Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
arti: co uz.. tiez som si ich predstavovala uplne inak..mohli byt krasne, pretoze si myslim, ze to nie je tazky strih Som prekvapena, ze su male, skor tu vzdy boli vacsie.. Asi prave moje este nikdy predtym nesili, tak to je nevydareny prototyp... Teda dost posrany.. :-D Skoda, ze su tie spolocenske uzke, ale tie si necham, skusim s nimi nieco urobit.
Odpovědět
Profilova fotka
kovka: tvoje šili určiě, mě příjde že prostě zaměstnali nějaký slepý a hluchý číňanky, co neumí číst nebo já nevim, poslala jsem jim ty fotky a poslala je do patřičných míst, at navalí prachy
Odpovědět
Profilova fotka
alenaj: v skutocnosti vyzeraju ozaj zle.. ja som videla ako to ma vyzerat, takze tie zahyby maju byt naozaj od jedneho boku k druhemu a cipky ci vysivka ma byt len na korzete nie dolu pod pasom. Usite su pekne len uplne inak ako mali byt. Skusala so si podobny strih v pozicovni a je to 100a 1: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a toto su od nich: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... naozaj sa to nepodoba. A ked som ich merala, tak okolo prs je to mensie o 3 inchea rukavy od ramena k prsu tiez o 1 a pol incha, co je dost... Nesedia tak ako maju, takze bohuzial je to nevydareny asi 1. prototyp tohto strihu.
Odpovědět
vy ste měli v požadavkách, že to chcete od boku k boku? Protože jinak si nemůžu pomoct, ale jestli šili dle obrázku, tak to mají dobře, zatrčený ve švu, který vede přes prso a ne až v bočním švu. Stou výšivkou se ale trochu rozjeli ;-)
Odpovědět
v každym případě, ať je to jak je to, nic to nemění na tom, že se netrefili velikostí, a to jim v poslední době dělá fakt problémy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kovka - ale myslim si, ze je prodas dobre - sou proste male... tak o dve cisla mensi, pak by to bylo na boku...sezen si nejakou hyperhubenou kamosku (pisu hyper, protoze ty mas super postavu!), vyfot to na ni, pak to bude na boku a vypadat dobre.. ;-) ach jo - vubec dobry info...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa to nezda, ze to ide do svu od prsa...neviem, teraz to nevyriesim..ale urcite to nie je v strede brucha :-D co este zvacsuje to co som prave vdaka strihu chcela zakryt :-D Tym, ze je natocena, je to trosku zle vidiet, ale mna by ani nenepadlo, ze to daju do stredu siat...Ono to tam vyzera ako, na originale, akoby ta sukna prekryvala korzet, ale myslim, ze tie zahyby by mali byt na boku. Ja som si skusala nieco podobne, tu je to: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovědět
souhlas s dangalou, že když to bude na někom, na koho to bylo šitý, že se to spíš dostane do toho boku. kovka2: tak ty první šaty z tohohle obrázku ti sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dangala: dik, ale ja ozaj potrebujem zhodit aspon 10kg :-D
Odpovědět
no vidíš, tak si je nech, třeba ti ještě padnou ;-) :-)
Odpovědět
kovka2: Ale ty popůlnoční jsou opravdu pěkné. S těmi svatebními to dost po*rali. Úplně se bojím, co mi přijde za šaty. Ode dneška se budu probouzet hrůzou, dokud ten svůj ek se šatami nerozbalím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dam do albumu fotky kamosky, ktora ma o 2 cisla mensiu velkost, 38, a tiez tie svadobne nevyzerali pekne... no co uz, neva
Odpovědět
Článek se načítá
ja neviem, ked sledujem, ake ste dali predlohy a ake prisli tie saticky, tak vidim, ze to ma daleko od obrazku-aj ked viem, ze ani original casto nie su ako na obrazku... Mam sa stresovat, ake saty mi pridu a 2x viac, ak pridu uplne mimo predlohy a naviac o 2 cisla mensie/vacsie :-S radsej pouvazujem nad inou alternativou. Alebo to je len pre adrenalinove povahy.
Odpovědět
Profilova fotka
eryykah: nestava sa casto, ze by boli az take zle ako moje...mne sa doposial vsetky pacili....a prave ze sa stalo, ze boli vzdy vacsie, takze sa dali zuzit, moje su mensie... hlavne adelka mala velmi pekne, tiez ostatne baby
Odpovědět
Profilova fotka
krasne mala aj gabriela, aj emmili
Odpovědět
Kovka, mně se třeba tvé taky líbí, i když teda s velikostí je to problém :-(. Moje sice nejsou ošklivé, ale jsou to vlastně jiné šaty, nemají ani jednu věc, kterou jsem si vyžádala, takže 100% spokojenost taky ne :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: mne sa tvoje pacia viac ako moje... Moje nemaju ten pekny tvar, prave okolo pasa to riasenie, ktore robi krajsiu postavu, teraz v nich vyzeram ako tank :-D A hlavne tie rukavy, nijako nedrzia, stale padaju a ja ich nemozem poriadne vytiahnut na plecia
Odpovědět
to tovka 2. všimla jsem si tu už dávno, že většina šatů z ebay sedí pokud je jejich nositelka štíhlá nejlíp jako modelka a hlavně pokud jsou šaty korzetové bez ramínek a rukávů, to je asi věc, která se nedá bez zkoušení "trefit". Škoda, že ty tvoje šatičky takhle nevyšly, zajímalo by mě proč si to neoblečou na figurinu větší velikosti, u mojí švadleny jsem viděla figurinu, kterou si nastavuje podle mír zákaznice, dá se posunout až asi do velikosti 52 a švadlena si tak ověřuje, že to co ušila sedí i bez zkoušky. Číňánci mají asi jen tu figurínu vel. 36 do výloh na které šaty fotí, ale jako krejčovská fiurina je to mimo. Je to smůla, snad seženeš něco co si představuješ, jinak ten model co sis vybrala je na modelce krásnej...
Odpovědět
Profilova fotka
mayenka: videla som od asapa krasne saty aj vacsich velkosti...neviem preco prave tie moje nevysli, asi boli pre nich narocne, prave s tymi rukavmi, asi to nikdy predtym nerobili :-| Ale nastastie som nasla pekne satky v pozicovni, tak som si ich pre istotu uz zarezervovala. To stebou suhlasim, ze asi to je najlepsie sit na chude dievcata, len co potom ja?... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky nemyslím si, že by to bylo velkou nebo malou velikostí. Podle mě omezili počet zaměstnanců nebo najali nové nebo něco takového a prostě nedomysleli že poptávka neklesne, nestíhají a pouští se na žádost zákazníků i do šatů a na nich změn, které dřív odmítali a psali, že je nezvládnou kvalitně, teď se vším souhlasí a pouští se do toho aby nepřišli o kšeft. Dřív chodili krásné a vymakané šaty ať to byla velikost 36 nebo 48 to bylo uplně jedno. Takže v tom to opravdu nebude. Základ je opravdu ten, být ráda, že ušijí šaty dle předlohy, připlatit si za materiál ale nevymýšlet si složitosti a změny které na originálu nejsou. Prostě jednodušeně řečeno, být skromnější. my ze začátku byly rády vůbec za tu možnost a objednávaly jsme si jen podle obrázku beze změn a všechny byly ok, nyní se na nich požadují větší a větší nároky a podle mě to prostě nezvládají :-|
Odpovědět
ahoj holky, ahoj arti, tak já byla dnes v salonu, kde je jedna moc ochotná paní (nevím, co bych jinak dělala 8-( ), šaty se budou zmenšovat, zkracovat, vlečka půjde pryč... tu tam fakt nechci :-p :-p :-p a když to na mě sepla, vypadalo to o dost líp... tak myslím, že to bude dobré... :-) :-) akorát jsem poněkud nešťastná z té krajky nebo co to je (to vyšívání), jsou tam našité korálky, která strašně vypadávají, máte to tak taky? Je to ze spodní strany přišívané nitěma, které mají ponechané otevřené konce ]-( čili když o nějaký zavadím, ty korálky vypadají. A to jsem si připlácela za nejlepší kvalitu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
arti: ked si zoberies, ja som nemala ani jednu poziadavku okrem kratsej vlecky a lepsiu vysivku. Nic som nemenila, tak ako boli na obrazku tak mali vyzerat... bohuzial ani najmenej sa nepodobaju.. co uz, risk je niekedy aj strata... dufam, ze sa to podari vyreklamovat a vsetky ostatne baby budu mat co chceli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak ted kazdym dnem napjate sleduji jak se tady rozbehla diskuze kolem nepovedenych saticek a je me z toho uzko... ty moje jsou uz objednane a zrovna si tak rikam ze bohuzel jsem na nich chtela nejake upravy tak kdovi co me ted prijde :-( ach jo... a to me jeste ceka tak min. mesic cekani :-( kovka: ty saticky co mas v albu z pujcovny jsou super a mooooc ti slusi - urcite najdes takove ve kterych budes krasna nevesta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmaxicka: dakujem :-) baby az tak sa neobavajte... tie moje su sice uplna hroza ]-( ale myslim, ze vsetky doteraz boli super... mozno niektore velke, ale tie sa daju zuzit, ale nastastie inak boli vsetky krasne :-) co uz... pre mna smola, ale verim, ze inak uz bude vsetko super... budu ine z pozicovne, sice nie vysnene, ale krasne a bude to super... VERIM ;-) este poriesit reklamaciu a som happy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2 to jsi na fotkách měla i spodničku pod šaty?
Odpovědět
ja si tiez niekedy myslim ze som si mohla radsej pozicat, ale dva razy by to bolo drahe. kovka velmi ti prajem aby ti peniazky vratili...a ak su z pozicovne pekne a sadnu ti presne a citis sa v nich super. tak nie je co riesit. uz len na to zabudnut a vychutnavat si svadbu. good luck
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to podle mě jejich managementem, prostě toho stihnout co nejvíc = v době krize nejvyšší zisky. každopádně, když bude chtít někdo něco objednat, tak určitě doporučím giani, ti nedodržovali oproti asapovi termíny ale to ted ani asap, takže se to ztratilo tenhle rozdíl. A koukala sem na jejich nabídku a mají samý krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Arti: Jaká je prosím webovky těch giani?
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem napsala na milly a nabídli stejný podmínky jako u asapa, takže není co řešit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ratatooy: spodnicku som nemala.. sasita: neboj tie tvoje budu super :-) kolko tu bolo doteraz krasnych siat.. aj ked tie moje nevysli z pozicovne mam pekne a citim sa v nich fajn aj ked nemaju rukavy, nevadi :-) nebudu to tie co som si predstavovala, ale ostatne bude super.. ;-) s Arti poriesime tu reklamaciu a dufam, ze to bude ok :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?