..
Odpovědět
Ja se tesim, ze az dostuduji, budu sit pro takove nevesty, jako je Tulikiss a jine nekonfekcni, nebo ty, ktere chteji jine saty, nez najdou v salonech. Proto take sleduji tuto diskuzi. Svatebni saty se opravdu daji usit za mensi ceny, nez je nekde pujcuji, ale v Cechach nikdy s cenou nemuzeme konkurovat Cine. Ale i tady jsou sikovne a napadite krejcove a navrharky.
Odpovědět
tak ja myslim ze pokud by holky nasly svadlenku ktera by usila krasny svatebni saty za rozumny peniz tak by nekupovali tak hojne saty v cine, nebo kdyby aspon to pujcovny nebylo tak strasne premrsteny...to ze jde nekdo zkouset saty a pak je objedna na netu nevidim jako problem ,hodne holek projde x salonu a ne jen jeden a pak si je treba pujci v jednom z nich takze to pro ty ostatni salony vyjde nastejno :-) je to vsechno o nabidce a poptavce naprosto chapu ze se nekomu nechce dat za saty takovy prachy ...
Odpovědět
pajdusa - jeste ze sis tam s kamoskou ty volany prisila pak ty saty vypadali fakt dobre ;-) ale chapu zes musela byt hodne rozcarovana kdyz ti doslo to co ti doslo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
janastudentka> v dnesni dobe moznosti levnejsiho nakupu online je uplne bezne, ze si neco jdes okouknout a vyzkouset do obchodu a pak si to levneji koupis pres net a netyka se to jen svatebnich satu. Nepripadne mi to divne, takova je doba. Ja za sebe musim rict, ze sukne nosim a vim, co mi slusi, nepodleham modnim trendum, ale oblekam se podle sve postavy. Moje saty jsem videla jen na fotkach, ani sem podobne nezkousela a slusi mi a sednou ok. Mozna sem ale vyjimka, ze si tohle muzu dovolit, nicmene mam saty sve a za cenu pujcovneho (mozna i min). Jo, kdybych mela znamou, ktera mi je za podobne penize, klidne o tisicovku vic, usije tak to resim jinak... Bohuzel ale jakmile nekde reknes, ze je neco svatebni nebo na svatbu tak se hned na tom vsichni snazi vydelat :-S a pak jeste dalsi malickost, ze spousta satu v pujcovnach jsou stejne saty z Ciny, tak proc platit pujcovne, kdyz si je muzes nechat za stejne penize usit
Odpovědět
Profilova fotka
janastudentka: ja sme nejdriv hledala nekoho kdo mi je usije tady, ale 2 svadleny mi rekli ze si na to netroufaji a ostatni si rekly neco kolem 15 000 tak sem sla jinam kde mi je usily mnohem levneji.je to proste o nabidce a poptavce, nekomu nevadi dat 10 000 za saty ale ja bych to vzivote nedala...nekdo by rekl ze se prece nespokoji se satama od cinanu, ale v cine se sije ted kdeco, holt levna pracovni sila, a vsude sem klidne rikala ze jsou to saty z ciny, protoze sem nemela duvod se stydet, spis bych se stydela rict ze sem za saty dala 15 000 a na nich by bylo videt ze uz je nekdo nesil...
Odpovědět
Profilova fotka
ja len jednu vec som chcela, nemyslim si, ze svadobne saty su najdolezitejsie v zivote kazdej zeny..v mojom pripade slo len o to, ze som chcela biele saty, v ktorych sa vydam..a 11000mi za pozicanie prislo straaasne vela, ked si predstavim, kolko dni na taketo saty musim stravit v robote..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kata267: mas pravdu, bolo to riadne "prekvapko". hoci ma vsetci ukludnovali, ze aj to je dobre. ja som nastastie vedela co chcem. uz som sa videla, ako budem musiet ist do salonu a pozicat si na rychlo ine saty. ale 18 500 sk za pozicanie na jeden vikend sa mi zdalo trosku vela. niektore salony nevedia, co za to pytat. a ked uz som mala vysnivane volanove saty, tak som nepopustila a sikovna kamoska mi ich teda upravila :)
Odpovědět
pajdusa: a nemala si problem s reklamackou? resp. s tym, ked si ziadala tu latku na dositie....
Odpovědět
Profilova fotka
brialka: vymenila som si s nimi "zopar" mejlov. Trvala to asi tyzden a pol - kazdy den :) Ale oni si spocitali, co je pre nich vyhodnejsie. Ta dodatocna latka, co mi ju poslali u nich stala mozno 10 eur, alebo aj menej. Takze keby som im saty vratila, museli by mi vratit plnu cenu.
Odpovědět
pajdusa: ;-) blahozelko :-) celkom som si nebola ista, ci sa dat do toho risku a objednat satocky od nich, ale dost si ma posmelila, ze sa to da vykecat aj ked nebudem na 100% spokojna :-) takze dakujemm 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pajduska - dík, že si nám ukázala, že se dá u nich dovolat i nějaké "opravy"
Odpovědět
Profilova fotka
Inak, ked mozem poradit, tak pri takychto satach sitych "na dialku" je najlepsie si vybrat snurovacku na chrbte. Oni ich pre istotu urobia trosku vacsie a dlhsie a snurovacka to vyriesila, ze sa saty dali prisposobit +/- jedno cislo.
Odpovědět
Profilova fotka
pajdusa: mozna pri snerovani je sijou vetsi, ja je mela na zip a byly uplne presne jak mely byt...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?