Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Holky, teď jsem se dívala na svatební alba blondate.sestricky a anymy - ty šatky vypadají nažehlené, se všemi doplňky a načesanými nevěstami nádherně ;-) Fakt bych je podle fotek netipla na šité v Číně :-D
Odpovědět
Jani, já to taky prohlížím :-D. Není to poznat ;-). Koukni i na Nikitu, všechny byly krásné x-)
Odpovědět
Em: na Nikitu jsem taky koukala, zapomněla jsem napsat... ;-) Je to nádhera!
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: tak pak dej vědět, už se těším :-) jinak na svatební sem taky už koukala, musím pak pogratulovat, ale až večer, v práci mě nenapadá nikdy co psát :-N |-|
Odpovědět
Profilova fotka
prave som si pozerala svadobne foto dievcat... vyzerali super a saty boli krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: mooooooooooooc ti to slusi :-)
Odpovědět
Tak dámy, šaty jsou úžasné! Během mého strastiplného zkoušení (oblékala jsem se sama a šněrovala také v miniaturním pokojíku s prostěradlem na zemi), upadla jen jedna perlička. Spodnička je také skvělá, jen bolérko má na konci moc úzké rukavy, ale tetička je vypáře ve švu a necháme je tzv. roztřižené na koncích se zvednutými rohy. Možná si bolérko ani brát nebudu, pokud se zvládnu do srpna opálit :-) Výstřih u šatů sice nezměnili, jak jsem chtěla a je to možná takhle i lepší. jen mi,prosím, poraďte, co je to tam na zádech uvnitř šatů za stahovací pásky :-| nevím, co s tím. Upnutí na vlečku jsem nenašla, ale to není podstatné. Rozhodně děkuji Arti moc a moc za vyřízení všech detailů s mými šatičkami, je to náš bezkonkurenční miláššek ;-) Díky, díky, zlatíčkooooooooooo!!!! Ještě musím dodat, že když jsem si šatky svlékala, přišlápla jsem si je a málem jsem si namlela držku :-D :-D :-D
Odpovědět
mmaxicka: díky, vůbec jsem nečekala, že mi dnes přijdou. Kvůli nim jsem jela do Prahy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina : no ja ti strasne moc zavidim ze uz je mas doma :-) ja je objednavala pres Arti 5.5 tak uz me snad taky brzy prijdou a doufam ze budou tak krasne jako ty tvoje.
Odpovědět
sasina: Super šatky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: Ahoj, prikláním se k Salomme, super šatičky 8-) ja jsem na ty pásky taky koukala, ale s nima ty saty drzi lepe na tele a lepe mi tvarujou korzet :-) jinak teda smekam, ze sis je zasnerovala sama, ja bych to nezvladla, vazala je kamaradka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: su uzasne...velmi krasne vysivanie.. :-) su od asapa alebo gianina? tie pasky vypadaju ako zapinanie podprsenky, mozno pre lepsiu stabilitu korzetu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sasi: naaaaaaadhera!!!! proc mi tam nenadelali taky ty perlicky, kdyz to maji v popisu??? vypdaji s nima fakt mnohem honosneji!!! mas krasne saty!!!
Odpovědět
kovka2: Mám je od Asapu. Jen to vypadá, že k nim nebudu mít žádné šperky, byla bych už přeplácaná. No, alespoň ušetřím :-)
Odpovědět
sasina krásne šatky.
Odpovědět
sasina opravdu povedene saty ;-) slusi ti
Odpovědět
Profilova fotka
sasi: moc pěkný, sluší ti i bez toho výstřihu, který si chtěla, možná je to takhle fakt lepší:-)
Odpovědět
sasina - ja myslim ze jsou povedeny. Ty zatahovaci paskou jsou na pripnuti za zadama aby se to lip snerovalo - mam je tam taky.
Odpovědět
Díky, holky, až mě někdo pořádně sešněruje a vzmu si boty, bude to lepší. V sobotu přijede skorotchýně, mohla by mi dát dopořádku to bolérko, no uvidíme, jestli se jí do toho bude chtít. Ten výstřih je asi takhle lepší než ten, co jsem chtěla, možná bych v něm byla "utopená". Nechápu, jak se všechno do toho směšně malého balíčku mohlo vejít :-) Nejvíc mě dostal nastávající, mám si to všechno dát zase do toho balíčku z pošty, ať se mi to neumaže :-) :-) Kouzelník ani profi Číňan fakt nejsem :-)
Odpovědět
selmice: aháááá, tak až si je příště budu zkoušet, tak si tu zatahovací pásku zkusím :-)
Odpovědět
sasi: tak si se konečně taky dočkala viď. Šatičky vypadaj mooooc pěkně a sluší ti. Rvát se do nich sama je výkon co :-D , to znám. Oblíkání u mě ještě šlo ale pak svlíknutí, už jsem myslela že zavolán sousedce, ať mě jde vysvobodit :-) . Tak si je moc užij a ukaž to bolerko ! PS: ty pásky na zádech jsou super, znala jsem to z půjčoven, nemusíš si držet šaty než tě celou sešněrujou ;-)
Odpovědět
hornovi: Bolérko ukážu až budu mít opravené rukávy, protože jsem ho už zkoušela a vzhledem k tomu, že rukávy jsou na konci užší, zablokovaly se mi v nich ruce a já ho nemohla pak sundat. Nerada bych to opakovala znovu bez dozoru :-D Ještě musím trochu na sluníčko, aby si mě při obřadu nespletli s Adam´s family :-) S těmi pásky jsi mě potěšila. :-) PS: Už Ti tolik nezávidím 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sasina-no jasný ty pásky jsou na zapnutí za zády aby se to dobře zapínalo a v salonu mi říkali že to i trochu ulehčí od váhy šatů.
Odpovědět
Sasina: super, bomba, šatky moc sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina jinak šaty jsou super přesně jako na modelce,doufám že se i ty moje takhle povedou,už by tu měly být každou chvíli.
Odpovědět
ratatooy: Díky moc, budu Ti držet palce, určitě to vyjde, Asap už se vzpamatoval :-)
Odpovědět
Díky za pochvaly, přítel byl včera hrozně nervozní, strašně mě v nich chtěl vidět, tak jsem mu na netu ukázala jedny podobné na modelce, aby se trošku uklidnil, ale stejně furt šmejdí. Hned jak jsem fotky dala na net, smazala jsem je v počítači. Ještě je musím přetáhnout z foťáku na flashku, aby je tam neobjevil. Takhle posedlého přes šaty ho fakt neznám :-)
Odpovědět
Sasina: ten můj je na ně taky hrozně moc zvědavý, takže jsem mu taky ukazovala podobné na modelce ;-)
Odpovědět
janca: Protože jsem neměla žádný futrál, do kterého bych je navlékla, otočila jsem je alespoň naruby, aby se nezaprášily a aby je přítel neviděl. Pak přítel přišel do pokoje za mnou, podíval se na to ramínko s obrácenými šatami naruby a řekl s jiskrama v očích, "ty sou krásný", přitom nemohl nic vidět :-D
Odpovědět
Sasina: tak to je dobré, když se mu líbí i z vnitřku :-D To já je mám pěkně ve vaku ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?