Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
A budou fotečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a fotky su uz v albume: saty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takyto strih je pre nich asi omnoho jednoduchsi ako nejake rukavy :-D len musim nieco vymysliet s tymi mojimi "tucnymi" rukami a podpazusim :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
kovka: tak nový šaty jsou moc pěkný, jen škoda že je nemáš pořádně zašněrovaný. Mně se líbí víc než ty z půjčovny, jen vyžehlit a zašněrovat až dolů a bude to bezvadný x-)
Odpovědět
kovka: a jestli se ti zdá spodnička moc široká, tak si ty kruhy zuž, jen najdi místo kde se to dá posunout, bývají tam takový gumový špuntíky, který ty kruhy drží a dá se s tím hýbat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2: nove šaty od asapa ti fakt pekne sedia, lepšie ako tie z požičovne. tentoraz sa fakt sa im podarili..
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2: no teda nove saty od Asapa jsou super :-) a moooooooc ti slusi :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se taky přidávám k hlasování šatů rozhodně od Asapa x-) dobře ti sednou a až je zašněruješ až dolu tak to bude seuper,jen ty kruhy bych taky zmenšila x-)
Odpovědět
kovka2: Rozhodně Asaaaaaaaap ;-)
Odpovědět
hlasuji pro asapa...na druhy pokus se opravdu povedly moc pekne ;-)
Odpovědět
kovka 100% šaty od asapa,než ze salonu !!!Padnou jak ulité a m,oc ti sluší !!Korzet se jim opravdu tentokrát povedl !!
Odpovědět
Profilova fotka
kovka: určite si vyber šaty od Asapa. Sú krásne a sedia ti. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
baby dakujem velmi pekne za nazor... tiez sme sa s drahym rozpravali o satach od Asapa, ze asi radsej tie :-) Korzet nie je uplne tuhy, ale sedi dobre.. len este zhodit mozno nejake to kilecko :-D dakujem za rady kvoli spodnicke, uz som tie posuvne miesta nasla, budeme to musiet upravit.... trosku sa obavam prania a zehlenia, lebo som v UK a na Slovensko pridem az tyzden pred svadbou, tak ci to stihneme a hlavne kde to dam urobit. Musim skusit nejaku cistiaren alebo pozicovnu.. nechce sa mi to robit doma :-D Arti dakujem velmi pekne... tak na dryhy krat to vyslo, aj ked s predoslymi problemami. Verim, ze ta to moc nevycerpalo, a ze nezanevries na pomoc dievcatam, aj ked si so mnou mala tolko starosti :-D :-D
Odpovědět
kovka2: Jo, ty asapácké ti moc sluší a super sednou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kovka-nové šaty jsou moc pěkné a hezky ti pasují, tak gratuluju, že ses nakonec dočkala něčeho moc pěkného
Odpovědět
Profilova fotka
kovka nove saty vyzeraju velmi pekne. ako podla obrazku,akurat tie koralky su redsie ako na originali, ale zato vyzeras v nich dobre :) musela si znova platit za saty?
Odpovědět
Holky můžu poprosit o nějakou adersu Asapových webovek? díky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem baby.. som teraz spokojnejsia :-) evka.tomka: ano, ale len 80 dolarov hedera: www.landybridal.com
Odpovědět
Profilova fotka
tie goralky su redsie, skoda, ale vyzera to celkom fajn :-) dufam, ze to uz boli posledne peniaze za saty :-D :-D teraz len predat tie prve male, nech sa mi aspon nieco vrati a bude happy :-D
Odpovědět
kovka2: vyber saty od asapa, vyzeráš v nich super!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Kovka: šatky od Asapa ti krásně sednou! Konečně, viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak som tam pridala fotky s poriadne zasnurovanou snurovackou.. az na tie vacky myslim, ze su super a budu to prave tieto, v ktorych sa vydam :-D baby dakujem za pochvaly a arti za obrovskuuuu pomoc ;-)
Odpovědět
Kovka, jsou perfektní x-).
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... já už jsem taky pořídila pořádnou spodnici.
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: dik tie tvoje su super :-) mne drahy povedal, ze chce aby som sa vydavala v tychto: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... to su moje popolnocky :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D Drahý má jasno v tom, co chce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to teda :-D :-D :-D
Odpovědět
emmili: Ty šaty vypadají se spodnicí parádně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky šatky vypadají vážně super x-) Moc vám to suší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emilli: s tou spodnicí jsou úplně úžasné....kolika kruhová je ta spodnice? Kovka: ty nové šatky od Asapa jsou fajn, nejlepší so jsi zkoušela ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?