Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
15. kvě 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
 lakys: problem je ze nekterym slecnam(panim) tu vadi oznaceni na miru, protoze maji pocit ze to neni na miru protoze neprobihaji zkousky... ja tvrdim ze to na miru je, protoze ty zasles svoje miry a oni je podle toho usijou...takze to neni tak ze by si poslala miry a oni z toho urcily do jaky konfekcni velikosti patris.. takze je jedno jak tomu budem rikat, ale podle zadanych rozmeru usijou saty..
22. říj 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
22. říj 2009 v 16:58 • matuliacik
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
22. říj 2009 v 17:15 • gemny
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
Registrovala se 6. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3609 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
Registrovala se 6. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3609 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
 lakys - jde o to ze si vyberes podle obrazku origos saty, posles svoje miry a oni ti je u cinskeho prodejce usiji podle tech zaslanych mir..je to uplne stejne jako v tech inzeratech napr.na aukru akorat na aukru to zprostredkovava vzdycky nekdo a tady by sis to objednavala primo..co se tyce podarenosti satu - nekdy to vyjde nekdy ne emoticon je to risk
22. říj 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
22. říj 2009 v 17:50 • nocturno
22. říj 2009 ve 20:23 • pipa
22. říj 2009 ve 20:35 • lakys
fotoportrét
fotoportrét
tomahavk
Registrovala se 18. září 2007 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků.
  • Svatba byla 28. února 2009
fotoportrét
fotoportrét
tomahavk
Registrovala se 18. září 2007 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků.
  • Svatba byla 28. února 2009
 Dobrý den vespolek,zašla jsem se podívat jak to tu frčí, protože díky foru jsem si kupovala z číny šaty i já. A teď si objednávám plesovky.Jedny svatební jsem kupovala sobě sama přes asapbay, mám atypickou postavu jsem silnější a měřím jen metr a půl a v salonech mi řekli, že je problém na mě šaty co se mi líbily zmenšovat.Tak jsem se rozhodla to risknout. Já byla spokojená a přidám tedy do alba na chvíli své šaty, abyste si mohly udělat obrázek. Co se příspěvků týče, naštěstí jsem nepotřebovala žádné úpravy. Možná, jak tu někdo zmiňuje, že bereme práci českým švadlenkám, tak si dovolím podotknout, že jsem poptávala šaty i v čr a nikde mi nenabídly cenu, která by mohla ikdyž to byl risk konkurovat těm čínským. Také jsem sama objednávala šaty své švagrové, taky měla komplikace kvůli své postavě a druhé šaty jsme na zkoušku objednávali u Landybridal a žádné úpravy, kromě zkrácení sukně jsme nedělali. fotky taky přikládám. Zálěží čistě na vašem rozhodnutí a nemá cenu odsuzovat ani jednu skupinu nevěst. Každý se řídíme dle našich finančních situací, jazykových znalostí atd. Je to prostě nový trend a nevidím nic špatného na tom, že ho někdo využívá. existuje pěkné album, kde jsou šaty na porovnání, ale to má pod svým patronátem uživatelka artichoke a musely byste se domluvit s ní.
Tato paní pod přezdívkou artichoke tady zprostředkovávala koupě šatů z Číny, vzbuzovalo to tu různé názory, zda zdarma či za poplatek, ale na to at si každý udělá názor sám. Tato téma má pomoci při rozhodování a poradit, kde se co dá zařídit.
Na koupi šatů je třeba mít zařízené konto paypal ( tzn. registrace v angličtině+ mít založenou kartu umožňující net bankovnictví- info u Vaší banky) a pak někdo může, ale nemusí mít zařízené ebay konto ( registrace v aj).
22. říj 2009 ve 21:02  •  Svatba byla v únoru 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
desconhecida
Registrovala se 14. března 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky a 1 album.
  • Svatba byla 19. srpna 2010
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
desconhecida
Registrovala se 14. března 2009 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 2 příspěvky a 1 album.
    Region Jičín
 Ahoj, právě objednávám šaty přes asapbay a váhám nad barvou. Bílý mít nemohu, mám hodně světlou pleť a bílá mi nesluší. Máte zkušenosti někdo s odstínem champagne, nebo ivory? Na obrázku mi champagne přijde moc tmavé.
22. říj 2009 ve 21:27  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuza01
2
Registrovala se 22. února 2009 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Má 10 přátel. Region Česká Lípa.
fotoportrét
fotoportrét
zuza01
2
Registrovala se 22. února 2009 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků. Má 10 přátel. Region Česká Lípa.
 Ahoj, měla jsem šaty z ebay, taky jsem hodně bledý typ. To chce zkusit v půjčovně a vyfotit, podle mě na fotkách rozdíl mezi bílou a ivory nebo šampaň není vidět.
Bílou nenosím, protože mi přijde, že mi nesluší, ale šaty jsem objednala bílé, nakonec mi i podle ostatních slušely víc.
22. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
desconhecida
    Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
desconhecida
    Region Jičín
 V půjčovně mi právě šampaň slušela, bílá bohužel ne.. ale tady na asapbay na vzorkovníku mi ta šampaň přijde dost tmavá, tak se bojím aby to nevypadalo až moc béžově.
22. říj 2009 ve 21:45  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuza01
2
fotoportrét
fotoportrét
zuza01
2
 Tak snad se ozve nevěsta, co je z ebay měla... Podle mě jsou ztmavené na fotkách schválně, aby byl vidět rozdíl s bílými, ale je to jen můj názor, chce to zkušenější radu.
22. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michasia
1
Registrovala se 28. července 2009 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
michasia
1
 lakys a další, které to nemůžou pochopit:
Ano, na aukru a jiných servrech prodejci vždy uvádějí na míru, ale je to opravdu špatné označení. Jsou to sice šaty ušité podle Vašich rozměrů, ale bez těch zkoušek, které právě mají zaručit to " na míru", kdy si prostě odnesete šaty, které už nepotřebují další úpravy. Samozřejmě šaty šité jenom podle rozměrů nemusí vždycky sedět, i když i to se někdy stává, já bych taky byť vyučená krejčová nezaručila, že ušiju šaty jen podle rozměrů a budou sedět- tím chci říct, že netvrdím že by v Číně neuměli ušít pěkné a kvalitní šaty. emoticon

Správně by prostě měli psát třeba: "Šaty Vám ušijeme podle Vašich rozměrů" a ne "na míru"! emoticon
Spousta dam a slečen to prostě má zafixované špatně a někdo jim to musí vysvětlit, nikdo přece nechceme žít ve lži.
Stejně tak přece není stejný marcipán a mléčná hmota, marcipán je originál s mandlemi, kdežto mléčná hmota je jeho napodobeninou, která má jen mandlové aroma. Je to sice podobné, ale ne stejné! Nebo třeba müsli tyčinka v jogurtové polevě, onehdy na čt v pořadu Testoviny taky říkali, že je tam sice napsáno "jogurtová poleva",ale ve skutečnosti je to většinou "tuková poleva“. Taky ti výrobci lidi jenom balamutí, to je přece docela rozdíl jogurt a tuk, ne?

Takže rozhodně není jedno, jak tomu budeme říkat, i když si tulikiss myslí opak. emoticon
To bychom taky za chvíli mohli říkat, že hodinky a holinky jsou taky jedna a ta samá věc- vždyť to zní podobně. (Myšleno s nadsázkou. emoticon )

Jinak cartmaster je kapitola sama o sobě, nechci se jí zastávat- taky mi řádně zdvihá mandle emoticon , ale automatické datum a nevyplněné datum a místo svatby bych tak drasticky nebrala. Já to taky nenapsala, dokonce v pravidlech je psáno:
" V Tvým vlastním zájmu Tě žádáme, aby jsi nezveřejňoval/a Příspěvky obsahující Tvé osobní údaje ani jiné údaje, jejichž zneužití by Ti mohlo způsobit újmu nebo škodu (týká se to zejména rodného čísla, čísla občanského průkazu, pasu, čísla platební nebo kreditní karty, adresy, telefonního čísla, hesel a pod.).
Vzhledem k povaze internetu neneseme odpovědnost za bezpečnost nebo ochranu údajů, které Nám poskytuješ prostřednictvím internetu a emailových zpráv, ani za jejich kontrolu a to, jak Ostatní používají Tvé údaje získané od Tebe, proto by jsi měl/a být opatrný/á při výběru údajů, které poskytneš"

tomahavk: Bohužel je pravda, že asi těžko bude někdo moct v Čechách konkurovat těm čínským cenám, ale chtěla jsem tím jenom říct, že když to takhle půjde dál, krejčové a švadleny ( což je mimochodem také rozdíl, pro ty co to neví) se na šití vykašlou, protože se nebudou mít šanci uživit a nikoho nebaví sbírat věčně drobky po někom jiném. A kdo potom bude upravovat ty šaty? Asi kdokoliv, kdo se zrovna namane a alespoň trošku umí šít- a pak ty šaty budou podle toho taky vypadat.
Souhlasím s Tvým “ Záleží čistě na vašem rozhodnutí a nemá cenu odsuzovat ani jednu skupinu nevěst. Každý se řídíme dle našich finančních situací, jazykových znalostí atd. Je to prostě nový trend a nevidím nic špatného na tom, že ho někdo využívá.“, jenom prosím, nazývejte věci jejich pravým jménem!
22. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
fotoportrét
fotoportrét
kata267
31
 hlavne je to vsechno jen a pouze o narocich jednotlivych nevest! emoticon to dokazuje napr. i tomahavk jak pridala ty fotky, saty pekny to jo ale treba ja bych z takovych sat (hlavne ten vrsek) byla zklamana a ji se libili emoticon tim se ji samozrejme nechci nijak dotknout jen poukazuju na to ze je to vsechno hrozne individualni emoticon
23. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
1
Registrovala se 4. července 2009 na beremese.cz. Přidala 995 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel.
  • Svatba byla 3. června 2010
    V Hlučíně, obřad v červeném kostelíku, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
1
Registrovala se 4. července 2009 na beremese.cz. Přidala 995 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel.
 holky nezapomente, ze ty cinske fabriky rozhodne nezijou tady z nasich objednavek 1-2 saticek, ale z velkovyroby a velkoprodeje pro svatebni salony a prodejce satu po celem svete.
Ja treba sla do satu z ciny kvuli nasledujicim duvodum:
1. model, ktery sem si oblibila neni az tak bezne v pujcovnach v CR k sehnani
2. cena satu z ciny je samozrejme prijatelna
3. neziju v CR a zkousky satu na miru v CR by asi nesly a damskou krejcovou sem presto shanela, ale vzdala sem to vzhledm k dvojnasobne cene...
4. ty konktretni saty uz mela usite z ciny jina nevesta, tak sem vedela jaky bude vysledek
5. pocit, ze ty saty jsou moje, ze se v nich vdavam prvni jenom ja, a ze kdyz je pak ze mne novomanzel serve emoticon nebudu se tim trapit je fakt k nezaplaceni emoticon

A je to urcite o narocich a predstavach... ja proste netouzila po satech se stitkem Pronovias nebo Maggie Sottero a zatimco nektere nevesty by saty s raminky nechtely ja prave chtela jen a jen takove...
23. říj 2009 v 10:05  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. říj 2009 v 10:32 • nocturno
fotoportrét
fotoportrét
mersik
Registrovala se 20. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
mersik
Registrovala se 20. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků a 1 album. Region Olomouc.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Region Olomouc
 AHoj holky,jiz delsi dobu procitam disuze o satech. Sama jsem na vazkach zda objednat saty z ciny ci ne. Bohuzel v CR me odrazuji ceny za pujceni satu (Maggie Sottero,La Sposa) cca 10tis kc na jeden den a jeste k tomu jsou jiz vetsinou pouzite. Myslim,ze kdyz si nekdo objedna saty z Ciny,musi pocitat s tim,ze nemusi vypadat pesne jako originaly.Prece jen kaminky Swarowski tam asi nebudou,ze? emoticon Ale porad se spise priklanim k satum z ciny,protoze jsou Vase,upravy si muzete udelat a ta cena je nekde uplne jinde. emoticon
23. říj 2009 v 10:37  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmaxicka
Registrovala se 1. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 26. září 2009
    Kostelec nad Orlicí, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
mmaxicka
Registrovala se 1. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 26. září 2009
    Kostelec nad Orlicí, Region Hradec Králové
 mersik : souhlasim emoticon jak jsem tu uz psala mela jsem vyhlidnute saty Pronovias Levante jenze za uz hodne obnosene saty chteli pujcovne 9,5tis. tak jsem si je nechala usit u Asapa... a jak to tu urcite slecny nepochopi tak me se proste ty z ciny libili vic nez original emoticon original Levante me prisli takove moc sustive a byl maly detail na korzetu ktery me vadil, tak jsem asapovi napsala jak bych si to predstavovala a tak to taky bylo emoticon Mam kamaradku ktere jde prave o ten "stitek na satech" , nebyla by spokojena kdyby saty nebyli original emoticon tak OK emoticon kdyz chce obnosene saty za 10-20tis tak proc ne .-)
23. říj 2009 v 10:49  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2009 v 10:51 • nocturno
23. říj 2009 v 11:03 • nocturno
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
Registrovala se 12. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků a 1 album. Černá Hora.
  • Svatba byla 12. března 2010
    Na Libeňském zámku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
Registrovala se 12. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků a 1 album. Černá Hora.
 Michasia: to dava smyl - podle rozmeru vs. na miru. Na miru si take predstavuju nespocet zkousek a ze je neco podle nasich rozmeru, nemusi znamenat, ze nam to bude i sedet. Zvlast kdyz ma nekdo nekonfekcni postavu (uzky hrudnik a velka prsa nebo naopak siroky hrudnik a prsa po tatkovi - horni obvod pak muze byt stejny). V takovem pripade bych se asi bala poridit si saty bez zkouseni. Ja jsem ale rozhodnuta to risknout a myslim, ze pokud je na satech snerovani (ktere se mi mj. moc libi), jsou saty hodne flexibilni. Navic jsou ochotni mi zkratit vlecku (v breznu muze byt snih, pak bych mela saty jako prase).

Mersik: Swarovski...hm, Jablonec dela uplne, ale uplne to same, jen to vyjde levneji a nema to logo s labuti.
23. říj 2009 v 11:15  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. říj 2009 v 11:22 • zuzikka
23. říj 2009 ve 12:19 • cartmaster
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 No a jestli ty saty nebudou pekne, tak to sem napisu a nebudu je vychvalovat.
23. říj 2009 ve 13:18  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michasia
1
fotoportrét
fotoportrét
michasia
1
 martina_79: Děkuju, že chápeš, jak to myslím. emoticon
Když to chceš risknout, prosím, já tu nikoho neodsuzuju a máš pravdu, že když je na šatech šněrovačka jsou flexibilní. Ale ani ta šněrovačka nedokáže zachránit všechno, třeba když budou moc velké, bude tam spousta přebytečné látky a navíc se utažením přesunou všechny švy úplně jinam, než kde mají být a z nádherného modelu se stane prapodivný.
Ale nechci tím nikoho odrazovat, jen bych ráda, aby tu taky zazněl odborný názor. Prostě ať každý ví, jak to je a s tím taky počítá.
23. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
domika007
Registrovala se 12. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 17831 příspěvků. Má 65 přátel. Region Senec.
fotoportrét
fotoportrét
domika007
Registrovala se 12. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 17831 příspěvků. Má 65 přátel. Region Senec.
 rovnaku aj tu som premazala niektore prispevky, tak sa drzte len povodnej temy, lebo budem nutena tuto temu zamknut emoticon
23. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 Michasia: radeji je objednam s predstihem a uvidim. Je mi lito davat desitky tisic za saty a pujcovne je take hodne draha, navic bych se bala, ze s nimi neco udelam a daji mi to uhrade.
Da se ovsem narazit i na spatnou svadlenu v Cesku. Znama mela saty na miru od svadleny, mela u ni nekolik zkousek a nakonec ji stejne nesedely. Ji se sice libily, ale ja bych to te pani hodila na hlavu.
23. říj 2009 ve 13:53  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
nevestinka2010 (33 r.)
1
 martina 79 > hodne stesti, snad budes spokojena
23. říj 2009 ve 14:17  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vierka0
Registrovala se 22. června 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 359 příspěvků. Má 59 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
vierka0
Registrovala se 22. června 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 359 příspěvků. Má 59 přátel.
 Martina_79: Drzim palce, ja som tiez dlho rozmyslala, ci saty z pozicovne alebo cez ebay..no povedala som si ze 100-150eur mi stoji za ten risk..a vyslo..ak by som brala saty z pozicovne, stali by ma 336 EUR/11000skk na jeden vecer..a este by som sa bala, ze ich znicim a zaplatim ich cele..
23. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hadeline
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 12 přátel. Region Olomouc.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hadeline
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Má 12 přátel. Region Olomouc.
  • Neví, kdy bude svatba
 Vierka0 je důkaz, že i ženským "krev a mlíko" šaty od Asapa můžou suprově sedět. Hezkou svatbu budoucí krásná nevěsto! emoticon
23. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš