Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
nervy mi ničí ty opičáci na druhý straně zeměkoule. Já si tam snad udělám dovolenou a zbouchám tam celou dílnu do kuličky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to teda... ja by som tam tiez sla, ale na dovolenku :-D dievcata, ktore ste v UK, neviete o nejakych sluzbach, obchodoch, ktore by odkupovali nove saty za rozumnu cenu? :-)
Odpovědět
Kovka2: rozumím, pokud už nechceš riskovat, tak si šatky pujč - ty vybrané vypadají moc pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tiez som chcela usetrit.. tie z pozicvne su 2x drahsie, ale neva Dufam, ze sa vydavam 1. a posledny krat :-D tak nech to za to stoji...
Odpovědět
Profilova fotka
arti, taky se omlouvam, nechci delat komplikace! a je mi lito, ze te tak otravujeme...promin....
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: to je v pohodě, se neomlouvej, nemáš za co!! :-N =-) Já bych taky psala a vypsala co je špatně, jen nějak nevím co mám urgovat, reklamovat dřív a kde mi hlava stojí. Do toho ho prudím, se šatama co mají teprve poslat a minule sem mu napsala, že upřímně mu musím napsat, že jejich práce stojí za ... =-)
Odpovědět
Arti- a odepsal ti na to neco?
Odpovědět
Profilova fotka
....ja to chapu.... ...kdyz nemuzem otravovat my jeho, tak otravujem tady :-N ...jestli muzem neco udelat my, tak dej vedet...! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj akorát včera mi neodpověděli na vše a dnes vůbec, večer pošlu další várku mailů, už je mám připravený :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
diky!!!!
Odpovědět
Arti, mas velkej obdiv.... fakt jsem rada ze saty mam doma ve skrini uz tak dlouho....to jsem si rikala ze jsem blazen.... Kdo vi jak by ty moje dopadly...taky jsem si navymyslela veci..... dokazu si jen z casti predstavit kolik s tim mas vyrizovani a tech vyteklejch nervu.... ted jsem docela rada ze jsem z tech populnocek jeste couvla... sem si rikala ze do toho ty prachy dam ale rikala sem ze je to zbytecny vyhazovani - ze je to vec bez ktere se obejdu.... fakt by me zajimalo jak by je usili :-S . ach jo. Holek co se jim ted saty nevyvedli je mi moc lito...je to silenej pocit zklamani :-(
Odpovědět
arti: Děkujeme ti, že se o naše šatky tak staráš, taky mám obavu, co mi přijde, ale po Tvém bombardování to snad konečně pochopí a budou zase šít tak pěkně jako před tím. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nejhorší je že se bojím být zase uplně razantní až jinak řečeno drzá..aby se na mě nevyprdli uplně :-N
Odpovědět
arti: To je jasný, chce to citlivě :-D
Odpovědět
Holky, mám pro vás pár dobrých a jednu špatnou zprávu... Takže postupně: DOBRÁ: Mám spodnici DOBRÁ: Mám foťák DOBRÁ: Našla jsem samospoušť ŠPATNÁ: utrhla jsem si při tom nehet :-N DOBRÁ: Asapovi jsem křivdila, co se délky týče, jsou se spodnicí fakt akorát dlouhé x-). Takže jediná chyba byly ty nesplněné požadavky na korzetu (a vlečka je fakt dost dlouhá, ale snesitelně). DOBRÁ: Snažím se zmenšit fotky, ať vám je dám do alba :-) Šaty to jsou moc hezké a dobře ušité, nikde se nic nepáře a neodpadává. Už mi přišly kamínky na zdobení, tak až budu mít chuť, tak se vyřádím na tom korzetu x-). :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi,super, kaasne :-) mne uz taky prisla spodnice, ale budu msuet zmensit kruhy a ten vrchni asi uplne vypustit, jsem v tom potom jak tank :-D ale jinak spokojenost taky. Zitra jedou k babicce do skrine a uvidim je az za rok :-(
Odpovědět
To já bych právě asi nevydržela :-D. Zatím mají teplé místečko ve skříni. Uvidíme, kam je zašiju časem :-).
Odpovědět
Akorát si asi budu muset něčím vycpat prsa, vypadám jak přistávací dráha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: vypadas duper... ja ti poziciam z mojich, ja tam mam pozehnane :-D
Odpovědět
Emmili: super, s tou spodnicí to vypadá hned jinak ;-) A kam šaty schováš, aby je nikdo neviděl? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emmi - se spodnickou super!
Odpovědět
emmi: Moc pěkné, moc ti sluší. ;-)
Odpovědět
Holky, dneska jsem dostla odpoved od Paypal, zabyvat se myma satama nebudou. Jedina sance pry je, ze se za poslednich 180 dnu sejde mnoho stiznosti na prodejce Landybridal (asapbay). Proto pokud vy vsechny podate stiznost na paypal, ze neco nebylo dle vasich predstav, ze jste si priplatili za kvalitu, material, za saty na miru a v realu jste to nedostali, tak je sance ze PAYPAL tuhle nekolikansobnou stiznost otevre a mozna da za pravdu nam vsem a oni budou muset vratit alespon neco. Dost me prekvapuje 100% feedback, to je vysmech. Pokud byste skutecne chteli podat stiznost a nezvladate moc anglictinu napiste mi do IP a neco sesmolime. Ja dojela nato, ze jsem na ebay a paypal zacatecnik. Koupila jsem sice dost veci, ale relativne levne a nikdy nebyl problem, az ted :(.
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: myslela som super... :-D nejak mi preskocili pismenka
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: vypadají moc pěkně, moc se vdávat ještě jednou, tak by to byly favoritky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Arti: ahojky tak jak cinanci - reagovali na tvoje mailiky nebo delaji "mrtveho brouka" 8-) ]-(
Odpovědět
Ahojte babenky.Mam rezervovane satky v nemenovanom svad.salone v PO,no naposledy ked som tam bola zdali sa mi starsne znicene a obavam sa ze do 3.okt.09 budu este viac.Preto chcem sa na vas obratit,kto je tu a vie mi poradit ako a za kolko viem objednat saty La sposa alebo pripadne nieco ine,vraj aj z Ciny sa objednavaju,neviem som zufala,pomozte.Marky
Odpovědět
markovam - neobjednavaji se origos la sposa ale napodobeniny od cinanku ;-)
Odpovědět
emili šaty jsou krásné, je ten dlouhý závoj je uplně zabíjí, jestli můžu radit pořiď si uplně krátky jen po ramena, aby vynikl krásný korzet a záda ze zadu. Šaty jsou hooodně moderní a závoj takový romantický, spíš k hladkým bílým šatům ;)
Odpovědět
Profilova fotka
mmaxicka: zatím mi dnes odepsal na reklamace a tak všeobecně co si píšeme co se děje. To že nedopadli některé šaty dobře vysvětluje tím, že představa toho kdo chce šaty s hodně změnami se musí přetlumočit mě, jemu, od něho vedoucímu výroby, od něj krejčímu který dělá střih, od něj švadlenám atd, atd. Tudíž čím víc změn tím větší pravděpodobnost, že nějaký článek udělá chybu či si špatně požadavek vyloží. Nejlepší je prý držet se předlohy s co nejmenším počtem změn.ŠAty dle obrázku s mnoho změnami doporučuje objednat u místních (v čr) švadlen. Jedná se prý v tu chvíli o uplně originální modely na které nejsou střihy a záleží jen na kreativnosti švadleny jak požadavky pojme. V případě prý že by se každá věc řešila přes email, jednalo by se o hrozné zdržení a šaty by nebyly prý včas. Prý vyrábějí okolo 50 šatů týdně, takže nelze zaručit, že se neprotáhne výroba. Tyhle šaty které jsou v podstatě originály střihem neb se mění jak sukně tak korzetu oproti originálu je prý vhodný objednávat v tzv. slepých obdobích tj. říjen - leden. No takže tak. Z toho si myslím vyplívá to co sem říkala, že je to na ně už moc odbočení od předlohy a o to víc je to náročné a nemusí vždy pochopit pravý záměr.Je pravda, že když se podívám do alba se šatama kde se objednávalo opravdu jen dle předlohy a byli tam jen pidi změny, šaty byli vždy perfektní. Pokud se to už moc překombinovávalo tak to bylo horší. Je pravda, že sem jim nepsala nikdy tak dlouhý objednávky, jako poslední 4 měsíce :-N =-) Jednotlivý reklamace ještě řešíme, takže to vám pak holky napíšu jednotlivě koho se to týká ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?