Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
emkous: krásne šatky
Odpovědět
Profilova fotka
Kovka děkuji ;-) Věřím, že budeš mít krásné šatičky a budeš krásná nevěsta! x-)
Odpovědět
Ahoj holky, daji se u asapbay objednat i saty pro druzicky popr. populnocni saty? Premyslim, ze bych si objednala vsechno, vcetne mych svatebnich satu, ktere mam v albu - ale mam jen jednu fotku zepredu, tak nevim, jak to vymyslet.. Muzete mi prosim nektera napsat, jak to u Asap chodi.. ? :-)
Odpovědět
Janoula: popůlnočky se dají objednat určitě a šaty pro družičky myslím taky. Jinak na fotce těch šatečků je napsáno Artichoke - takže ta o nich jistě bude něco vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janoula: jeee moje stary z alba :)) šatičky jsou kolekce essence - tipuji 2007 nebo 2008 ;-) ušít si je můžeš nechat v poho, i družičkovské i popůlnoční. Je to výhodné objednat to naráz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky arti... netusis jak jsou na tom moje satecky??? uz se nemuzu dockat :-D emkous je pry objednavla taky 5.5. tak ze by se moje taky uz blizily :-N ?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nepsali,ale tipuju brzy ;-)
Odpovědět
Ahoj! děkuju ještě jednou všem za pochvalu šatů :) Výstřih už neřeším, stejně se s tím nedá nic dělat, tak co... ;) Mám teďka trochu technický dotaz: zmizela mi z alba první fotka - balíček (asi jsem jí omylem vymazala, nevím..). Můžu jí nějak vrátit na první místo, aniž bych musela všechny ostatní fotky vymazat a nahrát znovu?
Odpovědět
Profilova fotka
jasne emkous....pri fotkach mas sipky do stran a hore dolu...llen fotku vloz a potom klikaj na sipku..tym ju budes posuvat :)
Odpovědět
Aha, díky! Těch šipek jsem si vůbec nevšimla...
Odpovědět
Profilova fotka
;-) v poho
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak musim vzdat hold mym kamaradkam, ktere se pustili na posivivani satu koralkama...ted uz vyrizuju jen spraveni tech satu...tak snad vse dobre dopadne! pak poslu fotecky...snad lepsi...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky-jak to že tu nikdo není ;-( no jo udělalo se krásné počasí :-D tak jsem dostala zprávu že v úterý už jedou šaty ke mě,hrozně se těším a zároven bojím jak budou vypadat,ale trvalo to přesně 7 týdnů jak bylo naplánováno.
Odpovědět
Profilova fotka
Arti - dojde mi t s Ratatooy? Svatba za necele dva tydny.....
Odpovědět
Profilova fotka
dangala-jejda :-N já nemám šaty přes arti ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
dangala, arti mi pisala ze to pridaju do mojho balicku. ale trocha sa obavam, pretoze este nemam info ze to poslali a od stvrtku som na dlhsej dovolenej. a ked mi nepridu do stvrtku tak ich nema kto vyzdvihnut za mna :( ja len dufam ze pridu.
Odpovědět
Profilova fotka
evi a nemuze ti to vyzvednout nekdo jinej? oni u toho nechcou ani obcanku... ja uz jsem z toho teda fakt dost nervozni...aby ne - pristi sobotu svatba...
Odpovědět
dangala: můžu ti půjčit moji spodničku kdyby jsi chtěla, pokud ti pod šaty bude sedět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: to nejak poriesime.dam to dakomu vyzdvihnut ak nepride do stvrtku, alebo si vymenime kontakty a vyzdvihla by si to ty
Odpovědět
Profilova fotka
evi, kdyby to tak slo, tak ja bych byla rada, protoze bychom zase usetrili cas zase jeste s preposilanim ke mne.... jestli jsi z Prahy, muzu pak zaridit i ze bych ti to poslala po kamaradce, co tam studuje a nemusely bychom to uz posilat postou....m.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, uvažuju o šateh od landybridal a chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s šaty po svatbě? Myslím třeba tak po dvou třech měsících nezežloutly šaty nebo netmavly?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, psal mi že mi pošle číslo zásilky brzy, tak čekám. Tohle psal dnes ráno, napsla sem mu at to pošle tak, aby se to stíhalo great.girl: nejlepší je koupit si vak na šaty, nekuřácké prostředí a podobně. Pokud je takhle nedrtíš okolním prostředím, nemají jak zežloutnout a podobně ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak se musim pochlubit... mam objednane saticky pres Arti a uz se nemuzu dockat az prijdou :-) ale protoze jsem se v dobe cekani na satky porad koukala a brouzdala na ebay na dalsi a dalsi tak jsem to pak zkusila, pochopila jsem podstatu ebay a paypalu a jedny saticky si zkusila objednat - a svete div se za 14dni od objednani prisly :-))) a jsou krasne a byly za uplne smesnou cenu :-N takze ted az dorazi satky pres Artinku tak budu mit asi poradne dilema ktere si vezmu na svatbu .-) no a ty druhe se pak budou prodavat ...
Odpovědět
Profilova fotka
mmaxima: no super, a jaké sis koupila? :-)
Odpovědět
arti: takove uplne klasicke :-) http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?... to pak fakt nevim podle ceho budu vybirat ktere si vezmu .-) a nevis jak jsou na tom moje saty u asapa?
Odpovědět
Profilova fotka
mmaxina: A to stály fakt jen 4GBP???
Odpovědět
Great.girl: ale poštovné je tam 81 liber ;-)
Odpovědět
jojo je to jak pisete staly 4 + 86 GBP postovne... rikala jsem si ze to za zkousku stoji :-D
Odpovědět
arti: Na ty moje šaty se nemůžu vynadívat, a typni si, kdo mi je kritizoval, no schválně.................... no jasně, tchýýýýýýýýně :-D :-D Je to závist, do těch šatů by se nevešla ani tenkrát, když se vdávala :-D
Odpovědět
sasina: krásný šatička! koukám, že asap lepšuje reputaci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?