Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
kovka.. je to gianinarbridal na ebay ;-) janca...saty+spodnica+dvojvrstvovy zavoj £139 ;-) ...a dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kovka...skus tu: http://stores.shop.ebay.co.uk/gianina...
Odpovědět
Benito: takže i s poštovným tě tyhle šaty stály nějakých 4500? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca: presne tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
benito5: no to je super cena a satecky mooooc pekne :-) mas stesti , to u asapa jsem zaplatila skoro jednou tolik (v cene i bolerko) ale jen ted trnu co prijde...
Odpovědět
Benito: tak to je super cena!
Odpovědět
Profilova fotka
mmaxicka....neboj, tiez som sa obavala co mi pride, hlavne, ked sa tu zacali mnozit tie staznosti ...ale bola som milo prekvapena..giani mi pred odoslanim poslala najprv fotky siat na figurine a ked som jej potvrdila, ze su to ony, tak az potom ich poslala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
benito: dik.. to myslis vazne s tou cenou? To je fantasticke a vsetko je uplne super... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
benito: no kdyby tohle delal i asap tak si holky mohli ted usetrit trapeni a nebo mu mohli rict ze chteli/nechteli vlecku apod.... no co nadelam, myslela jsem ze asap je zaruka kvality - vsichni tu o nem tak mluvili...
Odpovědět
Profilova fotka
kovka...uplne vazne.... :-D mmaxicka..tiez si myslim, ze byt o bolo ovela jednoduchsie...verim, ze po tolkych reklamaciach sa asap trosku spamata a zacne sit znovu poriadne ;-) janca... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
benito - ta cena byla vydrazena alebo si napsala ze chces tyhle s doplnkami a oni ti dali cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
jankka...to bola cena buy now...saty stali 100 a doplnky ten zbytok :-) ..postovne do UK free :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Koukala jsem, že i k nám s poštovným vyjdou šatky na 4300 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas fakt dobre! ;-) kovka u asapa das asi aj se slevou vic...
Odpovědět
Profilova fotka
a myslim si, ze je tam aj celkom dobry vyber :-)
Odpovědět
Profilova fotka
benito: ja odpadavam.... tak to je super ja som len saty mala za 167 libier + 25 postovne a bohuzial su zle usite.... a este mi zabudli poslat spodnicku. A ked by som ich teraz chcela poslat spat, tak postovne stoji od 60 do 83 libier (ale nasli sme aj lacnejsiu sluzbu za 25)
Odpovědět
Profilova fotka
problém je ten, že dřív opravdu u asapa změny na šatech nebyli problém, naopak, ostatní to vždy zmrvili nebo odmítli a oni jediní to zvládali. Řešit nejspíš proč ta změna nemá cenu, už sem k tomu napsala víc než dost :-) Příjde mi prostě že přešli na politiku co nejvíc objednávek, vydělat co nejvíc s co nejmenšíma nákladama, nevím. Každopádně prostě u nich už neobjednám a vracím se k giani, april a cinderella bridal. Zrušila sem u asapa i objednávku na moje večerní a je to 8-( benito: no super, giani vždy uměli výšivky akorát byli příšerní na termíny, 4 měsíce dělat šaty nebyl pro ně vůbec problém, doufám, že to se zlepšilo. Byli skvělý ale kvůli tomuhle u nich nikdo nechtěl nic, protože nebyla jistota že šaty přijdou včas :( A shipping UK free to si vychytala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kovka...videla som ako zopsuli tvoje saty....normalne som nechapala..... :-. dufam, ze dobre pochodis s reklamaciou....to postovne je fakt brutalne, nieco posielat z UK je ako za trest..
Odpovědět
Profilova fotka
benito: tak sem je zkoukla, snad se nebudeš zlobit, a brát to osobně jsou fajn akorát se mi nelíbí ta levnější lesklá látka, vypadá jak takový ty látky do kočárků, víš co myslím, to já osobně nerada, ale sou fajn :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti... to bude asi len fotakom, pretoze v skutocnosti to take leskle nie je...
Odpovědět
Profilova fotka
arti: nejsem nastvana a ad nazor na pozadavky plne beru... jen doufam, ze doresime ty nedostatky (zavoj, spodnicka a myslim, ze i to sesiti neni v poho)....to si myslim, ze opravdu mel nejak vyresit, kdyz sem si za to priplacela, ne?
Odpovědět
No holky, sleduju to tady a řekla bych, že Arti na asapa asi vždycky platila, byla jistotou, že šaty dopadnou dobře. Dnes z toho mám pocit, že už si z ní dělá prd. Arti, nemáš ten pocit? Teď si vemte, kdybyste si je všechny objednaly na ebayi a pak mu tam vy všechny nespokojené napsaly, že to byla hrůza apod. Okamžitě by mu letěl feedback dolů. Samozřejmě byste si tam nepřipláceli za kvalitu a další výmysly (a asi by to fakt v mnoha případech bylo lepší), ale asi by se sakra snažil je udělat k vaší spokojenosti a když už by došlo k nějakému problému určitě by vyšel vstříc z obavy před negativním feedbackem. Vždyť se na ebay koukněte, on má 100% a negativní za poslední rok nemá žádný, jen 3 neutrální. Tak já nevím, nějak mi to na tom ebayi přijde jako větší jistota!
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no...jenomze my s tim ebay neumime :-( a tahle vec co se deje asapem je snad posledni mesic dve...kdyby sme tohle videli predtim tak to vis ze by sme asi do toho sli jinak..tak aspon varovani proti ASAPOVI pro dalsi holky odsud ..a vy co cekate drzime palce at jsou to uz jen podarky...jsem zvedava co bude dal a doufam ze bude - i obrazky od tech dalsich vyrobcu vypadaji dobre.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som to chcela takto nejak: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ale nevyslo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jankka...vies co sa hovori, neznalost neomluva :-) ... ale zas na druhej strane....ani ja som nevedela ako to na ebay chodi..kym som sa nezaregistrovala a kupila prvu vec....samozrejme to bola nejaka prkotina, len aby som vyskusala ako to chodi.....odvtedy som cez ebay objednala uz kopu veci :-)
Odpovědět
Kovka2: ještě máš čas si ty vysněné šatičky objednat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca123: len sa uz bojim riskovat.. :-| uz som si zarezervovala jedny v pozicovni: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... aj tak tie moje predam asi velmi tazko, aspon za nejaku rozumnu cenu, aby sa mi vratilo aspon 80%
Odpovědět
Profilova fotka
ditina: no možná je to větší jistota, ovšem to nikdo nikdy neví, třeba jako to že ted zase můžou od asapa začít chodit perfektní šaty, je to jako všude, jako s rohlíkama v samoobsluze, mě to o víc mrzí, že jsem tak nějak holkám za to že je asap kvalitní ručila. Ani nechtěj vědět jaké emaily mu posílám, u všech šatů které ještě nepřišly sem mu důrazně napsala že chci kontrolu stavu a podobně. Ono to není zas tak jednoduchý na ebay, je tam hromada rádoby výrobců šatů a nepříjde vůbec nic. Feedback se může schovat a i smazat a v nejhorším udělat novou registraci. Giani působí např. pod asi 5 nickama, asap má asi 4 a tak...taky to není všemohoucí. Akorát já teď v podstatě nedělám nic jinýho než řeším nějakou reklamaci, manžel už týden jí párky, takže já toho mám už taky plný zuby. Nedělám nic jinýho :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně bych tu z toho nedělala nějakou hysterii, už tak sou to nervy čekat na šaty myslím. =-) Ono pak člověk automaticky čeká hrůzu a děs a bude na ně i tak koukat, takže bych to tu trochu zklidnila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
arti: prepac za tolko starosti... urcite nechcem, aby jedny pos...e saty nicili tvij zivot a domacnost...su to len saty ]-( aj ked to mrzi, ze ked nieco vybavis a nevyjde, tak to na zblaznenie nie je to tvoja chyba... ja saty budem mat z pozicovne a tieto od asapa sa uz nejak poriesia, tak prosim nenic si svoje nervy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?