Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Problemy se saty: vsechny holky, ktere jste meli problemy s ASAP nebo LANDYBRIDAL, poslete me fotky original satu a tech co jste od nich dostali nejlepe s nejaky kratkych textem, jak s vama jednali. Mam pripravenou webovku v AJ, ktera bude vlozena do vsemoznych debatnich for o svatebnich satech. Chci timto varovat vsechny, kdo tam chteji nakupovat, aby si usetrili stress pri svatebnich pripravach. Prodejcu snad lepsich je na ebay spousta. Take chci poprosit nektee z vas, ktere dostali sunty, jestli by odkaz na ten web nevlozili do fedbacku na ASAPbay, ja bohuzel koupila primo pres Landybridal. Kontaktujte me do IP. Dik
Odpovědět
Adel, spodnicka by mala byt v takej dlzke ako saty, pretoze inak je ten kruh vidiet, co vyzera dost blbo... nemas tu spodnicu na pase flexibilnu? Mohla by si si ju stiahnut az na bedra, alebo teda tak, aby ti siahala nejaky cm nad zem... ;-)
Odpovědět
adelka: moje spodnička byla taky krátká, tak jsme na ni našili ještě ještě jeden pruh látky k pasu a tím se posunula dolů. Když byla krátká (cca 20cm nad zemí) tak se o ni hrozně lámaly šaty, po tomto, co jsem ji měla cca 5cm nad zemí to už bylo bez problémů.
Odpovědět
Profilova fotka
hanina: tak to je teda svi....o, uvidime co sa poriesi s tymi mojimi.. uz velmi rozmyslam nad predajom tych mojich niekde tu..
Odpovědět
Profilova fotka
kalipso: taky jsem tak řešila krátkou spodničku
Odpovědět
adelka: když jsem předváděla šaty tak jsem měla spodnici nad kotníky ale díky kvalitnímu materiálu to nebylo poznat. ;-) Takže záleží jak máš ušitou sukni šatů :-N Vyzkoušej to a uvidíš
Odpovědět
Profilova fotka
PREKVAPENI DNE: x-) x-) x-) vola dhl za pet min jsem u vas x-) x-) x-) tak mam satky!!! byt v praci, neodolala jsem a balicek malem roztrhala! vypadaji sice trosku jinak, ale naaaaaaadherne:-) :-D jen teda na prvni pohled: maji vlecku, ale to mi nevadi.... chybi spodnicka a misto dvoumetroveho trojvrstveho zavoje dosel kratky dvojvrstvy:-(((( vecer poslu foto, snad budou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanina: myslím, že takovéhle řešení není nutný, od toho je na ebay feedback :-N =-) je to zbytečná práce a čas řekla bych
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: no vidíš, před chvíli sem ti psala maila :-D
Odpovědět
Ja mám svadobné šatečky La sposa MUSA (moje vysnívané) zo Schanghaia a som max spokojná, super prepracované, možno jedne dva rozdieliky od originálu ale inak bezva :-) A popolnočné taktiež od nich a na ne nemám už vôbec slov, krajšie som si nemohla priať. mala som asi šťastie, pretože keď čítam negatíva, tak mne to vyšlo a som šťastná :-)
Odpovědět
dangala: už se moc těšíme na fotečky :-)
Odpovědět
jo, jenze ja feedback na ebay dat nemuzu, nebot jsem bohuzel kupovala primo od Landybridal, zkousela jsem najit moznost, jak vlozit feedback, ale nenasla jsem. pokud vis jak na to dej mi vedet. moc ebay asi nezvladam. prachy od nich stejne neuvidim
Odpovědět
Článek se načítá
tak už mám zkoušky, hura jupi a ted konecne svatba, jen koukam, ze tady mezitim zneji jen stiznosti na saty...predtim zas jen same chvaly...no mozna jak rika Artichoke, lepsi je vybirat presne podle obrazku a nechtit zazraky...je mi lito tech, kterym se satky nelibi, ja jsem si vcera po zkousce vyzkousela znovu satky, kdyz si ted vsichni stezuji a ja jsem porad spokojena, jen porad ta vlecka mi nejde nejak pripnout, ale to vyresim:) tak hodne stesti dalsim cekatelkam...
Odpovědět
Profilova fotka
hanina: no pokud to takhle vzdáš, tak neuvidíš, prostě každý den jim piš, podej stížnost na paypalu a podobně, jako vzdát to a říct, prachy už neuvidím to může každej. nejsou to nějaký zloději jen se s nima musí komunikovat a pokud neodpovídají tak otravovat :-)
Odpovědět
Lehce rekne, hur udela - me moznosti: Paypal=sance 0 - limit 45dni prekrocen- paypal neakceptuje nic, zenska si na telefonu mele sve naucene blaboly Ebay=sance 0 - koupila jsem od Landybridal, nemam narok na feedback na ebay Landybridal - komunikuji, uznali chybu, prachy rekli, ze nevrati a ze si muzu vybrat jine saty, ktere mi daji se slevou. Sleva cini 20%. Cili bych vyplazla dalsich EUR130 a dostala dalsi shit, ktery uz stejne nepotrebuju. Psala jsem si s nima neco o zachovani dobrych vztahu, bla, bla, bla. Nejsou ochotni pristoupit na nic, krome te smesne 20ti % slevy na dalsi saty, ktere by treba dopadly jako ty od kovky. Shrnme si me sance: jsem jeden z mnoha zakazniku, mam nakoupeny jedny blbe saty, nemam na ne paku ani pres PAypal ani Ebay, zalezi to na jejich dobre vuli. Proc by mi neco vraceli, kdyz na ne nemam zadnou paku? Pro jejich dobry pocit?
Odpovědět
No jak to posloucham mam strach si objednat saty aby mi vubec dosli objednala jsem si zatim jen podvazek :-D a taky porad nic jen mi prisel meil potrvrzovaci a kdyz sem se zeptala kam mam poslat penize zadna reakce cekam uz tyden?asi po me nic nechcou :-D
Odpovědět
V.i.p: jako na ebay? Musíš zaplatit přes paypal a k tomu ti žadný mail posílat nebudou...
Odpovědět
hanina: ty šaty to je fakt hrůza, a proč sis nezamluvila ty originály? Moc ti ty šaty slušely.Půjčovné bylo vysoké? A teda s tou kopií se nedají srovnat :-( i to zdobení je dost ochuzené.
Odpovědět
Profilova fotka
hani: napiš jim slušně že opravdu slevu nechceš a žádáš vrátit peníze, protože to není to co si chtěla. Napiš mi do IP mail (tvůj ) z kterýho s nima komunikuješ, zkusím na ně z jiné strany ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v.i.p: strach mít nemusíš, jen se musí spousta věcí ohlídat a není to tak jednoduchý jak se zdá :-N ;-) Jinak prodejce ti buďto poslal na mail invoice, každopádně máš v my ebay vyhrané věci a tam i možnost zaplacení přes paypal, máš to na ebay všechno napsaný ;-) klarinetka: gratulace
Odpovědět
artichoke:dekuji ja vim ze se to plati pres paypal ale jak jsem si ho objednala prisel mi meil asi od slecny co to dela?jaky presne chci a podone odeslala jsem ji to a ona mi napsala jak to budu platit?napsalal jsem ji pokud mozno jako dobyrku pres postu a pokud chce pres paypal tak neni problem a od te doby nic?kdyz nevim kam mam dat prikaz platby na jaky ucet tak nemuzu nic delat
Odpovědět
whitetara: pujcovne je OK, nechala jsem si je sit hlavne proto, ze jsem hodne vysoka 185cm a chtela jsem mit boty na podpatku (asi 5cm), vypada to lip, nez placate balerinky. Taky mam dost mala prsa a tak jsem si myslela, ze mi to bude lip sedet, kdyz to bude zmensene. Saty uz mam v pujcovne zamluvene, jen mi budou na dylku tak tak a pres prsa se musi zmensit. Ted pracne shanim bile boty na nizkem nebo zadnem podpatku velikost 43, ktere nevypadaji jak na duchodkyni... jo, kdyz nejses konfekcni velikost, tak je to naprd. Kdyz jsem prochazela pujcovny, tak mi na dylku byly asi jen patery saty, ale bez podpatku :(
Odpovědět
Profilova fotka
v.i.p. tak jí napiš znovu, že chceš invoice :) hanina: napiš mi ten mail do vzkazů
Odpovědět
Tak to jo, z 185cm to je fakt asi problém něco najít. Ohledně bot - nepřemýšlela jsi, že by sis je nechala ušít? V Praze je prý výrobce taneční obuvi, který šije na zakázku a ceny jsou prý v pohodě. Akorát neznám jméno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
je to fakt skoda a je mi luto tych, ktorym saty prisli zle :-( mne dnes prisli saty od Landybridal a musim povedat ze su fakt super. dlzka, miery, vsetko ako site na mna a aj kvalita je velmi dobra... asi to zavisi od toho, kto ich dostane do ruky
Odpovědět
Profilova fotka
alininika, zuziq, dangala..tak dievcata kde ste s tymi foteckami???????
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam foto iba narychlo fotene a s blekom, takze farba skresluje. v skutocnosti su tmavsie fialove a nemam ich poriadne zasnurovane... no a nie som ziadna modelka :-D
Odpovědět
Zuziq: ty jsou moc krásné a moc pěkně ti sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... mam v albume aj predlohu, podla ktorej som objednavala. Je vsak pravda, ze su jednoduche ale su urobene kvalitne, su pevne, maju vystuzeny korzet a podsivku, takze pekne "stoja"
Odpovědět
zuziq: hezké šatičky, sluší ti :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?