Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hoky, vcera me prisly saticky pro druzicky...pozirovala jsem je pres ebay a vysly na skvelou cenu .-) mam je v albu, tak kouknete a kdyz tak vam poslu link na prodejce :-) salomme : saty vypadaji moc pekne, az se upravi tak budou super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: saty vyzeraju krasna.. a ta vysivka je super :-) mmaxicka: saty su krasne :-)
Odpovědět
Ahojky holky, Arti už jsi objednávala tyto šaty ? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Kačí, v těch se Arti vdávala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě už taky došli šatečky,došli za tři týdny :-. Jen je ještě nemám nafoceny,dneska pro ně jdu na poštu,byly jsem na dovči :-D už se nemůžu dočkat x-)
Odpovědět
salomme - vypadaji bozsky!!!
Odpovědět
Evi,já si to myslela,že sjem je na ní tuším viděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme, ty teda vypadají naprosto perfektně! Fakt se těším až je uvidim na figuře.-) Určitě půjdou povolit,ale švadlenka si pěkně mákne! Měla jsem stejný problém! Naštěstí tam nechávají dostatek látky.-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: jsou fakt boží x-) kaczka: jojo moje svatební x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Salome,jsou fakt parádní,už se těším,až je na tobě uvidím x-) Jinak jsem si došla pro svoje na poštu a jsou hezoučké,jen jsem je ještě neměla na sobě,tak večer dodam fotky :-D
Odpovědět
Arti a nemáš někde fotečky,jak to vypadá ušité?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Arti! mohla by si mi,ak ťa pekne poprosííííím, poslať odkaz na nejaký album šiat, ktoré si objednávala...Ďakujem! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj kocky, objednavala ste uz niektora tieto satky, ak ano ako vyzeraju? http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?...
Odpovědět
Ahojte baby :-) Od vcera citam,cele toto forum od zaciatku a teraz som skoncila :-p . S napatim som sledovala, ako ktore saty ako dopadli ako dlho ste cakali,no nezavidela som niekedy :-( Mne keby neprisli po tom case ako je napisane na stranke landybridal,tak by som si uz myslela,ze nepridu vobec :-| Ja sa chystam tiez objednat saty z landybridal,uz som ich aj kontaktovala a odpisal mi nejaky Ivan...mate niekto s nim skusenosti,ci Vas vybavoval a ako to dopadlo? Ja by som chcela tieto satky,tak ak ste ich niektora nahodou mali z landybridal,tak by ma potesilo,keby ste mi napisali ako vyzerali v skutocnosti,pripadne foto by potesilo.Dakujem kocky :-) budem sledovat dalej osudy siat ;-) http://www.landybridal.com/Product/Pr...
Odpovědět
Profilova fotka
arti: poslala som ti mailom nejake foto siat do tvojho abumu :-)
Odpovědět
nellina23: já jsm mšla v podobném stylu.Mámoriginál v albi z příprav a hotové ve svatebním albu ;-) Spokojenost veliká :-D
Odpovědět
silvie22:No su podobne ako chcem ja,len ja chcem presne taku farbu aka je na obrazku,teda champagne :-)myslim,ze na tych korzetovych satach by nemali nic pokazit...aspon dufam :-) a aku si mala spodnicu?A mala si urobene aj putko na upnutie vlecky,alebo si si robila sama?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky chci se zeptat,když jste si nechávali upravit šaty,kde jste si to nechali udělat? Normálně v salonu nebo někde u švadleny?
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: ja mam saty od asapa na drobny upravy v salonu :) Zkracuji mi tam snerovani, pridelavaji knoflicek na vlecku, pridelaji bolerko a pak mi ho pujci (at ho nemusim kupovat), pujci lepsi spodnicku a nakonec vyperou a nazehli... cenove bych se mela vejit pry do 1000 za to vsechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji,já taky potřebuju pár úprav,tak snad mě někde vezmou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
evitkamalicka ahoj, niekto uz ma tie saty a vyzeraju super, len si nespomeniem kto, ked prebehnes forum a popozeras holkam do albicka, tak 4-5 stran dozadu, urcite su niekde...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,prosím vás nedal by mi někdo odkaz na album se šatama ušité na ebay?Nechávám si je tam také šít od artinky a jsem s toho nervozní.Jednou jsem si ty šatky už nechala šít a dopadlo to hrozně,uplnou katastrofou z aukra.Tak doufám,že se teď šatičky povedou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evka.tomka neviem to najst, no nevadi, vcera som ich objednala pre kamaratku tak dufam ze budu pekne
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, evitkamalicka, su na predaj aj v bazari, ale to bude original: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nemate nekdo tip na dobreho prodejce spolecenskych saticek, shanime neco pro svedkyni .-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmaxicko,můžu se zeptat,jak budeš řešit vlečku? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: na vlecce mam prisite poutko a knoflik na pridelani, ale protoze to neni uplne ono tak tu zkusime jeste jinak, nasijeme jeden knoflik jeste zevnitr (jakoby na konec snerovani) a ta vlecka se zalozi dovnitr pod sukni...neumim to vysvetlit, tak az je budu zase zkouset tak to nafotim a dam do alba
Odpovědět
Profilova fotka
ako pozeram, tak cas svadieb je v plnom prude, rovnako asi aj dovolenky, tak to tu stagnuje. Ale to je super, musime si uzivat leta, aj ked tu je uprsane :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kovka: taky sem si říkala :( mrkla bych taky na nějaký nový šatky :-D
Odpovědět
artichoke - nerikej ze ti chybi ten napor nevest :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?