Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Arti: já nevim, ale ona asi konfekční přes prsa nedostane. Spíš ušít. Nebo jak to vůbec vyjde finančně? Nemám představu. Chce něco kratšího, ale víc nemá představu. Tak jestli bys pro mí prosím nenašla nějaký odkazy s cenou, aby věděla za kolik a mohla se rozhodnout. :-) :-) :-) Děkujuuu x-) Tý jo, oni mají teď takový akce jo? Hm, se spodničkou, to je hezký x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka: tak ať koukne na www.landybridal.com a tam si vybere ve večerních šatech :)
Odpovědět
Profilova fotka
Arti: díky ;-)
Odpovědět
Už je to 5 týdnů, co mi Arti objednala šaty a už začínám být nervózní....Jak dlouho to obvykle trvalo, než vám šaty přišly?
Odpovědět
Profilova fotka
salomme : me saticky prisly za 7tydnu a par dnu .-) takze jeste muzes byt v klidu... ale uplne te chapu ja od 5tydne byla uplne mimo nervozitou a jen jsem pocitala dny kdy by saticky mohly prijit...
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: moje 1. prisli za 8 tyzdnov, ale to boli aj s popolnocnymi, no a 2. prisli presne na den o 1 mesiac
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak nevěsty?kdo má nové šatičky,tz moje se už upravují a přípravy vrcolí už jen tři týdny
Odpovědět
Profilova fotka
Mile damy, Nemela by nektera z vas zkusenost s temito nebo podobnymi satickami z Ciny? http://www.landybridal.com/Product/Pr... Preferuji saty se sirokymi raminky a ten vyber je vcelku omezeny oproti klasickym korzetum bez ramen... Diky predem za jakekoliv odezvy...
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka: chce to domluvit se na té sukni a na materiálu, podobné jsem objednávala denissce a dopadli super
Odpovědět
nevestinka2010: ty měla nebeth :-) http://www.mojasvadba.sk/album/album.... http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
jj mela je nebeth akorat si domluv at ti tam nasijou vic ten vrchnich (asi tylovych?) vrstev sukni protoze ona mela jen jednu a ty saty pak vypadaji uplne jinak... ;-) stejne se divam obcas na svatebni alba a ty satky od asapa na tech svatebnich fotkach vubec nevypadaji tak jak v tech pripravnych na fotkach po doruceni, ale fakt supr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Damy dekuji mockrat, sama nez bych to vsechno prohledala... No to co mela Nebeth je presne to prave orechove :-D hurrraaa! Arti: to objednavala taky pras tebe nebo nee?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dala jsem do alba foto šatek od Asapa, měla jsem je na promoci, tak můžete kouknout :-).
Odpovědět
ahojte, vie mi niekto povedat, kolko ma vyjdu saty ked si ich objednam z landybridal, kolko to trva kym pridu, a ci su zienky spokojne.... vdaka
Odpovědět
vrtenka: moc pekne spolecenske saty, stejne tak svatebni , v tech vypadas skvele :-) ty promocni jsi kupovala pres ebay? posli me prosim link
Odpovědět
janaanna - tak o tom jestli sou holky spokojeny nebo ne se muzes docist tady v te diskuzi a zaroven se muzes mrknout na fotky satu holky je maji vetsinou v albech...ale myslim ze vetsinou sou spis spokojeny s vysledkem...a na kolik vyjdou bohuzel nevim taky myslim ze je to saty od satu...ale pod 10t.je to podle me urcite..
Odpovědět
janaanna: moje satky vysly i s bolerkem , spodnici a zavojem na necelych 7tis a spokojenost VELIKA !!! :-) jsou naprosto uzasne, skvele sedi a jsou propracovane :-)
Odpovědět
hmmm dik, jasne, tam je vzdy cena pri tych satach, len ma zaujima, kolko sa k tomu priratava. 10 tis. znamena ceskych korun?
Odpovědět
jj ceskych...jak pise mmaxina napr.7tisic ceskych korun...proste jak ktery saty asi :-)
Odpovědět
mmaxina: posli prosim link na fotku. este tu nie som zorientovana, netusim ako sa dostat k albumom, ale vsak na to pridem
Odpovědět
klikni na ty fotaky u kazdyho prispevku a dostanes se k albu uzivatelky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: Peknoucke saty, supr
Odpovědět
nevestinka: Kde si sehnala tu hustou nevěstu :-D To je fakt dost velkej nářez :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janaanna: fotky od asapa mam v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: to jsem tam dala pro zasmani :-D :-D :-D to je prej svatba slecny z komunity "travellers" tady v Irsku. Jsou to neco jak nasi Romove, akorat fakt 100% kocujou, maji veliky karavany a auta a jezdi po zemi, pracujou, ale prost jiny mrav... takova mensina... Kamoska mi to poslala s tim, ze jako nejaka inspirace na saty... pridam tam jeste nejakou povedenou... :-D
Odpovědět
nevestinka -jako inspirace na saty jo? :-D :-D to by se melo davat jako odstrasujici priklad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no vsak to byla sranda :-D koukni, dala jsem tam jeste dve dalsi ze stejne svatby...
Odpovědět
jj koukam a nahlas se smeju :-D :-D :-D takze rada pro nevesty...holky takhle fakt ne! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobre, smich je moooc zdravy!
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka: tak ta nevesta je parada!! :-D :-D :-D :-D :-D ako babika na torte.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?