Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
4kruhová :-). Díky x-) , ty předcházející fotky jsou jen s 3kruhovou, až ta poslední je s novou...
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka: su fajn.. este musim presne nastavit kruhy na spodnicke, lebo 1x boli velke a teraz som ich zuzila az moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emilli: Opravdu krásný šatičky a naprosto dokonale padnou :-)
Odpovědět
omandra, děkuji :-). Pro upřesnění - už všechny fotky jsou s novou spodnicí :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
emilli: vypadají super kovka: sem ráda, že to tak dopadlo nakonec, ráda sem pomohla .) tak nikdo nové šatičky?
Odpovědět
Holky, tak jsem vyprala šaty od Asapa v pračce na 30 na jemný program a ždímání na 400 otáček - jsou krásně běloučké a úplně bez poškození. A prala jsem v Perwollu white. Takže to není problém ;-)
Odpovědět
Arti, přišly ti ode mě fotky? Chtěla jsem se zeptat, jestli v tom tvém albu je nějak možnost srovnat to podle abecedy - máš to tam krásně nadepsané, ale nějak se to rozházelo, že je tam třeba předloha a originál na úplně jiných místech...
Odpovědět
Profilova fotka
emmilli: saty jsou opravdu krasne :-) janca123: dik za zkusenosti s pranim saticek, ja se na vyprani tech svych taky chystam ale mam z toho porad obavy... a preci jen je asi radeji jen tak jemne vyperu ve vane a pak necham vykapat na susaku, protoze mam jednu vrstvu sukne plisovanou tak bych se bala aby se pri zdimani nejak nepomackala (resp. aby se to plisovni nenarovnalo .-)
Odpovědět
Profilova fotka
emilli: to by jistě šlo ale nemám na to ted absolutně čas, až se k tomu dostanu, tak to srovnám, pak tam dám i tvoje fotky ;-)
Odpovědět
Ahojte, pozeram ze ste tu napisali nespocetne mnozstvo stran... :-D chcela by som poprosit niekoho, kto sa rozumie do objednavania atd aby mi to polopatisticky vysvetlil a podal nejake info ohladom asapbay,,,, prosim do IP... Diky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak jak válčíte svatby už se blíží i ta moje už jen 26 dní,akorát nevím třeba mi poradíte kde narychlo sehnat popůlnočky,potřebuji větší velikost a nechci ani drahé.kdyby jste náhodou někdo prodával tak napište do ip.
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata velka dilema :-( mne sa pacia saty od asapa, tak ako ste mi to aj niektore potvrdili, ale dnes mi vsetky kolegyne z prace povedali, ze lepsie su tie z pozicovne... ja uz som zufala :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja som sa pytala na cistenie siat v cistiarniach vsetkych tesco marketov v BA, pani mi povedala, ze ich peru aj zehlia za celkom ok sumu, ale musi ich vidiet, lebo sa obavaju koralok, ci sa neposkodia, nepolamu, nezozltnu... :-| janca123: mas ty na svojich nejake kolralky? neopadali niektore v pracke? ci ich nemam dat napr. do obliecky na paplon, aj ked by odpadli ostali by v obliecke a mohla by som ich nasit naspat..
Odpovědět
kovka: Holt se budeš muset rozhodnout podle sebe. To, koho si bereš, sis rozhodla taky sama - a nemusel se přeci všem tvým kolegyním a známým líbit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: to je pravda :-D taktiez sa aj nepacil :-D len som chcela poradit... a teraz to je este vacsia dilema.. janca123: este som chcela, budes si ich sama zehit?
Odpovědět
kovka: kamarátka oprala svadobné šaty v práčke....na ručnom praní, 30stupňov. Kúpila si takú záclonovú sieťku na pranie jemného prádla. Obrátila ich pre istotu z opaku a viem, že nežmýkala, lebo tam bola čipka, sa bála, že sa veľmi skrčí. Len ich vystrela na osuškami vyložený sušiak a nechala stiecť z vody na záhrade, potom ich prevesila tiež cez osušky normálne na šnúru. Všetko prežilo - aj gorálky aj čipka. Žehlila jej ich krajčírka, stálo ju to asi 500sk. A hlasujem za Asapa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
great: dakujem za radu, asi sa na to pranie podujmem aj ja.. uvidim co so zehlenim, asi to necham nejakej odbornicke :-D
Odpovědět
Kovka2: mám tam spoustu korálků - obrátila jsem to korálkama dovnitř a u toho jemného praní se to jen tak jemně točí, takže nic neopadalo. Nebylo to ani tak kvůli špíně, když jsou nové, ale spíš proto, ať se navoní a rozzáří. Jinak žehlit budu taky sama, ale nebudu to přehánět - mám taft a ten vypadá bezva i mírně nakrčený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud se kovka rozhoduješ mezi asap a těmi druhými...tak asap....měla jsi na sobě v jiných salonech hezčí šaty než ty favoritky..mě ses moc líbila v těch lehoučkých antického stylu a pak s těma přes to jedno rameno.
Odpovědět
Profilova fotka
kovka urcite asap, jsou krasne x-)
Odpovědět
Kovka: zdá se mi, že šaty od Asapa ti daleko lépe sedí, ale rozhodnutí je na tobě ;-)
Odpovědět
kovka, ak sa mozem pridat,tak ja osobne si myslim,ze dolezite je,aby si sa pacila sebe a svojmu milemu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby dakujem... tiez sa mi viac pacia asapovske a cim dalej tym viac :-) macinka: mne sa tiez velmi pacili tie anticke.. teraz rozmyslam, preco som si take nevybrala :-| tie cez rameno su tiez teraz pekne,len vtedy som stale rozmyslala o rukavovych :-S janca: dik za rady, pokusim sa ich aj ja oprat :-) adelka: pamatam si ako si hrozne dlho cakala, tak aj ja... a konecne to bude fajn, dufam :-D zabka: to je pravda, len ked sa nam pacili oboje, ale asi to bude predsa asap ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby... tak saty som dnes vyprala v pracke na 30 jemne pradlo s tekutym arielom a zmykala na 400 otacok.. momentalne sa susia a vyzeraju fajn.. este som nekontrolovala goralky, ale zda sa ze je to ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2: no vidiš, tak super :-)
Odpovědět
Kovka: tak jsi to udělala přesně jako já, já už je mám i suché a kromě jedenoho korálku jsou bez úhony :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Arti, jestli si pamatuješ objednávala jsimi šatičky loni na svatbu (chodila jsem na DÁMU). Kamarádka by potřebovala šaty, jde na svatbu, tak něco kratšího, máš nějaký tip prosím? Moooc děkuju x-)
Odpovědět
Arti jen jsem ti chtěla říct, že ty šaty pro švagrovou na svatbu přišly v pondělí :-D :-D :-D ale jsou hezké, vezme si je prý na ples ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzka: jako nechat ušít nebo hotový konfekční? tiburcia: no tak to je pěkný ještě že je užije vid, že si nevybrala něaký nepoužitelný :-o jinak mají zas akci holky, že ke svatebním je spodnička zdarma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
se mi to poslalo než sem to ještě dopsala, je to u nějakých modelů, ne u všech ale dobrý i tak myslím, tak kdo bude objednávat, tak aby věděl :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?