Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
jj satky se povedly sou fakt pekny a slusi ti :-) jak rikas vysivka neni dokonala ale myslim ze neni ani nejaka spatna ;-)
Odpovědět
selmice: mám vrstvu saténu a 2 vstvy šifonu. na prsách super, nechtěla jsem košíčky jen kostice a ty jsou teda bitelný, v popůlnočkách mám totiž jakoby půlkošíčky. A jinak na dekoltu měl být taky volánek, ale zapomněli, ale to vůbec neva, prostě holky, který si teprv objednáváte šaty, držte se obrázku, protože jde vidět, že věci na víc jsou už opravdu problém. To samé je, že nemám knofliček na přichycení vlečky, jen z pod sukně, na té saténové vrstvé je delší poutku zřejmě na navliknutí na prst. Tak buď to tak nechám, nebo ještě ¨něco vymyslím
Odpovědět
...omlouvám se za překlepy, píšu sice všema deseti ale do toho honím po bytě prcka ;-)
Odpovědět
hornovi: krásne šaty, seknú Ti, takže gratulujem k obidvom šatkám a želám nádhernú svadbičku.
Odpovědět
hornovi - me ten knoflicek taky nasili blbe ale to je uplne detail :-) hlavni je ze se ti libi a ze jsi s nima spokojena.... vymyslet si dalsi veci na satech je fakt v tehle situaci blbost.... me nastesti udelali vsechno jak jsem chtela..ale ted bych to uz nerisovala.... koukam na sve fotky a opradvu ta vysivky je uplne stejna :-) ale ja teda si nemuzu ani za mak na ni stezovat....me se moc libi a je velice kvalitne udelana.
Odpovědět
jakou pod tim mas spodnicku?
Odpovědět
selmice: jako mě se ta výšivka taky líbí, včetně těch pajetek nebo co to je plus perličky, jen někde okolo výšivky, jak končí, je vidět ten tyl, na kterém je vyšívaná a pak vlastně přišitá na šaty. a spodničku mám jednu vrstva dole s obručí plus dvě vrstvy tylu a od boků se rozšiřující
Odpovědět
jak koukám, tak ta spodnička je z jejich nabídky AC2002, já myslela že pod ty šaty nepůjde, tak jsem požadovala spešl, ale je to úplně v poho
Odpovědět
hornovi: Hm, tak teď jsem hotová úplně ze všeho ;-) Botičky luxusní, svatební šaty bomba, popůlnočky paráda, závist je strašná věc :-S Moc, moc ti to sluší, náááááááááádhera :-)
Odpovědět
Hornovi: perfektní! Moc nádherné! Fakt čumím... Moc, moc ti sluší oboje ;-)
Odpovědět
Selmice: krásné oznámení a odvážné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fiha, nadhera hornovi. krasne saty. cista zavist. vyzeras uzasne a kvalitka je dobra aspon co vidiet na foto :) sadli akurat. bodaj by od teraz vsetky tak pekne dopadli. uzasne :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hornovi: Saty su nadherne a si v nich krasna. Gratulujeeeem. ;-) Som rada ze po tych "nestastnych" satach sa to vracia do povodnych kolaji a dufam ze uz budete vsetky len a len spokojne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hornovi: saty su super, oboje, vydarili sa krasne... ani jedna chybicka
Odpovědět
Profilova fotka
Prave v tejto chvili som ostala trochu nemilo zmatena... ked som si precitala reakciu hanina08, zistila som, ze postovne u asapa je 15 eur... ja som cely cas bola vtom, ze 30 eur, niekto mi to povedal. Takze teraz som este trochu viac nestastnejsia, ze moje nevydarene saty ma nestali kolko maju na stranke, ale priplatok za kvalitu (ktoru som chcela) bol 1/3 siat..50 eur a nie len 35 co som si myslela. Tak to uz vobec necakam, ze ich predam tak aby sa mi to vratilo.. kto by taky sh... chcel :-( keby boli iba male, tak sa stym mozno zmierim lepsie, ako este aj stym, ze su nafigu usite... co uz, tesim sa z ostatnych dievcat, aspon niekto to bude mat ako chcel..
Odpovědět
Profilova fotka
no mozno keby som nebola pekne povedane taky "tucniak" tak som si mohla aj ja vybrat krasne.. :-D
Odpovědět
holky ještě jednou moc děkuju za pochvaly. ani nevíte, jaký mi spadl kámen ze srdce, tohle jsou totiž druhý šaty, první nevyšly (nebyly od asapa). hlavně že padnou jak ulitý, jen musím dopilovat přichycení vlečky, na jeden knoflíček to nestačí, boky tý sukně se mi stále plazí po zemi. mamka mě teď do obou sešňerovala, tak vypadají opravdu suprově, na fotkách v albu to tak nevyniká, tam jsem se do nich soukala sama :-) Tak hlavně ať dopadnou všem čekatelkám nevěstám šatky taky dobře a Arti ještě jednou moc děkuju
Odpovědět
hornovi: Opravdu nádherné šatky a ty v nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem chtěla přidat fotky, ale jsou mooc veliký a já nevím, jak je zmenšit ]-( Takže zatím nemůžu přidat, kdybyste některá měla radu, jak na to...
Odpovědět
alinininka: Fotky můžeš upravit v programu Malování, má ho každý počítač. Do programu si vložíš fotku, najedeš na Obrázek a v něm vyhledáš Atributy, ty změníš. Abys měla nějaké vodítko, jaké napsat do těch chlívků čísla, tak to srovnej s vlastnostmi fotek, co máš třeba v mobilu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
všem moc děkuju za trpělivost a za tu fůru rad, který jste mi poslali do IP..Tak jsem s těma fotka něco udělala a už jsou tam!!! Konečně!!! Prosím omluvte výraz debila na fotkách, ale mám chřipku, tak vypadám.....
Odpovědět
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o No tak tohle je myslím hooodně velký luxus! Nádherné!!! x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda spíš poslaly...jsem blbka
Odpovědět
alin: hmmmmm, moc podařené, vypadá to, že asap jde do sebe ;-) Vypadá to, že perfektně sedí, není třeba úprav. Moc moc ti sluší, vypadá moc pěkně ta kombinace šifonu či z čeho je ta spodní sukýnka a té jakoby krajky :-) . Budeš krásná nevěstinka. A ženich bude ladeň do vínova dle stužky?
Odpovědět
Profilova fotka
alinininka : kráááááááááááááásné šatky :-) fakt super !!!!!! vypadáš v nich úžasně :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ali: super, konečně sem se dočkala :-D ;-)
Odpovědět
holky a jinak, viděli jste na nějakých šatech přichycení vlečky i na dvou místech? když je moc bohatá?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem ráda, že se vám taky líbí...ony jsou champagne, ale na fotkách to vypadá na bílou..ale to je fuk..ženich by měl mít vestičku do zlata a s kravatou-regatou se uvidí..podle nabídky obchodů..ale ráda bych to měla podobné s tou mašlí..by to vypadalo opravdu hezky, ale jak říkám, uvidíme.. jj, sedí dobře, ale zkoušela si je i mamina, ta je o 6 cm vyšší a má trošku větší prsa, tak jí sedí úplně nádherně..jsem říkala, že kdyby se chtěla někdy ještě vdávat, tak si je musí půjčit... :-D
Odpovědět
alinininka: Tak, další člověk, co mě dneska maximálně vytočil, začalo to už včera, když jsem jela do papírnictví, kde jsem měla objednané přízdoby na svatbu a paní měla právě ten den pouze do 17.30, nestihla jsem to o 5 min., pak jsem jela domů a zjistila, že popůlnoční šaty jsou mi velké, nechápu to, když jsem si je zkoušela před týdnem, zdály se akorát, pochybuji, že bych právě v prsou tolik zhubla, dnes ráno jsem se pohádala s nastávajícím a teď máš ty úplně super paráda báječné šaty, které ti moc a moc sluší (ta stuha v pase je fakt bombová a perfektně šaty podtrhne) a já mám hovínko :-D Fakt se velice povedly, další perfektní nevěsta 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina:úžasně napsaný..jsi vtipná..tohle bys měla někam poslat..samozřejmě mě nijak netěší, že se ti nedaří a ještě za to můžou jiný lidi, který tě štvou..tímto se omlouvám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?