Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
arti: ja mu rano poslala jeste posldni email, tak ti dam zitra vedet a poslu ti kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
sa tam straaaasne tvarim :-D ale naozaj som milo prekvapena, ako su urobene. naozaj je to zvlastne, ze jedny saty vediat usit krasne a ine zas nie :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zuziq: su perfektne..
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: tak jupííí, šatičky Ti seknou, konečně zas jedny krásné
Odpovědět
Profilova fotka
zuziq,dangala: krásné šatičky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!!! jak den krasne zacal, tak den blbe skoncil... odtahli mi auto tchyne - nevsimla jsem si blokoveho cisteni :-p sem za totalniho debila, kterej neumi ani auto zaparkovat a rozhazuje penezi na pokutach....takze... :-S moje puvodni odhodlani co nejdrive hodit foto saticek se uplne nezdarilo, dodelam to zitra, ted se ukajim cervenym a musim to zaspat...protoze to co sem si vyslechla... no nic, to je do jine konverzace... takze - vypadaji fakt naaaaaaaaadherne!!!! budou teda potrebovat zuzit - i kdyz je zesneruji, mam tam porad volno...ale oproti jinym, ktere je mely precizne usite a posite kaminky, tak ja tam nemam ani jeden a ta vrchni latka, ktera je jakoby zepredu sikmo, je prichycena na dvou mistech a uz temer odpadava:-) takze vlastne to ze to odbyly pomuze k tomu, ze to pujde lepe upravit... asi toho ted maji fakt hodne a myslim si, ze kvalita hodne klesla, takze jsem stastna, ze sedi a po malych upravach, se kterymi jsem stejne pocitala, budou naprosto super!!! neposilam zatim foto z boku a zezadu, bo tam me to fakt rozsiruje a musi se to upravit... zitra si najdu cas a nafotim to trochu detailne... jinak delka sedi tak tak - na to, ze jsem bez podpadku.. jinak je usili jak na obrazku, co se tyce pozadavku, asi nic moc nesplnily - ale zaplatpanbuh ze jsou takhle krasne!!! proste nejlepsi nechtit nic navic..zapomneli na spodnicku {na foto mam pujcenou], zavoj poslali misto dvoumetrovy kratoucky a skaredy, bolerko asi vymenili od jinych satu, ale saty jsou a po upravach budou super!!! i vlecka, kterou jsem nakonec nechtela je kraaaaaasnaaaaaaaa!!! ted jen sehnat velkou spodnicku a dlouhy zavoj, ktery sem si vysnila.... dekuji neskonale Arti!!! hlavne za jeji neskonalou trpelivost!!! nechci, abyste si mysleli, ze si na neco stezuju - jen pisu, jaka je realita, aby ostatni holky vedely, do ceho jdou...
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: su super, krasne ti sedia :-) a ako citam, sppodnicku zabudli hadam kazdej
Odpovědět
dangala velmi pekne. hned ked som zbadala fotku tak som si spomenula na vilu z fantagiro, pretoze ona mala vzdy krasne saty a stala vo vzduchu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klarinetka: gratulacia
Odpovědět
Profilova fotka
holky diky!!! sisi - fantagiro moje laska z detstvi.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: A ty šatky od kamarádky, ty jsou taky od Asapa a došly jí zároveň s tvými? Jestli ano, tak jak jí sedly, byly ok?
Odpovědět
Profilova fotka
vreateka, ne ty uz ma dlouho - ale ja proste chtela jine - a nedopnu je - to tam neni videt... ale teda ackoliv si za zadnou kvalitu nepriplacela s staly ji skoro o polovinu mene nez me, tak jsou mnohem kvalitnejsi - krasne posite, vsechny spoje drzi...ja se pokusim co nejdriv nafotit detaily tech mych - jedna latka odpadava uplne, no, myslim, ze na to pekne kaslou ted....
Odpovědět
Článek se načítá
Dangala: šatičky budou po úpravách jistě super!
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: Asi toho teď mají vážně hodně, já objednávala v únoru, přišly mě do 7 týdnů a to mě šili dvoje a byla jsem spokojená, taky pošité korálkama, výšivka hezká, asi jsem ještě objednala v pravý čas než se rozpoutala šatová válka :-). Jinak jak jsi psala, že kamarádka měla šatky skoro za polovinu, tak ty moje byly taky za směšnou cenu, nechtěla jsem žádné úpravy, prostě podle obrázku na webovkách a byly rychle a kvalitně udělané, asi když je něco navíc je větší příplatek a stejně to ještě neudělají dle představ. Já si sice za lepší kvalitu připlácela, ale na ceně se to teda neodrazilo mám pocit. Ale tvoje jsou povedené, moc ti sluší, látka se přichytne, korálky došijí a bude to ok. A ty kamarádčiny vypadají dost dobře, asi je taky měla dle obrázku bez úprav že?
Odpovědět
dangala satky pekne ;-) po upravach budou supr...akorat je fakt blby ze to tedka tak hrozne flakaji |-|
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: prosim te kdy sis objednavala saty? myslim tim za jak dlouho ti prisli?
Odpovědět
dangala: to šití je teda děs.Asi bych si napsala o ten příplatek zpátky na uhradu přišití na co oni se vykašlali! Pořád tady čtu že si někdo připlácel za kvalitu-moc nechápu jak jste se na konečné ceně domlouvali? Já když jsem si objednávala šaty, tak jsem psala že si ráda připlatím za extra materiál a hlavně za víc pevných kostic a prošití (chtěla jsem co nejpevnější korzet) A oni mi napsali, že používají jen velmi kvalitní materialy! A na pevný korzet dohlednou...Pak mi jen poslali před odesláním foto šatů na figurýně. (cca 130 liber). Za necelý 2 měsíce po objednání mi přišly šatky hezky vyšité, plné korálků. I seděli celkem dobře (jen cca 1 cm navíc-asi měl obavy abych nepřibrala :-D ) Jinak vše jak jsme se domluvili bylo splněno a za puvodní cenu. Takže když to tak čtu tak mám pocit, že jste to kupovali uplně od někoho jiného :-N Není možné, že firma změnila majitele? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky...no po upravach budou fajn,ale... silvi, diky za nazor - prijde mi to fakt divny... arti, co ty myslis? taky si myslim, ze ten priplatek by meli vratit, protoze fakt nevim, za co byl... uz sem si sehnala fotak a dam fotky detailu do alba... samozrejme, kdyz vidim, jak to katastrofalne dopadlo jinym, tak su rada, ze jsou jake jsou, ale teda fakt ve srovnani s predchozimi kvalitami hruuuuuuuuuuuuza!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: všichni se mě ptají co se tam děje, nevim, nejsem jejich guru :-N :-D kvalita šla dolů to je jasný, taky u nich už nic nikomu neobjednám, ale mě se ptejte, vím co vy :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jedna věc - osobně si myslím, že se tu dost změnila náročnost holek, kdo chtěl touto cestou šaty tak dříve objednal a hotovo, žádné ramínka tak, a ne tak, a tohle takhle ale ne takhle, prostě sme tak nějak braly co bylo a nečekaly zázraky jak za 100 000... Já si myslím, že to taky dělá hodně, ale je to můj soukromý názor |-|
Odpovědět
No jo, málokdo má štěstí, že by byly šatky úplně bezva a nepotřebovaly úpravy... Já mám třeba korzet vyšítý nádherně, ale výšivky na sukni jsou při bližším pohledu taky nic moc (otřepené, odstávají apod.), pokud kouknu zespodu, jak je to přišité, tak taky teda nic moc, ale to jsou detaily, na které nikdo nebude hledět a navíc mám možnost si tyto drobnosti upravit. Takže celkově jsme maximálně spokojená, protože za tu cenu je to bomba! Prostě je třeba počítat s tím, že to nebude 100% práce, jsou to přeci jen levné šatky. Samozřejmě něco jiného je, když nedodrží požadvky, to už v pořádku není...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja som chcela presne podla obrazku, ziadne zmeny, akurat krtasiu vlecku... a bohuzial nevyslo to :-( silvie: ty ich mas uplne nadherneeee.. ale ty aj vyzeras ako modelka, takze to vyzera na tebe krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti: ziadne nove spravy? vcera som sa pokusala najst nejake saty, ktore su jednoduche a pekne, ktore by dokazali usit bez problemov... asi predsa budeme suhlasit s ich ponukou na usitie dalsich... uvidime co napisu na ziadost vratenia penazi Akurat sa obavam, ze tie moje nikde nepredam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Arti: ahojky uznavam ze kdyz bysme si objednavali saticky jen podle fotek tak to maji jednodussi ale zase na druhou stranu kdyz jsem ti psala ze bych chtela levante, ale ze si nejsem 100% jista se sukni tak jsi napsala ze to neni problem zmenit ze jsou schopni udelat jakekoli upravy, vzit treba vrsek z jednech a sukni z druhych...tak jsem toho vyuzila a tu sukni chtela trosku upravit... no uvidime co prijde a jak to dopadne... ted vubec nechci aby to vyznelo ze si stezuji nebo ze jsem na tebe nastvana zes me tvrdila neco co neni tak jednoduche.... to vuuuubec ne !!! asi to driv nebyl problem. ja jsem rada zes me s tim poradila a ze ses me o objednavku postarala - bez tebe bych to nezvladla ;-) je sice fakt ze ted bych do toho po přečtení diskuzí a po tom co vidim co holcinam prislo tak bych do toho nesla - ale s riskem, ze to holt nemusí dopadnou člověk musel pri objednani pocitat....
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ja to beru, jen pisu, aby i ostatni hoky vedely... jen mam doma i to srovnani sat z drivejska a vidim, ze driv se proste vic snazili.... ze z krajky trci cancourky a neni uplne prisita atd beru jako detaily a pocitala jsem s nimi - jsou z Ciny:-) a z dalky to neni videt... takze pohoda... s upravami jsem taky pocitala - to je jasne, ze kdyz to delaji takhle na dalku...!!!!!! myslim si, ze v tomto opravdu nejsem narocna...ani mi nevadi, ze je udelali presne podle obrazku, bez uprav, ktere jsem pozadovala.... jen si teda myslim, ze pokud jsem si priplatila za kvalitu, nemele by ta latka upadavat - viz foto http://www.beremese.cz/album/view.php... a ten zavoj a spodnicku bych taky rada... (bolerko neresim)...
Odpovědět
Dangala, tak tu výšivku trčící mám taky tak a taky jsem s tím počítala... to je v poho, ale teda ta látka je horší :-S Ještě, že to půjde dobře spravit!
Odpovědět
Profilova fotka
co jsem si vsimla tak je to totalne individualne saty od satu uplne jinak!!!jako kdyby kazde delal nekdo uplne jinej..nektere jsou jsou skvele udelane az do detailu,sedi velikosti,i doplnky a nektere jsou zase "chaoticke"... tedka mit objednavat tak to bych uz mela strach a Asapa bych podle tohohle aktualneho feedbacku nevybrala i kdyz umi i moc hezky tak tech chaotickych je uz fakt dost to riskovat..milly a gianina delaji foto satu a zasilaji cekatelkam prubezne takze kopec nemilych prekvapeni by se nekonalo - jako vlecky,korzety/zipy,zavoje,kaminky... :-| co se tyce doplnku tak to je fakt des! pro ty slecny co jim neco z doplnku chyby - mate to zaplacene a jste bez toho nebo date dalsi prachy za nove.. zadejte to poslat- mate na to plne pravo!!! asap si za to ptal dalsi prachy na postovne - nakonec jsme to s arti vymysleli tak ze mi to poslal v baliku s satami jine holky a on s tim souhlasil...tak zkuste taky takhle
Odpovědět
Profilova fotka
..baby, ked to tak citam, tak som rada, ze som si nakoniec saty nechala sit u giani a nie u asapa...objednavala som ich 5.4 a 20. maja som ich mala uz doma.....kvalita sitia je dost dobra, kvalita vysivky super a za nic som nepriplacala, dokonca ani za zmenu materialu z tazkeho satenu som to menila na lahky krceny taft....a saty su fakt dobre, sedia a nemusia sa nijako upravovat...aj uchytenie vlecky je dobre spracovane...skratka som spokojna...v albume nemam velmi dobre fotky..zatial..ale uz mam lepsie, tak ich sem coskoro hodim tolko moja skusenost s cinskymi krajcirkami :-)
Odpovědět
Profilova fotka
benito: ty ich mas uzasne.. :-) tie moje nie su az tak hrozne usite, ale nie su to co som chcela... a to som nehcela ziadne zmeny kde mozem najst stranku giani?
Odpovědět
Benito, taky se mi moc líbí - můžu se zeptat, za kolik byly?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?