Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
sanmon: no je lepší mít dva na tak velkou svatbu :) jinak je tu nějak mrtvo dámy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
arti: mam takovy "osobni" dotaz ale uz ti proslo rukama tolik nevest ze treba budes vedet jak na to .-) mam saty od tebe a od Asapa a jsou skvele :-) vyprala jsem si je tak jsou vonavoucke, ted prijde na radu zehleni ... ale k memu problemu, kdyz se do nich zasneruji tak se me vzdycky udelaji takove ty faldiky v podpazi - jsem jinak hubena, na hrudniku az moc 8-( tak prave o to vic jsou ty faldiky videt ]-( je nejaky figl jak zasnerovat saty aby se tomu predeslo? moc neutahovat, nebo je oblect prave jako ze vysoko aby ty faldiky byli v satech nebo naopak nizko ? to je hloupy dotaz co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mmaxi: odkud je začínáš šněrovat??? Jinak to může dělat i podprda. Jinak by to chtělo šněrovat od shora s tím že se to utáhne tak aby se tam nedělaly a postupně pokračovat dolů
Odpovědět
Arti chtela jsem ti tu jeste jednou podekovat - saty sklidily obrovsky uspech, citila jsem se v nich bajecne a byly to proste ty nejuzasnejsi saty jaky jsem si mohla prat!!! MOOOC DIKY! pridavam sem odkaz na album... http://www.beremese.cz/album/album.ph... jeste porad nemame oficialni fotky protoze nejsme schopni si je vybrat :-)
Odpovědět
arti: Mali by vyzerat asi takto ale sukna by bola kratka, tak po kolena. http://www.estel.sk/images/lsgalateaa... http://www.estel.sk/images/ad705av.jpg
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: moc pěkný, už se těším na profi x-) a nemáš za co, povedly se náramně ale já je nešila |-| veronicka: myslím, že by to neměl být problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak nase svatba bue za 2 mesice presne tedy 17.10. museli jsme ji nakonec udelat opravdu letos a to dost narychlo,protoze jsme prijeli z dovolene 3, no jo cekame miminko x-) arti chtela jsem se te zeptat jaky je nejlepsi zpusob prani a zehleni satu? Muzu si je vyzehlit a vyprat bez problemu i doma? jinak uz se mi opravuje delka a pani ze salonu, ktera je opravuje z nich byla uplne nadsena, dekuji artinko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) adelka: no když je vypereš na jemné prádlo s co nejmenšími otáčkami, a pak vyžehlíš napařovačkou přes žehlící papír, tak bez problémů takhle sem je prala já
Odpovědět
Profilova fotka
artinko jeste jedna otazecka. Co si mam oblect navrch? jako myslim tim bolesrko pelerinu, nebo mas jeste jiny napad? Zkousela jsem k tem satum krajkove bolerko a to sedelo asi nejlip, v pujcovne ho maji za 450/za pujceni, coz mi prijde hodne... Nemas s tim zkusnost?
Odpovědět
Můžu se zeptat, co je žehlící papír? To je jako pauzák a nebo piják? Já znám jen nažehlovací papír....Taky mě čeká žehlení šatů, páč svatba je za 14 dnů....
Odpovědět
salome vyžehli to klidně be papíru na nižší stupen a nebo jestli si nevěříš vem to pře bílou látku /plenu/ já jsem je vyprala naruby a žehlila bez čehokoli na bavlnu, šo to dobře hodně jsem napařovala
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: žehlící papír normálně koupíš v papírnictví, tedy v praze ho měli všude. Jinak já nedůvěřovala žehličce bez něj, protože občas mi z ní vyteče ten kámen a dělá fleky hnědý takže já to raději brala přes něj. adelka: to záleží spíš na tobě, v čem se cítíš nejlíp :-)
Odpovědět
Článek se načítá
arti a vsechny holky dekuji moooooc za vsechny rady ze satu byli vsichni paf :-D :-D :-D a nikdo neveril ze jsou moje a stali pakatel mejte se krasne a mrzi mne ze je po vdavala bych se znova :-N
Odpovědět
Profilova fotka
miracek: gratuluji a tesim se na foto... na fotkach z priprav vypadali saty moc dobre :-)
Odpovědět
Som rada, že ti to vyšlo :-)
Odpovědět
Pripojím sa k tejto téme i keď nie ja som mala priamo krúsenosť s týmito šatkami ale moja známa. Objednala si od pani na mmb svadobné šatky čakala na nich vyše 3 mesiacov. Tešila sa na ne ako na malé bábo. Teta mala perfektné hodnotenia, ale... keď prišli šatky sa až nervovo zrútila, keď tie šaty uvidela otras! Vôbec nezodpovedali obrázku a to vzpracovanie no fuj... videla som ich. ale už ani nechcem ich vidieť. Podarilo sa nám na poslednú chvíľu nájsť nádherné šaty v salóne v KE, ktoré všetko vynahradili. Kamarátka bola nádherná a maximálne spokojná aj so salónom.. Toť skúsenosť. Žienky, dávajte si na to pozor. Zuzičkáá 8-)
Odpovědět
ahojky, zdravím všechny. Chtěla jsem se zeptat, jestli jste si někdo neobjednával šaty větší než 40? A jak vypadali? Mám trošku obavu, i když jsou šaty krásné, tak mám bohužel tak o cca 30 kg víc než slečna-paní na obrázku. A ještě jak je to kdyžtak s placením? Díky moc.
Odpovědět
Ja by som sa tiez chcela podelit o skusenosti, ja som si tiez objednala saty na mieru cez mmb, san patrick model broche, cakla som okolo mesiaca, poslala som miery, ktore su potrebne a saty su naozaj krasne a som spokojna. Zavisi to asi od modelu. Su naozaj super, urcite to nie je take ako orginal, ale su pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
Cutebabe, ja som si objednavala cez Asapa zhruba velkost 42 a som bola maximalne spokojna, vsak pozri moj album, ak chces, kazdy mi saty obdivoval a ani nechcel verit kolko stali.Len si treba vybrat spravny strih, to uz clovek musi priblizne vediet ake saty mu asi pristanu a pisat skutocne miery a nie si moc uberat. Platis vopred za tie saty, takze ono je trosku loteria, teda aspon nakup na ebay, lebo s reklamaciami su vacsinou problemy.
Odpovědět
Profilova fotka
ja objednavala 44-48 a spokojenost, koukni do alba
Odpovědět
Profilova fotka
zuzickaa a iva: nezáleží na modelu ale KDE A U KOHO ta daná prodávající ty šaty objednala, je hoodně dílen, některé šijí nadstandartně za vyšší peníz ( v přepočtu na naše za dobrou cenu oproti salonu), pak průměrní a pak podprůměrní, ti jen aby vydělali prodávají šaty i za 2000 - tudíž paní co je objednávala koupila nejspíš co nejlevněji aby měla vysoký výdělek ale kvalita otřesná. Bohužel i to se stává. Spíš jde o to zajímat se odkud ty šaty budou objednávané a projít si reference na tu dílnu. cutebabe: já měla taky xl velikost a pohoda, případně mi napiš do iip, pošlu ti fotku ;-)
Odpovědět
suzzanne: to bych ani neřekla, že máš velikost 42. Krásně Ti sednou. Jsou nádherně zdobené a ta vlečka - úžasně velká. Vím, že budu muset obejít nějaké salóny a ozkoušet střihy, ale tak nějak nechci plašit až zas moc dopředu. Ale jak bude vhodná chvilka určitě to udělám. Janno: také krásné, jednoduché a skvěle Ti padli. Tak jste mě trošku uklidnili, díky moc. Přemýšlím o tom, jestli právě není lepší nechat si šaty ušít než si je půjčovat za strašný peníz.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mohly byste tady prosím některa z vás napsat nějaký odkaz, kde se šijou ty šaty od ASAP? Ja kdyz to zadám do vyhledávačem tam mi vyjede x odkazu, ale nic, kde by se šily šaty. Předem moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak je prave tyzden po nasej svadbe. Bolo super.. saty sa vsetkym pacili, vydrzala som v nich do polnoci, pretoze bolo hrozne horuco, tak som sa prezliekla :-D trosku ma mrzelo, ze som namala aj bolerko, lebo moje "tucne" ruky bolo vidiet... ale inak to bolo super. Uzivali sme si cely den :-) Mensim problemom boli kruhy na spodnicke, ktore mi trocha zavadzali pri tanci, ale to sa zvladlo :-D :-D :-D Saty drzali super, nemusela som mat ani podpiru.. bolo to tak pevne zaviazane, ze to drzalo. Keby ste ich videli rano.. ake boli spinave :-D :-D :-D ale uz su znova bielucke po oprati. Kvoli horucavam som nakoniec mala po polnoci kratke saty, nie moje usite zlte :-) Tie su stale nepouzite a vyzehlene na ramienku :-D Fotky dodam postupne, kym sa vsetko ukludni :-D Dakujem Arti aj vsetkym za podporu :-) Miracek: gratulujem :-)
Odpovědět
Ahoj holky!!!začínám opravdu vážně taky uvažovat o ASApu nebo něčem podobném, prosím Vás hrozně moc-Mohly byste mi hodit do IP nebo sem přesný kontakt kde ty šaty najdu??jsem na tom přesně jak katulline...A prosím Vás nemáte někdo zkušenost s lightinthebox.com?také tam šijí šaty..A je tam úžasný výběr..prosím prosím písněte!!Díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, taky jsem mela saticky z Ciny za par kacek..jak to dopadlo muzete posoudit samy ve svatebnim albu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob, ty tvoje dopadly hooodne dobre, vypadaji aspon na fotkach jak za majlant! no jo, kdyz ty ses takova stihla vila, ze ti krasne sedely... na tobe by i pytel od brambor byl uzasny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka, dekuju :-) objednala jsem si o cislo vetsi,mam asi nejaky divny rozmery, pres prsa ok, ale jinak na me pekne visely, ale s tim se pocitalo, ze je jeste budu nechavat upravovat tady u jedne moc sikovne a a ochotne svadlenky. Ono jen tak podle nejake tabulky vybrat velikost a pak se divit, ze nesedi jak ulity je blbost, ze jo ;-) ;-) ;-) ale i tak me nevysly na vic nez 4000 a nakonec jsem byla rada, ze jsem je mela trochu vetsi, protoze jsem se vdavala ve 3.mesici a konecne upravy probehly az v tydnu pred svatbou podle aktualniho briska :-)
Odpovědět
majatob, fakt super šatky, oplatilo sa ti to a za tú cenu no normálne neveríííííííííím. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: krásné šaty a moc ti slušely :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?